Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Domnule Dobre, nu sunt colega ei, si am mai specificat că sunteți exact ca in serialul Tânăr si Neliniștit , dacă dădeai câteva pagini înapoi vedeai ca am făcut haz pe tema asta .

Dobre nu este un domn, este un veceu public pentru negrotei.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Te-am prins iar cu minciuna javra ordinara !! vai de capul tau daca recuperez ce am vorbit asta vara si pozele trimise de tine cand lucrai bona si stateai in casa mea !!

bai cacatule avortat, nu am pesti, proxeneti sau cum se mai cheama, sunt perfect sanatoasa, nu datorez la nimeni bani, nu am interdictie de a parasi tara, nu am de dat explicatii la nimeni cu ce fac cu viata mea. Esti un frustrat care iti urli disperarea pe aici, i-ai inebunit pe toti membrii cu minciunile tale, mori sa fii bagat in seama chiar daca te injura lumea, si nu realizezi ca eu chiar ma pis si ma kk pe tine si nu ma intereseaza si nu ma afecteaza nici psihic nici in munca interventiile tale aici. Toata ziua si toata noaptea esti pe forum urland dupa raspunsuri si explicatii care nu ti le da nimeni pt ca nimeni nu are obligatia sa iti dea nimic. Nu ai servici, nu ai viata personala, nu ai iubita, nu ai parte de afectiune, sex, intimitate, plimbari, distractii, iti omori timpul, nervii si inima pe aici degeaba. O sa mori intr-o criza de nervi cerand explicatii care nu iti vor veni niciodata, chiar nu vezi ca esti bataia de joc a tuturor? Eu ma numesc Radu..nume de familie, nu Dobre, deci nu am nici o datorie si obligatie fata de tine, de familia ta, de casa ta. Nu esti barbatul meu, nu esti iubit, nici macar prieten, nu esti nimic pt mine si nu vei fii niciodata. Am stat o perioada cu tine pana mi-am dat seama ca ai probleme la cap, la pula si cu bautura si mie nu imi trebuie asa ceva in viata mea. Din partea mea, poti sa mori pe forum, poti sa te agiti si sa scrii pana ti-or cadea mainile, nu ma afecteaza scrisul tau aici in nici un fel, pt ca eu lucrez cu multe situri si cu alte forumuri, deci imi vin banii si din alte parti, deci degeaba incerci tu sa ii sperii pe domnii de aici, ca in primul rand nu te crede nimeni cu bolile si proxenetii, si in al doilea rand nu poti oprii telefonul meu sa nu mai sune din atatea parti. De ce pe fosta nevasta si pe fostele gagici nu le hartuiesti, si te cramponezi pe mine?  te umilesti atat si te agiti fara rost. Niciodata in viata asta si nici in alte vieti nu ma intorc la tine, nici vie, nici moarta, nici pt casele care le ai, nici daca nu ai mai scrie aici, si sub nici o forma. Ia-ti gandul de la mine Dobre. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

bai cacatule avortat, nu am pesti, proxeneti sau cum se mai cheama, sunt perfect sanatoasa, nu datorez la nimeni bani, nu am interdictie de a parasi tara, nu am de dat explicatii la nimeni cu ce fac cu viata mea. Esti un frustrat care iti urli disperarea pe aici, i-ai inebunit pe toti membrii cu minciunile tale, mori sa fii bagat in seama chiar daca te injura lumea, si nu realizezi ca eu chiar ma pis si ma kk pe tine si nu ma intereseaza si nu ma afecteaza nici psihic nici in munca interventiile tale aici. Toata ziua si toata noaptea esti pe forum urland dupa raspunsuri si explicatii care nu ti le da nimeni pt ca nimeni nu are obligatia sa iti dea nimic. Nu ai servici, nu ai viata personala, nu ai iubita, nu ai parte de afectiune, sex, intimitate, plimbari, distractii, iti omori timpul, nervii si inima pe aici degeaba. O sa mori intr-o criza de nervi cerand explicatii care nu iti vor veni niciodata, chiar nu vezi ca esti bataia de joc a tuturor? Eu ma numesc Radu..nume de familie, nu Dobre, deci nu am nici o datorie si obligatie fata de tine, de familia ta, de casa ta. Nu esti barbatul meu, nu esti iubit, nici macar prieten, nu esti nimic pt mine si nu vei fii niciodata. Am stat o perioada cu tine pana mi-am dat seama ca ai probleme la cap, la pula si cu bautura si mie nu imi trebuie asa ceva in viata mea. Din partea mea, poti sa mori pe forum, poti sa te agiti si sa scrii pana ti-or cadea mainile, nu ma afecteaza scrisul tau aici in nici un fel, pt ca eu lucrez cu multe situri si cu alte forumuri, deci imi vin banii si din alte parti, deci degeaba incerci tu sa ii sperii pe domnii de aici, ca in primul rand nu te crede nimeni cu bolile si proxenetii, si in al doilea rand nu poti oprii telefonul meu sa nu mai sune din atatea parti. De ce pe fosta nevasta si pe fostele gagici nu le hartuiesti, si te cramponezi pe mine?  te umilesti atat si te agiti fara rost. Niciodata in viata asta si nici in alte vieti nu ma intorc la tine, nici vie, nici moarta, nici pt casele care le ai, nici daca nu ai mai scrie aici, si sub nici o forma. Ia-ti gandul de la mine Dobre. 

