Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

BAI JEGULE, NU ESTI FAMILIA MEA, NU ESTI BARBATUL MEU, NU VEI FII NICIODATA. CE TE FUTE GRIJA DE VIATA MEA, DE PIZDA MEA, DE COPILUL MEU SI DE CHELTUIELILE  NOASTRE? VEZI.TI DE NEVASTA-TA CU CARE AI COPIL, DE CASA TA, DE FAMILIA TA,DE SERVICIUL TAU. TU NU VEZI CA EU MA KK PE TINE, NICIODATA NU O SA FIU CU TINE, CHIT CA AI FII SINGURUL BARBAT PE ACEST PAMANT, SI NU E MOTIVUL CA AI PULA MICA, CA CM CHIAR NU CONTEAZA CI PT CA DAI DOVADA DE SCHIZOFRENISM SI EU NU AM DE CE SA SUPORT ASA CEVA SI SA TRAG TOATA VIATA CU UN OM BOLNAV MINTAL. 

Astazi spuneai ca nu am servici ,tot astazi spuneai ca nu am iubita .Vad ca acum am ,ai stat cinci ani cu mine si eu te-am dat afara atunci cand ai inceput sa faci sex total neprotejat .Tu te laudai ca fara mine in doi ani o sa ti cumperi apartament si dai acolo petrecere cu toti membrii.Intre timp te-ai cacat pe ei ,ai revenit in casa mea si nu ai strans un leu 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

ESTI DUS DOBRE, PACAT DE COPILUL TAU, DE AIA TE-A LASAT SI FOSTA NEVASTA, DE BOLNAV CE ESTI, OBSESIILE SE TRATEAZA LA SPITALUL DE NEBUNI NU PE UN FORUM DE FUTUT.

Tot nu ai raspuns la nici o intrebare ! O sa insist poate scot ceva de la tine ..Nu stii motivul despartiri mele si ar trebui sa spui mai mult despre babardier si Victoras Asta ne intereseaza 

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Nu Dobre, eu am plecat de la tine pt ca mi-ai spus mereu ca stau cu tine ca tu ai 2 case, si ti-am demonstrat ca nu stau cu cineva pt casele lui. Plus ca sexual nu corespunzi dorintelor mele. Daca vedeam ca esti om calumea, muncitor, care se spala, se ingrijeste, nu bea, poate ma gandeam sa iti mai dau o sansa. Dar vazand cat esti de bolnav cu capul, plin de obsesii si minciuni, cum vrei sa pari ce nu esti si cate talente iti dai ca ai casa la snagov, mie nu imi trebuie asa ceva in viata mea. Si cu cat insisti cu aberatiile si minciunile, cu atat imi dau seama ca am procedat bine plecand din casa ta, ca niste pereti si o mobila nu ma fac fericita ci omul, iar tu nu corespunzi sufletului meu. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

dobre..sa zicem ca e adevarat ce spui tu..ok..si ce vrei de la ea?...las.o in pace..asta e..fiecare e liber sa faca ce vrea cu viata lui. dragoste cu sila nu se poate..poate o iubesti si o vrei inapoi...dar cu atitudinea asta nu ai sa reusesti...iti spun asta ca femeie.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu Dobre, eu am plecat de la tine pt ca mi-ai spus mereu ca stau cu tine ca tu ai 2 case, si ti-am demonstrat ca nu stau cu cineva pt casele lui. Plus ca sexual nu corespunzi dorintelor mele. Daca vedeam ca esti om calumea, muncitor, care se spala, se ingrijeste, nu bea, poate ma gandeam sa iti mai dau o sansa. Dar vazand cat esti de bolnav cu capul, plin de obsesii si minciuni, cum vrei sa pari ce nu esti si cate talente iti dai ca ai casa la snagov, mie nu imi trebuie asa ceva in viata mea. Si cu cat insisti cu aberatiile si minciunile, cu atat imi dau seama ca am procedat bine plecand din casa ta, ca niste pereti si o mobila nu ma fac fericita ci omul, iar tu nu corespunzi sufletului meu.

