Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Reputație: 24061
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

ms mult. Ne.ai vz la therme? Ai vz ce bomba de bărbat mi.am tras? E streapper. Bineinteles ca am grija de frumusețea mea de cățelușa. Iar in privinta jobului, am mărit pretul și tot nu fac fatza la apeluri și programari. Te pup.

Inteleg ca este coada la tine si cam 90 % din clienti vor neprotejat? Sau toti clientii vor neprotejat?
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iti dai seama!?...iti trebuie facultate sa desscarci un program de tip " face in hole" ca sa faci asa ceva. trebuie facultatea de inginerie spatiala cu acreditare NASA, pe urma ttrebuie sa-ti iei masteratul in web design si pe urma de abia.. :laugh2  :laugh2

:laugh2  :laugh2  :laugh2 tot a iesit mai bine ca mizeria aia de certificat de deces

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 10787
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce a facut capitalismul din noi :( . Acum esti ultimul om pentru ca NU AI , nu pentru cine ESTI.

 

Si eu am 30 si ceva de ani si nu am casa si familie, pentru ca mi-am investit banii in mici afaceri  si nu in  4 pereti, asta inseamna ca sunt ultimul om ? 

 

Viitor nu are nimeni , pentru ca nu stie nimeni ce ii rezerva viata.

Da, dar tu nu esti o curva sparta-n cur. E parca o diferenta. :lol:

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Se fac bani in RO ca stripper :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: , inafara de 8 martie ?

La noi romancele sunt mai mult pe luat , nu pe dat .

 

Cica e mai mult ptr. paza si protectie  ...in rest ii paraziteaza portofelul , ca de obicei , pe ce produce

 

E invatata  sa predea banii la altii  :laugh2

  • Like 9
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, dar tu nu esti o curva sparta-n cur. E parca o diferenta. :lol:

stii care e problema?..ca nu scrie pe fruntea nimanui daca e spart in cur sau nu. Pana nu bagi botu acolo nu poti sa stii

Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

stii care e problema?..ca nu scrie pe fruntea nimanui daca e spart in cur sau nu. Pana nu bagi botu acolo nu poti sa stii

corect. Ce judeca ei repede. Taie și spânzura. Dacă lumea ar fii corecta nu ar mai exista jobul asta, dar atata timp cat te duci la femei având nevasta acasa, nu judeca ce fac altii sau altele ca nu esti mai presus cu nimic.
Link spre comentariu
Reputație: 10787
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

stii care e problema?..ca nu scrie pe fruntea nimanui daca e spart in cur sau nu. Pana nu bagi botu acolo nu poti sa stii

In anumite cazuri se vede. De exemplu aici.

Exista si curve destepte care se ascund ca lumea si oamenii din jur nu realizeaza cu ce se ocupa.

Doar ca sunt mai rare. Tine si de educatie.

Adevarul e ca Bikutza arata a contabila, iar tu ca secretara ei, este?

  • Like 11
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

In anumite cazuri se vede. De exemplu aici.

Exista si curve destepte care se ascund ca lumea si oamenii din jur nu realizeaza cu ce se ocupa.

Doar ca sunt mai rare. Tine si de educatie.

Adevarul e ca Bikutza arata a contabila, iar tu ca secretara ei, este?

90% din membrii acestui forum se cred dumnezei pe pământ de judeca atât alegerile altuia și faptele lui. Fiecare face ce vrea cu viața lui. Asa cum voi alegeți sa va înșelați nevasta si nu vreti sa fiti judecati...nu mai judecati ca nu sunteti mai presus cu nimic.
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...