 

bikut cu replica asta pot sa simt durerea din sufletul lui dobre... ma simt de parca eu as fi primit un par in moalele capului

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

bai cacatule avortat, nu am pesti, proxeneti sau cum se mai cheama, sunt perfect sanatoasa, nu datorez la nimeni bani, nu am interdictie de a parasi tara, nu am de dat explicatii la nimeni cu ce fac cu viata mea. Esti un frustrat care iti urli disperarea pe aici, i-ai inebunit pe toti membrii cu minciunile tale, mori sa fii bagat in seama chiar daca te injura lumea, si nu realizezi ca eu chiar ma pis si ma kk pe tine si nu ma intereseaza si nu ma afecteaza nici psihic nici in munca interventiile tale aici. Toata ziua si toata noaptea esti pe forum urland dupa raspunsuri si explicatii care nu ti le da nimeni pt ca nimeni nu are obligatia sa iti dea nimic. Nu ai servici, nu ai viata personala, nu ai iubita, nu ai parte de afectiune, sex, intimitate, plimbari, distractii, iti omori timpul, nervii si inima pe aici degeaba. O sa mori intr-o criza de nervi cerand explicatii care nu iti vor veni niciodata, chiar nu vezi ca esti bataia de joc a tuturor? Eu ma numesc Radu..nume de familie, nu Dobre, deci nu am nici o datorie si obligatie fata de tine, de familia ta, de casa ta. Nu esti barbatul meu, nu esti iubit, nici macar prieten, nu esti nimic pt mine si nu vei fii niciodata. Am stat o perioada cu tine pana mi-am dat seama ca ai probleme la cap, la pula si cu bautura si mie nu imi trebuie asa ceva in viata mea. Din partea mea, poti sa mori pe forum, poti sa te agiti si sa scrii pana ti-or cadea mainile, nu ma afecteaza scrisul tau aici in nici un fel, pt ca eu lucrez cu multe situri si cu alte forumuri, deci imi vin banii si din alte parti, deci degeaba incerci tu sa ii sperii pe domnii de aici, ca in primul rand nu te crede nimeni cu bolile si proxenetii, si in al doilea rand nu poti oprii telefonul meu sa nu mai sune din atatea parti. De ce pe fosta nevasta si pe fostele gagici nu le hartuiesti, si te cramponezi pe mine? te umilesti atat si te agiti fara rost. Niciodata in viata asta si nici in alte vieti nu ma intorc la tine, nici vie, nici moarta, nici pt casele care le ai, nici daca nu ai mai scrie aici, si sub nici o forma. Ia-ti gandul de la mine Dobre.

Poti să dovedesti ?? Dacă nu iti reamintesc eu !!Deosebirea dintre noi este uriasa , in tot ce spun sm si probe O să pun zilnic câte ceva ..Dacă nu te afectează adevărul scris de mine de ce te agiti atat ?? De se agită iubitul tau ( sponsor) sau proxenetul ??
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

bikut cu replica asta pot sa simt durerea din sufletul lui dobre... ma simt de parca eu as fi primit un par in moalele capului

Esti si acum ud ,de cat s-a pisat boarfa pe tine .Astea sunt minciuni gogonate nu replica O sa revin sa demontez pasa cu pas (cu probe) toate aceste aberatii
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Esti si acum ud ,de cat s-a pisat boarfa pe tine .Astea sunt minciuni gogonate nu replica O sa revin sa demontez pasa cu pas (cu probe) toate aceste aberatii

scrie bai ce vrei, ma pis pe tine si pe ce scrii tu, imi este absolut indiferent, ba chiar ma distreaza sa vad cum cineva sufera dupa mine. Par rea cu asta dar chiar nu sunt, dar ma amuza prostia maxim...

