Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Salut robert20 . Stiu sigur ca tu nu esti dobre deoarece daniel dobre este la floreasca la reanimare de cateva saptamani dupa ce a incercat sa isi bage o roata de touareg in cur in timp ce isi turna picaturi in ochi cu pisatu iubitului sau zis virilul si inca sufera de orbire temporara. Medicii au spus ca pana de craciun isi revine si cu vederea si cu anusu si atunci presupun ca o sa revina pe forum.

Respect robert20

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Robert20 adica dobre-mortaciune...eu cu Adina ne.am facut un forum unde nu sunt permise calomniile si mancatoriile de cacat. Deja sunt inregistrati sute de membrii pt ca forumul a fost acceptat de Google. Iti dai seama daca te bagi ca ob-ul acolo te banam imediat. Asa ca dobre schizofrenicule ia.o la muie.

post-243789-0-09260600-1508912864_thumb.jpg

post-243789-0-57520800-1508912871_thumb.jpg

post-243789-0-76877000-1508912878_thumb.jpg

post-243789-0-61750500-1508912885_thumb.jpg

post-243789-0-74311100-1508912893_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

nu intra. E doar prietena mea in viata personala, nu lucrează în domeniul asta.

Dar știe cu ce te ocupi ? Pana la urma cine a înjurat adminul și membri ,ca tot nu ne-ai lamurit ?  Ai spus ca zeu stia parola ,apoi ca dobre a scris ...hotaraste te si nu mai mintii . 

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

Domnilor, va invit sa deveniti membrii pe noul forum deschis de mine si colega mea Adina..**spam editat** unde gasiti informatii si recenzii reale, unde nu se permite scandalul, calomniile si mancatoria. Cine va jigni sau calomnia fara dovezi va atrage stergerea contului si blocarea de ip. Va pupam si va asteptam pe noul nostru forum.

specifica acolo ca faceti sex total neprotejat ? Ca tu ai niste probleme de sanatate ?

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

Domnilor, va invit sa deveniti membrii pe noul forum deschis de mine si colega mea Adina..**spam editat** unde gasiti informatii si recenzii reale, unde nu se permite scandalul, calomniile si mancatoria. Cine va jigni sau calomnia fara dovezi va atrage stergerea contului si blocarea de ip. Va pupam si va asteptam pe noul nostru forum.

Ce inseamna pentru tine calomnia sau jignirea ? Observ ca tu faci zilnic asta cu multi care se uita la pozele tale cu mancare sau de prin mall .

Link spre comentariu

Dar știe cu ce te ocupi ? Pana la urma cine a înjurat adminul și membri ,ca tot nu ne-ai lamurit ?  Ai spus ca zeu stia parola ,apoi ca dobre a scris ...hotaraste te si nu mai mintii .

 

normal ca prietenele mele stiu cu ce ma ocup. Cine nu stie? Sinucide.te...e singurul lucru pe care poti sa il mai faci să scapi de obsesii si suferință Dobre, ratatule..
Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

off dobre...cat de prost poti sa fii...ai dreptate, nu ies din casă ziua ca ma fut si sug pula. Dar in fiecare weekend ma duc prin cluburi cu prietena mea sa ne distrăm..si ca sa ne dregem după noptile nedormite mai mergem si prin molluri in cautare de hainute...prost te.a cacat mata dobre...

Te futi si cu gagicul ala de ziceai ca il ai ? Sau doar scrie pe aici ? Parca spuneai ca din acest motiv nu ai mai plecat in germania ..Esti cam obsedata de acel dobre si tot mincinoasa .Ma confunzi ,cand am fost la tine vorbeai frumos despre el acum vad ca nu l ai uitat ..Daca te dregi tu dupa bautura sau nopti nedormite prin mall chiar nu ma intereseaza si din cate vad hainuta ai de la 13 lei orice produs .Mult succes îți doresc si astept raspuns la intrebarea : cine a injurat adminul si toti membrii de pe unul din conturile tale / o zi buna sa ai ..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

specifica acolo ca faceti sex total neprotejat ? Ca tu ai niste probleme de sanatate ?

N.are nici o problema de sanatate...doar a postat si analize....facem ce vrem pe sarica noastra...nu tre sa ti se dea tie socoteala

Link spre comentariu

Te futi si cu gagicul ala de ziceai ca il ai ? Sau doar scrie pe aici ? Parca spuneai ca din acest motiv nu ai mai plecat in germania ..Esti cam obsedata de acel dobre si tot mincinoasa .Ma confunzi ,cand am fost la tine vorbeai frumos despre el acum vad ca nu l ai uitat ..Daca te dregi tu dupa bautura sau nopti nedormite prin mall chiar nu ma intereseaza si din cate vad hainuta ai de la 13 lei orice produs .Mult succes îți doresc si astept raspuns la intrebarea : cine a injurat adminul si toti membrii de pe unul din conturile tale / o zi buna sa ai ..

cine a zis de băutură scârbă? Eu nu beau alcool dobre, eu ma dreg de oboseala ca dansez, ma distrez sănătos, nu ca tine cirozatule. Sinucide.te, cacam.as pe tine.
Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

N.are nici o problema de sanatate...doar a postat si analize....facem ce vrem pe sarica noastra...nu tre sa ti se dea tie socoteala

am vazut acele rezultate false ,am intrebat doar daca specifica faptul ca faceti sex total neprotejat cu pasarica si curul vostru .Multumesc pentru raspuns.

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

cine a zis de băutură scârbă? Eu nu beau alcool dobre, eu ma dreg de oboseala ca dansez, ma distrez sănătos, nu ca tine cirozatule. Sinucide.te, cacam.as pe tine.

chiar esti obsedata de acel dobre ,repet ,nu sunt el .inca astept raspuns la intrebarea mea .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...