Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Buna rău! Corp misto,sani ,crăci cur, p...a si fata super ! M am bucurat de ele in toate variantele !

Bine ca recunosti ca-I buna Rau...acum TRAIESTI din amintiri si te bucuri doar de laba ..asta-I viata ;)
Link spre comentariu
  • Oras:Doar aici.
  • Oras:Doar aici.

Ai avut candva femeia asta acum AI ramas cu amintirile, regretul,frustrarea si BORCANUL cu pisat . Nu AI apreciat ceea CE AI avut AI crezut ca esti smecher acum suge-o ;0

Te ofitici că ai dat bani ?Te-ai îndrăgostit ca fraieru de cea mai proastă curvă  Acum o ai și decartează grav la tine cât scrii pe aici ..Tot ce spui trebuie să dovedești ,altfel ești fix pielea pulii noastre .Ia exemplu de la mine ,sărăcie ,tot ce am spus ori am argumentat ori s-a adeverit ...SUGE-NE !! Apreciaz-o tu ,tembelule ,duo la mă-ta acasă dacă ai curaj ,divorțează de nevastă și lasă un copil pe drumuri ,javră dacă ai tupeu ..

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar aici.
  • Oras:Doar aici.

Dobrica , EU am o curizitate in ceea CE priveste nebunii de AIA Inca te mai bag in SeAMA si in plus imi place sa vad cum faci spume la gura de turbare :)))) Daca erai mai bine facut ma si deranjam sa te bag in portbagaj dar ASA martalog cum esti nu meriti deranjul. AM INTELES TOTI CA BIANCA S-A PISAT PE TOT FORUMUL , CA ARE DOSARE , POZE PRELUCRATE SI TOT CEEA CE DELIREZI TU. IARA AM INTELES CA TU URLII DE FOAME CA TRAIESTI DIN PENSIA LU MA-TA SI DE FOCUL SARACIEI INCERCI S-O DISCREDITEZI... GATA A INTELES TOATA LUMEA ACUM POTI SA TE INTORCI LA BORCANUL TAU CU PISAT.

E BINE CĂ AI ÎNȚELES ,O SĂ REAMINTESC REGULAT SĂ VADĂ ȘI CEILALȚI .. :laugh2  :laugh2De când ai portbagaj la trotineră ? Chiar te rog să te deranjezi ,vreau să te piș în cur de la un metru ..Tu n-ai curaj să-ți arăți nici moaca sau să spui prenumele.Marș la curva ta expirată !!S-a discreditat singură ,retardatule când va înjurat ,când a decedat ,când a falsificat ,când și-a pus anunț că face sex total neprotejat ..PRICEPI ,sau trebuie să-ți desenez ?? :slap2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sao Paulo
  • Oras:Sao Paulo

Bai dănuț 44 esti cel mai redus om pe care cred ca l-am văzut in viata asta sincer unii poate si- au exprimat aprecierea fata de femei si tot nu le-au obtinut cum iti imaginezi ca umilind o persoana o poti tine aproape si folosind-o ca pe-o proprietate ?Unii poate si-ar dori asa femeie dar asta e toti broscoii au noroc dar singuraticii empatici urla la luna ca lupii caci poate doar in vise profunde poate chiar muribunde ar avea parte de persoanele care si le doresc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Te ofitici că ai dat bani ?Te-ai îndrăgostit ca fraieru de cea mai proastă curvă Acum o ai și decartează grav la tine cât scrii pe aici ..Tot ce spui trebuie să dovedești ,altfel ești fix pielea pulii noastre .Ia exemplu de la mine ,sărăcie ,tot ce am spus ori am argumentat ori s-a adeverit ...SUGE-NE !! Apreciaz-o tu ,tembelule ,duo la mă-ta acasă dacă ai curaj ,divorțează de nevastă și lasă un copil pe drumuri ,javră dacă ai tupeu ..

1 Nu-s insurar si nu am copii

2 Ce AI spus tu baI handicapatule si bolnavule ? Ce s-a adeverit bai oligofrenule? Ca TRAIESTI intr-o lume a ta?

3Da o apreciez pe Bianca pt ca este un om/femeie luptatoare .

4 Mi-am facut un hobby sa te vad cum faci spume martalogule, mars la BORCANUL tau cu pisat :)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Acesta este dobre, fostul meu iubit, care a înnebunit ca acum 3 ani l.am părăsit si nu poate să mă pestească...nu intelege javra imputita ca eu ma numesc RADU BIANCA nu Dobre Bianca, si deci nu are de ce sa se agite in halul asta si sa il futa grija de mine si de banii mei si de familia mea pt ca eu nu sunt nevasta lui, nu mai suntem iubiți de cand l.am părăsit, nu avem copil împreună. Pt mine acest individ e un nimeni si un nimic. Scopul lui aici e sa sperie clienții, sa imi strice munca de ciuda, oftica si ura ca banii mei nu mai intra in casa lui. De asta ma calomniaza si ma denigreaza. Dar domnii care deja au fost la mine stiu ca nu am proxenet, ca atitudinea si aspectul si prestația mea sunt SUS, si ca sunt perfect sănătoasă, dovada sunt analizele recente eliberate de spitalul Victor Babes. Dobre a fc o obsesie de acum 3 ani in a ma calomnia de ura ca nu mai poate să pună mâna pe mine si pe banii mei.

post-243789-0-76901100-1506237010_thumb.jpg

post-243789-0-79825000-1506237029_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

S-a stricat miky77 la stomac :)

Daca nu te stricai tu inainte , poate nu ma stricam eu dupa...asta ca sa stii pe viitor  :)

E cum e mai rău =))

 

Are toate boalile dîn lume =))

 

Nu te intrec hartuitorule. Alt scop in viata nu ti-ai gasit decat sa umblii pe toate topicele si sa hartuiesti fetele  ?

Esti atat de las incat a trebuit sa-ti faci o vlona ca sa nu folosesti contul principal  , destul de recunoscut tot ptr. aceeasi hartuire  :)

  • Like 19
  • Minus 16
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...