Sari la conținut

Doresc banarea contului.


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este că așa e când ai încredere între un om , dar na ,ce sa fac ... Acum suport consecințele

 

Habar nu am cum mama naibii de face chestia asta , și nu mă pricep așa de bine . Nici mail ul nu este al meu,și nici parola nu o știu ,așa că tot ce mi a rămas este sa iau ban .

 

Nu te lua dupa dobitocul asta, nu sterge din memorie ca te deloghezi si nu mai poti scrie.

Invata din lectia asta si nu mai baga mana in foc pentru nimeni.

:hug1

 

Sa apara Miky sa-l iau la intrebari, o solutie trebuie sa fie, nu te panica.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Nu te lua dupa dobitocul asta, nu sterge din memorie ca te deloghezi si nu mai poti scrie.

Invata din lectia asta si nu mai baga mana in foc pentru nimeni.

:hug1

 

Sa apara Miky sa-l iau la intrebari, o solutie trebuie sa fie, nu te panica.

Nu știu ce să fac pe bune ,sunt plina de nervi ,abia acum am văzut că nu e mailul meu și nici parola ... Este un alt mail ... Crezi că va recunoaște? El nu a recunoscut nici cu dovezile in fata ieri , darămite să recunoască că mi o schimbat mailul și parola.
  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu știu ce să fac pe bune ,sunt plina de nervi ,abia acum am văzut că nu e mailul meu și nici parola ... Este un alt mail ... Crezi că va recunoaște? El nu a recunoscut nici cu dovezile in fata ieri , darămite să recunoască că mi o schimbat mailul și parola.

 

Modifica mailul. Vezi ca o sa ai user negru, iar cu fiecare postare revii la culoarea ta.

Dupa ce modifici mailul trimite-i lui Pisicut o cerere sa-ti dea parola pe mail.

Atat.

:hug1

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Modifica mailul. Vezi ca o sa ai user negru, iar cu fiecare postare revii la culoarea ta.

Dupa ce modifici mailul trimite-i lui Pisicut o cerere sa-ti dea parola pe mail.

Atat.

:hug1

Ce mail sa modific daca nu știu parola sau alte căcaturi care țin de acest cont ?
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai omule Miky știe emailul și parola . Eu nu o știu . Eu aveam înainte un alt mail și ăla parola dar nu merge sa schimb sau să șterg nimic. Dă mi nr in privat

Pai dc naiba i-ai dat datele tale de logare ? Daca, chiar ti-a schimbat datele de logare e chiar marsaveasca treaba

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Pai dc naiba i-ai dat datele tale de logare ? Daca, chiar ti-a schimbat datele de logare e chiar marsaveasca treaba

Explic pentru a 1000 oară . Mi a pus pozele cu fata și numele real pe topic ,acolo a văzut fratemiu prieteni de ai lui ,și am cazut în rahat cat casa . L am rugat pe Miky sa mă ajute ,facand- mi cont verde . La contul verde îi trebuia parola și mailul ,pentru a șterge și acele poze în chiloți sutien goala etc ,în care se vedeau tatuajele . Ai înțeles acum ?
  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce mail sa modific daca nu știu parola sau alte căcaturi care țin de acest cont ?

 

Nu cred ca ai nevoie de parola cand schimbi mailul, sa verific.

Dupa ce ai schimbat mailul, te deloghezi, apoi cand te loghezi iar vezi ca iti apare fereastra de jos unde ai optiunea "Mi-am uitat parola".

Dai pe ea, treci userul si mailul, primesti parola pe mail.

post-109659-0-00882000-1504258292_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

No ,tot nu merge ,nu știu eu sa fac ....

 

Intri pe profil sau direct pe setari, pe mail, modifici adresa de mail si salvezi, atat.

Apoi de deloghezi, te loghezi iar si alegi optiunea "Mi-am uitat parola". Primesti parola pe mail, cum ti-am spus anterior.

Ce are tarfa asta cu tine de-ti da minusuri?  :slap2

post-109659-0-60380100-1504260697_thumb.jpg

post-109659-0-61175500-1504260706_thumb.jpg

post-109659-0-15819000-1504260717_thumb.jpg

post-109659-0-15889500-1504260728_thumb.jpg

post-109659-0-64630600-1504260738_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Intri pe profil sau direct pe setari, pe mail, modifici adresa de mail si salvezi, atat.

Apoi de deloghezi, te loghezi iar si alegi optiunea "Mi-am uitat parola". Primesti parola pe mail, cum ti-am spus anterior.

Ce are tarfa asta cu tine de-ti da minusuri?  :slap2

 

murangura :))))

ah ....

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...