Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

A câta oară ,sărăcie ??? Și tu ai buletinul pe aceeași adresă .Vezi cu ce probe vii precum că eu am fost proxenetul tău sau acum sunt peștele cuiva ,repet la tribunal trebuie să ai probe și trebuie să te prezinți .Nu uita că am niște fotografii ,mesaje sau înregistrări ..tu doar vorbe goale ,Pe aceeași adresă ai și tu buletinul făcut de mine ,o să am grijă ca organele competente să-l rețină și am făcut deja demersurile necesare ..

de 3 ani tot ai probe si promiti ca arati dar nu arati nimic, decat pozele lorenei de pe facebok buhahahahahahahha

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Friptura cu mesaj pt Dobre...ca să nu fiu acuzată că nu gătesc eu ceafa asta marinată la cuptor acum....deci nu e poza luata de pe net...ce ar mânca si gura lui Dobre...la muie.. ha ha ha

ce pret merge o portie de ceafa proaspat gatita si un futai bun dupa sa dam caloriile acumulate jos? :P

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

De 3 ani susții jigodie ca am sida sifilis buba neagra etc. Pe baza cărui act eliberat de care doctor de la care spital . Si cu actul in fata unde scrie că sunt perfect sănătoasă, dobre jigodie tu scrii ca e fals si ca am dat spaga la spital sa scrie doctorul ca sunt sănătoasă desi as fii pe moarte. Ce doctor riscă pușcăria sa modifice rezultatul? Ma calomniezi de 3 ani incontinuu de ura si ciuda ca te.am parasit si nu mai pupi banii mei. Vrei sa te creadă pe tine lumea cand spui ca as fii bolnavă ca sa imi strici munca. De unde stii tu cum sunt daca te.am parasit de 3 ani si nu am mai avut nici un contact sexual cu tine? Unde scrie negru pe alb de la spital ca am boli si sunt pe moarte? Hai dobre, calomniaza.ma in continuare sa am si mai multe dovezi, ca se va verifica ip de unde trimiti mesajele. Hai continua cu calomniile. Chiar te rog, sapa.ti singur groapa si mai adâncă decât este.

PUNE ANALIZELE REALE AICI !! MULȚUMIM !!

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

ai belit pula dobre. io zic ca toti forumistii sa facem o petitie lorenei sa nu il bage in puscarie, cadaca fobirca e aici, avem spectacol ca la parnaie nu are internet pe telefonul lui super bengos si smecher si ffind cu ecran mare nu ii incape in cur.

Ai grijă de ceea ce îți dorești că s-ar putea să ți se întâmple !În viață de ce te ferești nu scapi !Oricum la pârnaie o să ai condiții mai bune ca acasă ..... :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

de 3 ani tot ai probe si promiti ca arati dar nu arati nimic, decat pozele lorenei de pe facebok buhahahahahahahha

Nu ești o persoană abilitată să le vezi,dacă ești așa inteligent deduceai ...Toate la rândul și locul lor .Au fost dar ai dormit că prostu în cizme sau trebuie să schimbi ochelarii ...

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Cu final fericit. Eu ma mărit cu Zeul si dobre se sinucide.

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Vrabia mălai visează și curva supremă apartament ..Sărăcie ,Ionuț te-a ars În găoz neprotejat ,și-a cumpărat apartament și apoi ți-a dat cu flit din același motiv ca și mine .SEX TOTAL NEPROTEJAT ,,BOLI 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Friptura cu mesaj pt Dobre...ca să nu fiu acuzată că nu gătesc eu ceafa asta marinată la cuptor acum....deci nu e poza luata de pe net...ce ar mânca si gura lui Dobre...la muie.. ha ha ha

iAR FURI POZE DUPĂ NET ?? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...