Da zeul tău de ce ti-a dat cu flit după cinci luni ?El corespundea din toate punctele de vedere ...din aceleasi motive zdreantă ordinară Sexul total neprotejat si refuzul de ati face analizele , pentru că nu ai vrut să renunti la prostitutie , pentru că a văzut că nu ai realizat nimic .Restul afirmatiilor tale sunt minciuni , nu cred că iti trebuiau cinci ani să constati acele lucruribaliverne pe care le spui ...Am procedat bine că te-am usuit .Am gresit astă vară când ti-am mai dat o sansa crezand ca te -ai potolit
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

dobre..sa zicem ca e adevarat ce spui tu..ok..si ce vrei de la ea?...las.o in pace..asta e..fiecare e liber sa faca ce vrea cu viata lui. dragoste cu sila nu se poate..poate o iubesti si o vrei inapoi...dar cu atitudinea asta nu ai sa reusesti...iti spun asta ca femeie.

Adina , ai lucrat cu ea la Zepter si cunosti o parte din adevar ..Stii ca acexistat un sistem de securitate , acel contract era pe numele meu si boarfa a lasat vreo 3000 de lei datorii , dtii ca eu i-am dat bani sa inchirieze aceea locatie ..spune toate aceste lucruri daca tot intervi aici .
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Da zeul tău de ce ti-a dat cu flit după cinci luni ?El corespundea din toate punctele de vedere ...din aceleasi motive zdreantă ordinară Sexul total neprotejat si refuzul de ati face analizele , pentru că nu ai vrut să renunti la prostitutie , pentru că a văzut că nu ai realizat nimic .Restul afirmatiilor tale sunt minciuni , nu cred că iti trebuiau cinci ani să constati acele lucruribaliverne pe care le spui ...Am procedat bine că te-am usuit .Am gresit astă vară când ti-am mai dat o sansa crezand ca te -ai potolit

nu Dobre, pt ZEU m.am lasat de munca asta pt ca a fost dragoste adevarata, si am spus-o si o voi spune mereu la toata lumea. Ceea ce s-a intamplat mai departe e intre mine si el si doar pe noi doi ne priveste, dar pt el chiar m-am lasat si m-am angajat la Carrefour casiera. Pt ca vroiam sa ma marit cu el si sa ii fac copil, si as fii stat cu el si intr-un cort...pt mine nu conteaza casa sau cate case are cineva, ci dragostea. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

era un sistem de securitate...adevarat. dar iti spun in calitate de fosta dispecera la mai multe firme de monitorizare ca..nu se puteau strange 3 mii de lei datorie doar pt neplata abonamentului sau interventiilor la buton de panica

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

o sa spun ceva dureros...o femeie indragostita se prosteste..la fel si un barbat care se indragosteste..se prosteste..intre iubire si ura e un pas..nu mai continui ce vroiam sa spun..chiar nu vreau sa supar pe nimeni si nu vreau sa ma cert cu nimeni..fiecare are dramele lui interioare.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

nu Dobre, pt ZEU m.am lasat de munca asta pt ca a fost dragoste adevarata, si am spus-o si o voi spune mereu la toata lumea. Ceea ce s-a intamplat mai departe e intre mine si el si doar pe noi doi ne priveste, dar pt el chiar m-am lasat si m-am angajat la Carrefour casiera. Pt ca vroiam sa ma marit cu el si sa ii fac copil, si as fii stat cu el si intr-un cort...pt mine nu conteaza casa sau cate case are cineva, ci dragostea. 

Si cand zeul ti-a dat 1000 de lei la ora 17 in benzinarie seara m-ai chemat sa ma mut cu tine in Nerva Traian anul trecut in Ianuarie ,apoi asta vara te-am gasit in fata blocului cand lucrai bona si te-am primit in casa mea .Corect ?

