Sari la conținut

Irina 0755239976


george1331

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Desi sunt inregistrat de ceva timp pe forum, abia acum am motiv sa scriu o recenzie. Am vizitat-o si eu pe Irina si totul a fost peste asteptari, m-am simtit ca si cum am fost la o prietena.

Si acum note:

- Locatie - 10-apartament nou, curat, prosop curat.

- Aspect -9,5 pentru ca "nimic nu e perfect" dar compenseaza prin comportament.

- Prestatie - 10 - afost exact ce aveam nevoie

- pret 200 lei - aproximativ o ora, nu am contorizat nici eu, nici ea.

De revenit? CLAR, pacat ca nu e mai aproape de casa :)

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Desi sunt inregistrat de ceva timp pe forum, abia acum am motiv sa scriu o recenzie. Am vizitat-o si eu pe Irina si totul a fost peste asteptari, m-am simtit ca si cum am fost la o prietena.

Si acum note:

- Locatie - 10-apartament nou, curat, prosop curat.

- Aspect -9,5 pentru ca "nimic nu e perfect" dar compenseaza prin comportament.

- Prestatie - 10 - afost exact ce aveam nevoie

- pret 200 lei - aproximativ o ora, nu am contorizat nici eu, nici ea.

De revenit? CLAR, pacat ca nu e mai aproape de casa :)

Iti multumesc pentru vizita si te astept si data viit cand vei calca pragul orasului: )!

 

Dragii mei vreau sa va anunt ca incepand cu data de 1 iunie locatia mea se va schimba , doar ca si zona....dar cu acelasi confort , curatenie si discretie cu care ati fost obisnuiti!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata

Eu trebuie sà recunosc cà am làsat-o sà se joace si cu aspiratorul si mopul ... Eu n am putut sà îi refuz o plàcere ca ... asta ... pentru cà cine vrea sà vadà la Irina un orgasm adevàrat ... la final de frecus ... trebuie sà isi permità macar odatà "serviciul" asta. Nu de alta dar e cam scump si nerecomandabil ... **spam editat**ilor !

 

Când vin ... sà nu imi spui cà ti ai luat... "robot" si cà mi-l poti împrumuta... la acelasi tarif... cà nu mai pun botu' !

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Eu trebuie sà recunosc cà am làsat-o sà se joace si cu aspiratorul si mopul ... Eu n am putut sà îi refuz o plàcere ca ... asta ... pentru cà cine vrea sà vadà la Irina un orgasm adevàrat ... la final de frecus ... trebuie sà isi permità macar odatà "serviciul" asta. Nu de alta dar e cam scump si nerecomandabil ... **spam editat**ilor !

 

Când vin ... sà nu imi spui cà ti ai luat... "robot" si cà mi-l poti împrumuta... la acelasi tarif... cà nu mai pun botu' !

Ai terminat de cules căpșunile???. Când vii acasă daca e ocupata Irina...vina sa.mi tunzi gazonul...faci un ban cinstit!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Bai fraților ce cacaturi mai pretind unii ca se vad cicatrici ca are burtică ca e plictisita uneori Etc. Da voi v-ați uitat in oglinda? Banuiesc ca toți sunteti numai patratele oo epilate ce mai sunteți niste adonis cu toții. Irina fa si tu niste poze fara fata normal cu acesti clienți nemulțumiți sa vedem noi atunci niste zei din olimp in toata splendoarea lor. Pentru 200ron voi vreti si sex si psiholog poate vreți sa va dea si laptic. Poate ar trebui sa fiți recunoscători ca pentru mai putin de un plin de benzina o femeie va lasa in intimitatea ei va lasa sa va refulati toate mizeriile din viata voastră infecta. Nu iti place cum arata? Nu se misca suficient de bine? Nu se implica? Nu a fost masajul excelent? Data viitoare fă-ți o laba si rămâi mai bogat cu 200 ron.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Irina esti disponibila in acest weekend deoarece tare as vrea sa te vad?

Pentru orice informatii SUN-O .... aici e loc pentru recenzii. Mai lasati fetele astea in pace ca doar aberatii scrieti, numai offtopic stiti.

Am fost disponibila in weekend....doar anuntasem cateva posturi mai sus! Nu ma deranjeaza intrebarile pe forum deoarece e drept ca nu reusesc mereu sa raspund la telefon...va multumesc tuturor pentru vizite si interes! :) o zi frumoasa!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...