Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Vizitator taki
Reputație: 0

buna? i lipsesc sprâncene, sanii cu silicoane fake la 100 de metri, buzee cu silicoane/botox, si cine stie ce alte operații estetice, practic futi pe Michael Jackson...

probleme mental cu postat pozee la restaurnt, la masina, cu catei sa arate ca are banii (nu i da semna ca sa faci banii cu pizda nu i mare realizare, toati sunt capabil la asa ceva), si sa nu vorbim de cand sa lasat de meserie si a injuriat pe toati din forum.

 

la asta adaugăm ca sa fute neprotejat si daca momentam nu are deja sida o sa il are curand...

 

voi sutenti batuti in cap, buna rau de tot, unde???

 

poate in alta dimensiune unde nu i 1- nebuna in cap 2- cu operații ca un transexual 3- un focar de bolii.

Link spre comentariu

Domnii mei...am o oferta pt voi de nerefuzat.. la 5 intalniri...una gratis..va pup si va astept.

adica 5 intalniri platite si a 6a gratis?

se aplica indiferent ce se alege la fiecare intalnire (finalizare, ora, protejat, neprotejat, etc)?

exista un interval de timp in care trebuie cumulate (de exemplu pe luna, la doua luni, etc.)? ca daca se aduna 5 intalniri in juma de an banuiesc ca nu te ajuta prea mult nu?

si cum se contorizeaza ele, se noteaza intr-un caiet, se da vreun tichet clientului sau cum?

multumesc!

PS: intreb serios, nu fac glume proaste. dar sunt detalii care ar interesa eventualii clienti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

La dobre sunt 5 intalniri gratis  si la a 6a iti mananca si cacatu 

adica 5 intalniri platite si a 6a gratis?

se aplica indiferent ce se alege la fiecare intalnire (finalizare, ora, protejat, neprotejat, etc)?

exista un interval de timp in care trebuie cumulate (de exemplu pe luna, la doua luni, etc.)? ca daca se aduna 5 intalniri in juma de an banuiesc ca nu te ajuta prea mult nu?

si cum se contorizeaza ele, se noteaza intr-un caiet, se da vreun tichet clientului sau cum?

multumesc!

PS: intreb serios, nu fac glume proaste. dar sunt detalii care ar interesa eventualii clienti

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

adica 5 intalniri platite si a 6a gratis?

se aplica indiferent ce se alege la fiecare intalnire (finalizare, ora, protejat, neprotejat, etc)?

exista un interval de timp in care trebuie cumulate (de exemplu pe luna, la doua luni, etc.)? ca daca se aduna 5 intalniri in juma de an banuiesc ca nu te ajuta prea mult nu?

si cum se contorizeaza ele, se noteaza intr-un caiet, se da vreun tichet clientului sau cum?

multumesc!

PS: intreb serios, nu fac glume proaste. dar sunt detalii care ar interesa eventualii clienti

sperând că întrebi serios si eu iti voi raspunde serios. Nu contează cand vii si ce facem la cele 5 intalniri, a 6 e gratis indiferent ce alegi..protejat sau nep, in afara de anal, uro, scato care nu le practic. Se contorizează intr.un caiet..cu nr de tel..tu spunând.mi ca esti trecut in caiet si la cata intalnire am ajuns ca sa imi fie si mie mai usor sa caut si sa bifez urmatoarea intalnire. Sper că a fost eficient raspunsul meu. Te pup si te astept cu mare drag. Mă găsesti la nr de tel..0730163270 de luni pana sâmbătă de la 11-20. Duminica nu lucrez sau in afara acestor ore de lucru. Pupici.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dovada ca si băiatul meu are nasul foarte mic si buzele foarte groase la fel ca mine. Deci nu avem botox ..nici eu nici el.

Fa handicapato, mama denaturata, suferinda de cel putin 5 tulburari mintale grave fara sa punem la socoteala prostia.. Cam cat de imbecila sa fii incat sa expui fata copilului tau pe siteul asta? chiar si partial. Trebuie sa fii absolut iresponsabila. Pe toata lumea de aici o doare in PULA de ce buze are odrasla ta, nu ti-a cerut nimeni sa faci demonstratii si mi-e mila de baiatul ala nevinovat, care cel mai probabil traieste in conditii mizere in timp ce ma-sa isi da in stamba, se fute ne protejat si il expune **spam editat** fiind pe siteuri de curve si curvari. E cazul sa mergi la balamuc de mana cu fostul tau peste alcoolic.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

In primul rand nu am botox. Nu modific pozele ca nu am de ce. Natura a fost foarte generoasa cu mine si mi.a oferit un fizic de invidiat. In al doilea rand, invidiosii sunt rugați să se abțină pt ca nu trăiți in casa cu mine si cu copilul meu ca sa va dati cu parerea. Copilul meu are tot ce isi doreste, un telefon la care altii doar visează, plimbări, bani de buzunar, haine de firma..toate oferite de mine, ca pt el muncesc..dovada sint pozele lui de pe facebook. Asa ca ciocul meu..si vedeti.va de ograda si familiile voastre.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In primul rand nu am botox. Nu modific pozele ca nu am de ce. Natura a fost foarte generoasa cu mine si mi.a oferit un fizic de invidiat. In al doilea rand, invidiosii sunt rugați să se abțină pt ca nu trăiți in casa cu mine si cu copilul meu ca sa va dati cu parerea. Copilul meu are tot ce isi doreste, un telefon la care altii doar visează, plimbări, bani de buzunar, haine de firma..toate oferite de mine, ca pt el muncesc..dovada sint pozele lui de pe facebook. Asa ca ciocul meu..si vedeti.va de ograda si familiile voastre.