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

era un sistem de securitate...adevarat. dar iti spun in calitate de fosta dispecera la mai multe firme de monitorizare ca..nu se puteau strange 3 mii de lei datorie doar pt neplata abonamentului sau interventiilor la buton de panica

O  sa caut contractul si apoi factura cu suma datorata ,intre timp s-au adunat penalizari ,eu vorbes cu hartile pe masa si stii bine unele lucruri sunt adevarate Cine a dat bani sa inchirieze locatia de la Zepter ,de la Unirii ,de la Tineretului ? Hai spune Adina ca stii !!

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

o sa spun ceva dureros...o femeie indragostita se prosteste..la fel si un barbat care se indragosteste..se prosteste..intre iubire si ura e un pas..nu mai continui ce vroiam sa spun..chiar nu vreau sa supar pe nimeni si nu vreau sa ma cert cu nimeni..fiecare are dramele lui interioare.

Total de acord cu tine ,aici ai vorbit ca un Om mare ..insa unii sunt orgoliosi si nerecunoscatori in timp ce altii ajuta din suflet si neconditionat 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

nu Dobre, pt ZEU m.am lasat de munca asta pt ca a fost dragoste adevarata, si am spus-o si o voi spune mereu la toata lumea. Ceea ce s-a intamplat mai departe e intre mine si el si doar pe noi doi ne priveste, dar pt el chiar m-am lasat si m-am angajat la Carrefour casiera. Pt ca vroiam sa ma marit cu el si sa ii fac copil, si as fii stat cu el si intr-un cort...pt mine nu conteaza casa sau cate case are cineva, ci dragostea. 

George ti-a dat cu flit de multe ori si de fiecare data ai venit la mine ,eu te-am ajutat de fiecare data pana la un punct ..cand si-a cumparat apartament in rate pe 25 de ani avea deja o iubita dar era si cu tine pentru simplu fapt ca acceptai sex anal neprotejat ..daca vrei iti arat mesajele pe care el mi le-a scris .Din acest motiv a stat Omu cinci luni cu tine ,nu a avut niciodata alte intentii ..si cu mine ai vrut sa te casatoresti si sa faci un copil dar pentru ca nu ai renuntat la prostitutie te-am dat afara din casa mea ..cand ai renuntat te-am primit inapoi si tot asa 

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

O  sa caut contractul si apoi factura cu suma datorata ,intre timp s-au adunat penalizari ,eu vorbes cu hartile pe masa si stii bine unele lucruri sunt adevarate Cine a dat bani sa inchirieze locatia de la Zepter ,de la Unirii ,de la Tineretului ? Hai spune Adina ca stii !!

eu prin munca mea mi-am inchiriat locatiile ca si acum...

Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

@Lorena, o sa bagi toti turcii in boală si, sunt sigur, o sa moara toti dupa tine ;) . Asteptam pozele din Turcia.

 

@Dobre, daca te duci in Republica Dominicana, cum ai zis, sa pui poze. Eventual sa scrii ceva pe nisip pentru prieteni si dujmani.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Ok Dobre, vad ca mori sa fie asta topicul tau, pune-ti si nr de tel si serviciile si fa-ti si poze sexy, eu lucrez si pe alte situri si forumuri. Domnii de pe nimfo.com care ma cunosc si care deja au fost la mine se vor reintoarce pt ca iti cunosc intentiile si aberatiile, tu nu ai cum sa ii opresti. De fiecare data cand imi pun poze si anuntul..turbezi..pt ca nu suporti sa fac bani. Obisnuieste-te cu ideea ca nu ma intorc la tine, esti tanar, ai case multe si masini de lux, da-le cui vrei tu si refa-ti viata cu cine vrei tu. Iti doresc succes pe toate planurile. 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

@Lorena, o sa bagi toti turcii in boală si, sunt sigur, o sa moara toti dupa tine ;) . Asteptam pozele din Turcia.

 

@Dobre, daca te duci in Republica Dominicana, cum ai zis, sa pui poze. Eventual sa scrii ceva pe nisip pentru prieteni si dujmani.

