Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Bikut a făcut o ghidușie...a pus.o pe femeie în tema pe ce site de sex au ajuns pozele ei, autor fiind pestalaul ratat de dobre... Hahahahaha

si femeia te-a blocat si depus plangere .Trist pentru tine ca acum ra rste cu Dănutzla Mall Nu toaya lume pune botu la minciunile tale ,doar unii prosti de aici..
  • Minus 1
Link spre comentariu

Fiul lui dobre, spune.i te rog lui tanti blonda a lui Dobre sa își retragă plângerea ca m.am constipat de frica și nu pot sa ma cac... Hahahaha

Şi cu dosarele alra pentru furt şi înşelăciune ce faci .Ți -am spus să nu mai scrii ca fiind fiul lui Daniel sau să foloseşti o poză a lui chiar şi modificată.Vei suporta consecințele şi nici unu din zmei de aici nute poate ajuta ...
  • Minus 1
Link spre comentariu

Dobre, atât îți zic... Du.te în morții tai de labagiu frustrat. Ma cac pe tine și în gura ta de schizofrenic.

Dacă Dănutz n-o eticheta pe aceea doamnă în postare nu ştiai cui să-i scrii.Intenționat a făcut acest lucru şi tu ai căzut în capcană.Avem multe chei şi surprize pentru tine până te liniştim în cazul că nu te omoară Zeul tău...
  • Minus 1
Link spre comentariu

Dobre... Tu vorbești serios? Tanti blonda ți.e doar amica? Nu ești sclavul ei?

Doamna blondă pleacă Luni în Italia ,a fost doar o întâlnire de aafaceri cu Dănutz ..Mai trebuie să scormoneşti până găseşti poze cu el şi iubita lui.Bya Bic nu te'ai plictisit să vorbeşti singură,pula când o mai sugi ? Acu vine Octombrie şi n-ai bani nici de un covrig !
  • Minus 1
Link spre comentariu

Fiul lui dobre, spune.i te rog lui tanti blonda a lui Dobre sa își retragă plângerea ca m.am constipat de frica și nu pot sa ma cac... Hahahaha

Expertă în modificat poze şi falsificat documente ,a învățat de la babardier şi invers ..Nu poți dă te caci de atâtea pule în cur fără cauciuc ,de patru ani mergi pe pană.Foamea şi timpul liber berechet te-au învățat cum să galsifici documente sau poze .Continuați ...!!
  • Minus 1
Link spre comentariu

Fiul lui dobre, spune.i te rog lui tanti blonda a lui Dobre sa își retragă plângerea ca m.am constipat de frica și nu pot sa ma cac... Hahahaha

Expertă în modificat poze şi falsificat documente ,a învățat de la babardier şi invers ..Nu poți dă te caci de atâtea pule în cur fără cauciuc ,de patru ani mergi pe pană.Foamea şi timpul liber berechet te-au învățat cum să galsifici documente sau poze .Continuați ...!!
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...