Sari la conținut

Doresc banarea contului.


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Cum dracul sa fiu clientul unei huidume ca tine?

Tu crezi ca eu sunt limbric anal,sa fut o distrusa care arata groaznic si este plina de boli?

ca nu sunt cum spui tu stiu destui... ca esti un labar ..iara o stiu destui..nu trebuie sa mai demonstez eu nimic

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari

Oameni buni ,voi nu înțelegeți că nu știu parola curentă pentru că m a mâncat in fundul să îi dau parola lui MIKY77 și mi a schimbat și mail și parola m? De aceea cer banarea contului.

Păi si cum ai intrat pe cont ? :hmmm

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oameni buni ,voi nu înțelegeți că nu știu parola curentă pentru că m a mâncat in fundul să îi dau parola lui MIKY77 și mi a schimbat și mail și parola m? De aceea cer banarea contului.

 

Stii sa stergi cookierule de la browser. Problema ta este ca ai cookie nesters si el stie sa foloseasca o cheie de autentificare valida. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oameni buni ,voi nu înțelegeți că nu știu parola curentă pentru că m a mâncat in fundul să îi dau parola lui MIKY77 și mi a schimbat și mail și parola m? De aceea cer banarea contului.

 

Cind dragoste nu e, nimic nu e...mari vorbe.

 

E un alt fenomem aici. Pe masura ce cresti nivelul de dopamina, creierul mareste numarul de receptori fata de ea. E ca si cum aplici aceiasi forta pe o suprafata mai mare si ca sa ramai la aceiasi efect maresti forta. Asa si aici. Dopamina creste ca sa aiba aceiasi efect si tu devii dependent de ceea ce faci,

 

La asta m-am referit ca e lipsa de ceva...

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

De ce o pui sa curete ca nu mai poate scrie dupa!  :slap2  :slap2  :slap2

Esti complet idiot sau doar vrei sa pari?!  :slap2

Habar nu am cum mama naibii de face chestia asta , și nu mă pricep așa de bine . Nici mail ul nu este al meu,și nici parola nu o știu ,așa că tot ce mi a rămas este sa iau ban .
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Ai rezolvat problema sau iti tirmit numarul meu pe PM? Miky a respectat instructiunile, tu nu ai sters cookie

Mai omule Miky știe emailul și parola . Eu nu o știu . Eu aveam înainte un alt mail și ăla parola dar nu merge sa schimb sau să șterg nimic. Dă mi nr in privat

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...