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

bai cacatule avortat, nu am pesti, proxeneti sau cum se mai cheama, sunt perfect sanatoasa, nu datorez la nimeni bani, nu am interdictie de a parasi tara, nu am de dat explicatii la nimeni cu ce fac cu viata mea. Esti un frustrat care iti urli disperarea pe aici, i-ai inebunit pe toti membrii cu minciunile tale, mori sa fii bagat in seama chiar daca te injura lumea, si nu realizezi ca eu chiar ma pis si ma kk pe tine si nu ma intereseaza si nu ma afecteaza nici psihic nici in munca interventiile tale aici. Toata ziua si toata noaptea esti pe forum urland dupa raspunsuri si explicatii care nu ti le da nimeni pt ca nimeni nu are obligatia sa iti dea nimic. Nu ai servici, nu ai viata personala, nu ai iubita, nu ai parte de afectiune, sex, intimitate, plimbari, distractii, iti omori timpul, nervii si inima pe aici degeaba. O sa mori intr-o criza de nervi cerand explicatii care nu iti vor veni niciodata, chiar nu vezi ca esti bataia de joc a tuturor? Eu ma numesc Radu..nume de familie, nu Dobre, deci nu am nici o datorie si obligatie fata de tine, de familia ta, de casa ta. Nu esti barbatul meu, nu esti iubit, nici macar prieten, nu esti nimic pt mine si nu vei fii niciodata. Am stat o perioada cu tine pana mi-am dat seama ca ai probleme la cap, la pula si cu bautura si mie nu imi trebuie asa ceva in viata mea. Din partea mea, poti sa mori pe forum, poti sa te agiti si sa scrii pana ti-or cadea mainile, nu ma afecteaza scrisul tau aici in nici un fel, pt ca eu lucrez cu multe situri si cu alte forumuri, deci imi vin banii si din alte parti, deci degeaba incerci tu sa ii sperii pe domnii de aici, ca in primul rand nu te crede nimeni cu bolile si proxenetii, si in al doilea rand nu poti oprii telefonul meu sa nu mai sune din atatea parti. De ce pe fosta nevasta si pe fostele gagici nu le hartuiesti, si te cramponezi pe mine?  te umilesti atat si te agiti fara rost. Niciodata in viata asta si nici in alte vieti nu ma intorc la tine, nici vie, nici moarta, nici pt casele care le ai, nici daca nu ai mai scrie aici, si sub nici o forma. Ia-ti gandul de la mine Dobre. 

Bai curva mincinoasa babardierul si Victor proxenetu ti-au dat bani sa inchiriezi locatie si acum trebuie sa le inapoiezi suma de zece ori ,daca erai perfect sanatoasa iti faceai analizele si le postai aici ,faci sex total neprotejat .In ianuarie ai aratat un bilet de avion si spuneai ca pleci din tara ,apoi ti-am spus ca nu poti pentru ca ai interdictie fiind cercetata in doua dosare pentru furt .Ti-am spus din start ca o sa scriu aici pana o sa recunosti tot ce s-a intamplat asta vara si apoi ,anume unde te-am gasit ,unde lucrai ,cum te-am ajutat sa te muti ,cum ai ciordit din doua locatii ,cum mi-ai cerut bani ,de ce te-am dat pentru a doua oara afara din casa mea ,etc .Nu ma intereseaza cati clienti ai ,o sa mori saraca si niciodata n-o sa ai nimic .Este jenant sa injuri membrii si adminul ,eram langa tine in casa mea .Este mizerabil sa faci sex total neprotejat si sa refuzi sa ti faci analizele .Este inuman ca fiul tau sa locuiasca in acele conditii ..Il porti dupa tine sau il duci in locatie doar de poze ,nu ai platit pensia alimentara de sapte ani ..Cand te-am dat afara acum doi ani ai tot venit pe la sa mea ,ba ai lipit biletele ba mesaje ,chiar ai fost la Snagov la parintii mei sa-i rogi sa te iert ,,Esti o javra mincinoasa si nu te las pana nu spui adevarul ,Deja cu babardierul si Victor proxenetu te-ai spart 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...