Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

am o obsesie sa imi faci muie dupa gratar la cocosatu dupa cum am stabilit

Băi prostovane ,nu sunt cine crezi și dacă mai vorbești cu mine așa îmi bag pula în mă-ta .//Nu mă interesează ce ai tu de împărțit cu Dobre ăla ! Tind să cred că ești un babardier cu pizdă  :laugh2  :laugh2 Dacă erai bărbat ,erai .

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Băi prostovane ,nu sunt cine crezi și dacă mai vorbești cu mine așa îmi bag pula în mă-ta .//Nu mă interesează ce ai tu de împărțit cu Dobre ăla ! Tind să cred că ești un babardier cu pizdă  :laugh2  :laugh2 Dacă erai bărbat ,erai .

ai vocabularul si exprimarea identica cu Dobre boschetaru , boschetare.

haide vino  maine pe la 6 seara ma eliberez si am timp sa iti umplu gurita 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Băi prostovane ,nu sunt cine crezi și dacă mai vorbești cu mine așa îmi bag pula în mă-ta .//Nu mă interesează ce ai tu de împărțit cu Dobre ăla ! Tind să cred că ești un babardier cu pizdă  :laugh2  :laugh2 Dacă erai bărbat ,erai .

vino sa dormi cu maciuca mea la caputu tau sa visezi frumos

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai baieti am fost la Adinna Milf  nui nimic de capu ei pute  cand se dezbraca  iar la oral e varza  in schimb la anal  duce duce mult  daia are si ditamai gaura curului  am fututo in cur ca am ditamai pula 40 min anal pana sa cacat pe ea credetima  sa scuzat  si a venit iar 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Mai baieti am fost la Adinna Milf  nui nimic de capu ei pute  cand se dezbraca  iar la oral e varza  in schimb la anal  duce duce mult  daia are si ditamai gaura curului  am fututo in cur ca am ditamai pula 40 min anal pana sa cacat pe ea credetima  sa scuzat  si a venit iar 

 

Mariane , nu vrei tu sa ii faci o recenzie ,asa cum se face , pe topicul ei ? M-ai facut curios de experienta ta !

 

Asta , daca nu esti si tu inca o clona mancatoare de cacat printre sutele de pe aici !!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai baieti am fost la Adinna Milf  nui nimic de capu ei pute  cand se dezbraca  iar la oral e varza  in schimb la anal  duce duce mult  daia are si ditamai gaura curului  am fututo in cur ca am ditamai pula 40 min anal pana sa cacat pe ea credetima  sa scuzat  si a venit iar 

nu primesc persoane cu ditaimai pula...asa ca nu-ti mai impartasi fanteziile bolnave pe aici ....aa..si ca sa-ti fac jocul...trebuia sa completezi ca mi,ai lins tot cacatul pana la ultima picatura..m.ai spala bine cu limba in cur

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mariane , nu vrei tu sa ii faci o recenzie ,asa cum se face , pe topicul ei ? M-ai facut curios de experienta ta !

 

Asta , daca nu esti si tu inca o clona mancatoare de cacat printre sutele de pe aici !!

e doar un mancator de cacat...in primul rand ca nu primesc persoane dotate...nu fac anal cu oricine...si nu fara igienizare corespunzatoare...despre ce vorbim. 

 

si daca prin absurd s-ar intampla asa ceva....crede.ma ca i l.as indesa in gura fara rusine..am fantezii d.astea ..de abia astept pe unu sa dea mai tare intentionat ca sa,i umplu gura ,...la propriu

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:alhambra
  • Oras:alhambra

au vrut aia de la therme sa faca dezisectie dupa ce a trecut sidoasa pe acolo, dar in afara de focul iadului, nimic nu scoate putoarea biancai stoica si a lui dobre daniel din piatra.

care foc al iadului ar face bine sa-i inghita pe amandoi.

mortii lor...

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...