Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Retardel când te cununi cu zdreanța ?? Ce a zis mă-ta când a văzut boarfa la ușă ?? Cică babardieru vă cunună !!Crapă fiere în tine de ciudă și visezi la fel cași sărăcia ta ...Adina vine domnișoară de onoare !! :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 Nu mai plănge atât ,micuțule și rabdă .... :no2

Vrei să vi si tu la nunta ?!? Te punem pres la intrare . De ce ar crapa fierea în mine mai handicapatul? Singurul care crapa pe aici ca nu mai pune mâna pe banii lu Bianca ești tu . Ia si fa clăbuci în continuare poponarule :)
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Ușurel să nu-ți plesnească vreo venă la dovleac ...Tu realizezi că vorbești ca prostu pe aici ? Înțelegem foamea ta ,dar lasă-ne !  :pepsi

de fapt tu esti singurul fomist si singurul care vorbesti ca prostul pe aici. Un amărât batut de soarta si părăsit de nevasta si de gagici. Un prăpădit care trăiește în balcon doar ca sa tina niste chiriași în casă pt 15 mil ca la munca e greu si trebuie sa te trezesti dimineata. Cand tu de fapt aurolacule te bagi la culcare ca noaptea scrii pe forum

Foamea si frigul din balcon nu te lasa sa dormi. Ce ceezi dobre? Ma fut cu cine vreau, cand vreau si in ce poziție vreau, ma duc unde vreau, ma întorc cand vreau si fac ce vreau cu pizda, viața si banii mei si nu trebuie să dau explicatii nimănui pt ca sunt o femeie liberă, si un om independent. Nu sunt legata de trecut, de nimeni si de nimic. Iar pe tine nu are de ce sa te futa grija de viata mea ca nu esti soțul meu sau familia mea. Nu ai fost si nu vei fii niciodată. In ochii mei esti doar un aurolac batut de soarta, murdar, bețiv si schizofrenic. Inspiri si mila si scârbă in acelasi timp. Eu zic sa te sinucizi. E singura solutie pt tine ca sa nu te mai chinui atat.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Bianca îl traumatizezi grav de tot pe Dobrică cu vorbele tale reci...iar o să facă laba cu ochii in lacrimi și plin de spume...până o să-i dea sângele pă nas ! Dobre ,tu să nu pui la suflet tot ce vorbește lumea rea aici ! Și dac-o fi să te superi ,păi nu te duci tu la Țiganu ăla al tău diseară...să-ți ia durerea cu pula !?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Off dobre, ce rau imi merge. Mi.am luat alta masina. De data asta un jeep. Se vede viața altfel de sus.

S-o stăpânești sănătoasă baby , Kiss :) Iară crapa gaozarul de ciudă 😂😂😂
Link spre comentariu

Face repede dobrică două pâini cu parizer in ele...Se urcă in maxi-taxi și vine și el la munte ,Bianca ! Păi ce ,el să stea acasă weekendul ăsta ,să-i spargă tiganu ala curu toată noaptea ??...

te iau si pe tine la munte beny888. Vii? Încapem toți in jeepul meu.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Face repede dobrică două pâini cu parizer in ele...Se urcă in maxi-taxi și vine și el la munte ,Bianca ! Păi ce ,el să stea acasă weekendul ăsta ,să-i spargă tiganu ala curu toată noaptea ??...

Cum sa vina Dobre la munte? Pe balcon la etajul 4 nu e destul de sus?
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Vin cu drag si eu Bianca ,daca ma inviți ! Te sărut...Dobre iar și-a luat-o la muie și weekendul ăsta ! Mașină NU ,bani NU ,foame DA ! Iar stă rupt în cur si plânge toată noaptea cu gândul la show-ul care o să-l facem la munte !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vin cu drag si eu Bianca ,daca ma inviți ! Te sărut...Dobre iar și-a luat-o la muie și weekendul ăsta ! Mașină NU ,bani NU ,foame DA ! Iar stă rupt în cur si plânge toată noaptea cu gândul la show-ul care o să-l facem la munte !

PE CARE! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

E plecată la munte astăzi ,se relaxează Bianca ! S-ar putea să fie disponibil Dobrică...cu 10 lei și un sandviș cu parizer , îl caricești până se pișă pă el !

😅😅😅😅😅 Merge si pe un pet de bucegi (stiu din surse sigure) 😂😂😂😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...