Subscriu !! 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ok Dobre, vad ca mori sa fie asta topicul tau, pune-ti si nr de tel si serviciile si fa-ti si poze sexy, eu lucrez si pe alte situri si forumuri. Domnii de pe nimfo.com care ma cunosc si care deja au fost la mine se vor reintoarce pt ca iti cunosc intentiile si aberatiile, tu nu ai cum sa ii opresti. De fiecare data cand imi pun poze si anuntul..turbezi..pt ca nu suporti sa fac bani. Obisnuieste-te cu ideea ca nu ma intorc la tine, esti tanar, ai case multe si masini de lux, da-le cui vrei tu si refa-ti viata cu cine vrei tu. Iti doresc succes pe toate planurile. 

Accepta realitatea Bianca ,recunoaste si totul va fi ok ,eu in secunda doi tac ,se vor mai scrie apoi cateva pagini si oamenii vor uita ..CER PREA MULT ?Chiar vreau sa faci bani ,dar vreau sa iti atingi si scopul pentru care aci aceasta meserie murdara si periculoasa ..nu vreau sa te intorci la mine pentru ca sunt ocupat si nu mai accept ca iubita mea sa faca sex total neprotejat .Pricepi ?? nimeni n-o sa accepte asa ceva ,Iti doresc succes in cariera ta dar totusi gandeste te ca timpul trece in defavoarea ta ,gandeste te la copilul tau ..Spune totusi cine ti-a dat bani sa inchiriezi la zepter ,unirii ,tineretului ,octavian goga ,,

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ok Dobre, vad ca mori sa fie asta topicul tau, pune-ti si nr de tel si serviciile si fa-ti si poze sexy, eu lucrez si pe alte situri si forumuri. Domnii de pe nimfo.com care ma cunosc si care deja au fost la mine se vor reintoarce pt ca iti cunosc intentiile si aberatiile, tu nu ai cum sa ii opresti. De fiecare data cand imi pun poze si anuntul..turbezi..pt ca nu suporti sa fac bani. Obisnuieste-te cu ideea ca nu ma intorc la tine, esti tanar, ai case multe si masini de lux, da-le cui vrei tu si refa-ti viata cu cine vrei tu. Iti doresc succes pe toate planurile. 

Astazi spuneai altceva ,acum am si case si masini si job ,,Hotaraste te Bianca si nu  mai mintii !

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

@Lorena, o sa bagi toti turcii in boală si, sunt sigur, o sa moara toti dupa tine ;) . Asteptam pozele din Turcia.

 

@Dobre, daca te duci in Republica Dominicana, cum ai zis, sa pui poze. Eventual sa scrii ceva pe nisip pentru prieteni si dujmani.

Sa dea Dumnezeu ,sanatosi sa fim !

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

eu prin munca mea mi-am inchiriat locatiile ca si acum...

Jura-te !! Acum ti-a dar babardierul si Victor .Mi-ai cerut mie dar cand ai spus pentru ce am refuzat ..am pus aici convorbirea pe facebook .Repet ,nu puteai sa inchiriezi locatie din salariul pe o luna la Careffour ,nu puteai sa-ti cumperi masina din salariul pe o luna de la Careffour ,,Deci ???

Link spre comentariu

  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Accepta realitatea Bianca ,recunoaste si totul va fi ok ,eu in secunda doi tac ,se vor mai scrie apoi cateva pagini si oamenii vor uita ..CER PREA MULT ?Chiar vreau sa faci bani ,dar vreau sa iti atingi si scopul pentru care aci aceasta meserie murdara si periculoasa ..nu vreau sa te intorci la mine pentru ca sunt ocupat si nu mai accept ca iubita mea sa faca sex total neprotejat .Pricepi ?? nimeni n-o sa accepte asa ceva ,Iti doresc succes in cariera ta dar totusi gandeste te ca timpul trece in defavoarea ta ,gandeste te la copilul tau ..Spune totusi cine ti-a dat bani sa inchiriezi la zepter ,unirii ,tineretului ,octavian goga ,,

Pai vezi cum minti? la octavian goga nu am fost niciodata, si locatiile mi le-am inchiriat din munca mea. Nu mai fac neprotejat pt ca nu mai iau pastile contraceptive. Logic ca nu vrei sa fac bani ca mori de ciuda ca o sa imi iau eu casa 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...