E limpede ca tu ai tulburari mintale grave, si acum nu glumesc. E limpede dupa felul in care alegi sa iti traiesti viata. Ca ai fost abuzata in copilarie, ca ai suferit traume... foarte posibil. Si e treaba ta. Ai perfecta dreptate. Dar ce vina are copilul? de ce pula mea sa il implici pe el in treaba asta? Tu nu iti dai seama ca o sa creasca, o sa vrea sa aiba si el o viata normala? Il condamni la aceeasi existenta disfunctionala pe care ai dus-o tu, din varii motive? Doar ca el e baiat, nu o sa poata sa se prostitueze. O sa ajunga probabil si mai rau.

 

Esti combinatia fatala de prostie si disfunctionalitate mintala. Iti garantez ca o sa ajungi intr-un azil inainte sa implinesti 60 de ani. Asta daca vei avea noroc.

 

Cat despre fiul tau... nici nu vreau sa ma gandesc ce soarta il asteapta. Sa speram ca nu are IQ-ul ma-sii si ca o sa inteleaga unele lucruri atunci cand va veni vremea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ciocul mic...ma adresez invidiosilor care nu isi vad de nevasta, casa si treburile personale si ii fute grija de viețile altora.

 

Fa cretino, adica daca eu vad ca tu iti bati copilul nu am voie sa ma bag , ca e treaba ta personala?

 

Ce faci tu acum e mai rau decat a-ti bate copilul. E un abuz pe care el o sa il resimta mult mai grav in viitor.

 

Vaca proasta ce esti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:alhambra
  • Oras:alhambra

Dovada ca si băiatul meu are nasul foarte mic si buzele foarte groase la fel ca mine. Deci nu avem botox ..nici eu nici el.

 

post-239062-0-11722700-1499255845.jpg

 

fah NENOROCITO,

 

daca tot pui poze cu copilul pe care l-a batut dumnezeu sa te aibe ca mama, da-ne fah carpa si tarifele, zi-ne pe cat o suge, la fel ca mama lui, pe o chiftea?

are si el sida, transmisa de la ma-sa pe cale fetala, sau putem sa-i dam muie si neprotejat?

imputiciune de tiganca borata, mai bine te omora tac-tu adoptiv cand era inca in putere, dar n-a fost destept ca tziganul si tziganca care te-au adus pe lume si te-au lasat acolo unde ai dovedit o viata intreaga ca ti-e locul: LA GHENA.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Sunteti invidiosi pe un copil ca eu ii ofer ce altii doar visează. Peste un an cand va împlini 18 va avea casa pe numele lui, masina si tot ce vrea pula lui, toate oferite de mine. Mai usor cu agitatia si nervii si noptile petrecute pe forum ca intr.o zi o sa faceti comotie cerebrala si oricum eu nici la cur nu pun parerea voastră despre mine. Ce zic nevestele voastre ca toata ziua si noaptea stati pe un forum de curve?

Link spre comentariu

Sunteti invidiosi pe un copil ca eu ii ofer ce altii doar visează. Peste un an cand va împlini 18 va avea casa pe numele lui, masina si tot ce vrea pula lui, toate oferite de mine. Mai usor cu agitatia si nervii si noptile petrecute pe forum ca intr.o zi o sa faceti comotie cerebrala si oricum eu nici la cur nu pun parerea voastră despre mine. Ce zic nevestele voastre ca toata ziua si noaptea stati pe un forum de curve?

pai si cu ce i le iei?

  • Minus 2
Link spre comentariu

cu bani logic. Te faci ca nu înțelegi?

logic ca cu bani, dar de unde? decat sa ii cumperi iphone 9 mai bine strangi bani sa il duci undeva cu conditii lasa prosteala cu telefoane si dal la facultate sa nu ajunga infractor, asa se educa un plod nu cu un telefon smecher si o plimbare.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

sperând că întrebi serios si eu iti voi raspunde serios. Nu contează cand vii si ce facem la cele 5 intalniri, a 6 e gratis indiferent ce alegi..protejat sau nep, in afara de anal, uro, scato care nu le practic. Se contorizează intr.un caiet..cu nr de tel..tu spunând.mi ca esti trecut in caiet si la cata intalnire am ajuns ca sa imi fie si mie mai usor sa caut si sa bifez urmatoarea intalnire. Sper că a fost eficient raspunsul meu. Te pup si te astept cu mare drag. Mă găsesti la nr de tel..0730163270 de luni pana sâmbătă de la 11-20. Duminica nu lucrez sau in afara acestor ore de lucru. Pupici.

da am intrebat serios.

multumesc pentru raspuns

spor in toate!

 

PS: am incercat deja sa ajung la tine de vreo 3-4 ori, dar se pare ca sunt eu mai ghinionist si nu te-am prins la telefon pana acum, dar e timp...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...