Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Doar aici.
  • Oras:Doar aici.

Clar, ca mi.e pofta sa mănânc coliva

. Imi face o deosebita placere pana la extaz sa vad bărbati suferind după mine Si agitandu.se aiurea si degeaba fără câștig de cauză..iar dobre de atâta suferință a înnebunit de tot.

Dă-te draku de decedată și coliva ta a fost expirată .. :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sioux o ia acasă ,a înebunit după pozele ei !  :laugh2 Prostanu s-a îndrăgostit de curvă dar n-a fost la ea .! Face doar gargară ieftină pe aici . :laugh2  :laugh2

N-o avea omul bani acum.

 

PS  : Acum sincer vorbind,  Lorica arata bine in poze . Nu stiu daca e photoshop, da e fotogenica

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Doar aici.
  • Oras:Doar aici.

Clar, ca mi.e pofta sa mănânc coliva

. Imi face o deosebita placere pana la extaz sa vad bărbati suferind după mine Si agitandu.se aiurea si degeaba fără câștig de cauză..iar dobre de atâta suferință a înnebunit de tot.

Tu suferi după zeu și el ți-a promis o mare bătaie .Mie nici măcar milă nu mai îmi stârnești ..astă vară mi-a fost .....dar .Sorry ești aceeași și chiar mai rău acum de când ai SIDA..

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar aici.
  • Oras:Doar aici.

Încă un minus. Hai dobre ca stiu ca poti. Vreau sa te banez cat mai repede. Am aprobare de la pisicuts, am voie si dețin resursele necesare de a.ti închide si contul asta. Dobre, suge.o

:laugh2  :laugh2Am o rugăciune ,în loc de puncte pune liniuță ...SUGE-I și taci,curvă proastă !Nu deții nimic cu toate că ar fii trebuit după opt ani de curvărie .Mâine ,poimâine ieși la pensie cea mai săracă curvă ... :no2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Tu suferi după zeu și el ți-a promis o mare bătaie .Mie nici măcar milă nu mai îmi stârnești ..astă vară mi-a fost .....dar .Sorry ești aceeași și chiar mai rău acum de când ai SIDA..

Sida AI tu la creier bai expiratule. Dupa CE ca esti betiv ratat si cu putza mica mai esti si intr-o stare avansata de dementza. :)) Mars in pula mea de penibil.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Doar aici.
  • Oras:Doar aici.

Sida AI tu la creier bai expiratule. Dupa CE ca esti betiv ratat si cu putza mica mai esti si intr-o stare avansata de dementza. :)) Mars in pula mea de penibil.

Nu face figuri pe burta goală ! Frumusețea este trecătoare ,foamea NU .. :laugh2  :no2 P.S. dacă îți arăt pula nu poți să te abții fără să o pupi ,însă nu stric eu organu în gura ta spurcată !!DISPERATULE ...... :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu

Nu face figuri pe burta goală ! Frumusețea este trecătoare ,foamea NU .. :laugh2  :no2 P.S. dacă îți arăt pula nu poți să te abții fără să o pupi ,însă nu stric eu organu în gura ta spurcată !!DISPERATULE ...... :laugh2

sa ne cacam toți pe viermele tau care pute a pisat ca esti certat cu apa si săpunul si nici nu se mai scoala de la atâta băutură ce ai turnat pe gât. Dobre, am mai pus poza cu puta ta ..e mica cat mâna mea, vrei s.o pun iar sa te fac de tot rahatul?
  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar aici.
  • Oras:Doar aici.

corect. Demență cronică avansată fără șanse de vindecare.

Corect ,am văzut analizele tale false și certificatul de deces ..Biletul de avion unde este ? Mințeai că vrei să o zbughești .Repet ,n-ai cum pentru că ești inculpat în dosare de furt și înșelăciune ...De ce nu suporți prezervativul ,boarfă ordinară ?Face bine la sănătate ....Sida fără șanse de vindecare și foame cruntă ,cardul gol după aproape un deceniu de curvăreală ....

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar aici.
  • Oras:Doar aici.

sa ne cacam toți pe viermele tau care pute a pisat ca esti certat cu apa si săpunul si nici nu se mai scoala de la atâta băutură ce ai turnat pe gât. Dobre, am mai pus poza cu puta ta ..e mica cat mâna mea, vrei s.o pun iar sa te fac de tot rahatul?

Tu te-ai căcat pe toți inclusiv babardieru sau pisicuts ...Ești expertă în poze false .Din când în când o să te mai acresc cu poze REALE ...așa să mă distrez .Pula mea ți-a plăcut cinci ani și nu ți-am dat nici bani să te fut ..Ăștia doar se uită la pozele tale prelucrate și fac laba ... :laugh2  :no2

  • Minus 2
Link spre comentariu

Tu te-ai căcat pe toți inclusiv babardieru sau pisicuts ...Ești expertă în poze false .Din când în când o să te mai acresc cu poze REALE ...așa să mă distrez .Pula mea ți-a plăcut cinci ani și nu ți-am dat nici bani să te fut ..Ăștia doar se uită la pozele tale prelucrate și fac laba ... :laugh2 :no2

sa ma cac pe tine si pe pula ta. Tot forumul si toate femeile se caca pe tine, nu vezi ratatule? Toate femeile te.au părăsit..eu, fosta nevasta, jana, de impotent, mincinos, jegos si bețiv ce esti. Daca nu era Asa, macar una din noi rămâneam cu tine. Dar dupa ce ca esti prost, te mai caci si in centru

Hai scrie mai mult sa te minusez pana te banez, pisam.as pe tine de aurolac infect.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Dobre javră, în primul rând nu esti tu ala din poze, dar tu esti obisnuit sa folosesti pozele altor bărbati, de urat ce esti, sperietoare de ciori..in al doilea rand nu esti coșmarul meu, din contra, ma distrez pe suferința și boala ta mintală, si in al treilea rand am dreptul si pot sa te minusez pana te banez. Ia.o la muie deci dobre direct pe gât. Slobozis.ar câinii pe tine de prostul familiei ce esti.

post-243789-0-57659700-1506153049_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Dobrica , EU am o curizitate in ceea CE priveste nebunii de AIA Inca te mai bag in SeAMA si in plus imi place sa vad cum faci spume la gura de turbare :)))) Daca erai mai bine facut ma si deranjam sa te bag in portbagaj dar ASA martalog cum esti nu meriti deranjul. AM INTELES TOTI CA BIANCA S-A PISAT PE TOT FORUMUL , CA ARE DOSARE , POZE PRELUCRATE SI TOT CEEA CE DELIREZI TU. IARA AM INTELES CA TU URLII DE FOAME CA TRAIESTI DIN PENSIA LU MA-TA SI DE FOCUL SARACIEI INCERCI S-O DISCREDITEZI... GATA A INTELES TOATA LUMEA ACUM POTI SA TE INTORCI LA BORCANUL TAU CU PISAT.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Nu am poze prelucrate ca nu am dc sa le prelucrez. Consider că pt varsta mea de 40 de ani arat foarte bine. In al doilea rand dobre urla si se agita ca l.am părăsit de acum 4 ani si banii mei nu mai intra in casa lui. Si in al treilea rand contul cu înjurături la adresa membrilor forumului l.a fc tot dobre cu scopul de a.mi strica munca, ca daca eu nu il mai întrețin nici eu sa nu mai fc bani. Iar din punct de vedere al sănătății, sunt perfectă dovadă sunt analizele de la victor babeș.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...