Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

dobre e praf din toate punctele de vedere. A inebunit de.abinelea ca nu poate sa ma pesteasca. Vrea si el sa fie pestele cuiva sa produca pt el si nu gaseste pe nimeni. De aia e atât de turbat. A uitat de servici, de fisu, de viața de familie, de masa care e bolnava. Grija lui e pizda mea si cu cine ma duc eu la therme. Imi provoacă milă și scârbă in acelasi timp.

:laugh2  :laugh2  :laugh2                  :slap2  :rax2  :pope

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Bai Dobre , cu scuzele de rigoare da esti de toata jena. Eu nu inteleg care e scopul tau ?

Mai bine mergi mai departe si o lasi in plata Domnului, crezi ca daca ii distrugi viata (nu ca ar fi prea buna acum ) rezolvi ceva ?

 

Asa ceva nu am vazut niciodata, sa te transforme in asemenea carpa , pres dragostea fata de cineva.

Stai relaxat cumetre și vezi de treaba ta ,habar nu ai ce vorbești .Te bagi doar ca Ob-ul în seamă să pari ceea ce nu ești ! :snap

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Sexul total neprotejat își face efectul (la Lorena )  ,sexul total neprotejat dăunează grav sănătății voastre ...Să treceți la recenzii ,zic !! Gata cu vorbăria ..cuvintele sunt de prisos ,faptele contează .

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Baaai si-a pus Dany Dobre...si poza de cocalar cu ReyBeni de 99roni din big

Sunt cumpărați de pe Dorobanți ,vezi prețul ,,maestre ,sunt chiar originali .Cocalarii ca tine poartă cumpărași din Dragonul Roșu ,,,

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Asta se fute neprotejat si tu crezi ca dobre ii strica viata????

Dobre e doar omu' care va mirosi chilotii lorenei indiferent cat de injurat si batjocorit va fi pe aici...asta e dobre omul unei singure femei!

Dobre e Omul care va deschis ochii ,sunteți disperați după această decedată infectată și mincinoasă .Succes mister Kiviak ,ai grijă de sănătatea ta !

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Băieți, care aveti poza cu dobre unde se vede ca are 5 cm de pula? Cu atata se lauda amaratul asta

Băieți care aveți poza cu analizele aceste boarfe penale ? Prăpădita zicea că de ziua ei pleacă în nu știu ce țară exotică ..Amărâta n-are bani nici să treacă strada și face figuri aici pe burta goală,,Treceți pe la ea să-i umpleți curu infect poate așa mai cumpără 1 metru de prelată pentru cortul unde o să stea când iese la pensie (Dacă mai apucă)  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Unde sunt dovezile ca ai fost cu ea la therme si la film boschetarule

In telefonul Lorenei retardatule ,iar nu ai fost atent la detalii !Mă refer la selfie cu noi doi ,celelalte făcute cu telefonul meu le-am pus aici curvă masculină       care ești ,,Ți-a întors pisicu cheița așa de dimineață ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...