Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:CT
  • Oras:CT

Ce bine era la bariera vis a vis de Maritimo. Atunci era Casa Shutu în construcție(de 2 ori)am fost cu Blonda de la Maritimo de 1 an jumate cred a pus bariera să nu mai intre mașinile,iar bălăriile & boschetii au focst curățați cred că se fac blocuri.În a 2 poza tot la Maritimo sens giratoriu aproape de stația GPL erau joi 3(2 blonde). La reprezentanta Mercedes sunt vreo 2-3 am văzut nu demult una însărcinată în câteva luni,iar la Petrom o blondă sexy a avut o colegă tot blondă.

post-196341-0-72115500-1501406662_thumb.jpg

post-196341-0-83781300-1501406682_thumb.jpg

post-196341-0-92350500-1501406705_thumb.jpg

post-196341-0-54192500-1501406721_thumb.jpg

post-196341-0-12374600-1501406747_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Aseară la o oră târzie am luat o gagică în mașină la intrarea în Mamaia(Portofino).O țigăncușă brunetă frumușică țâțoasă cu un tatuaj pe brațul drept un oral protejat făcut bine fata s-a șters de ruj înainte.Acțiunea s-a petrecut în spatele restaurantului singura chestie deranjantă fiind cei de la RAJA care lucrau.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

A aparut o blonda buuuuna pe varianta. Ea zice ca e mai veche dar eu am impresia ca e prospatura, o sa va zic imediat si de ce. O gasiti dupa 19:00 cum vii dinspre mamaia spre auchan, treci de petrom, treci de obor si exact cand se termina oborul sunt 2-3 reprez auto, fata sta langa ultima reprez auto, ca idee, este vorba de reprezentanta aia unde au de vanzare audi a8 culoarea oglinda, presupun ca il stie toata lumea :)) iar imediat dupa reprezentanta este strada aia la dreapta unde stau permanent 1-2 fete.

Eh, fata e imbracata frumos, curata, zici ca nu e pe treaba, la mine treaba a fost ca m-am inteles cu ea asupra unor detalii pe care nu le voi putea expune aici, pentru ca fata nu e dispusa sa mearga la locatie cu oricine, cert este ca fata e belea, un pic implinita, ca sa nu zic plinuta, tate marisoare si destul de lasate dar ok, inalta si frumoasa foc.

Oral belea, bun tare, culmea, cu atentie la oo, normal belea rau, cu gemete cu de toate, mai multe pozitii, ce sa mai, o partida de sex pe cinste.

Am zis ca e incepatoare prin zona pentru ca e foarte foarte dulce si la voce si la comportament, comportament care dispare o data cu “experienta” in domeniu.

Despre tarife nu pot sa zic nimic pentru ca eu am cotizat mai mult.

Am incercat sa ii zic treaba cu locatia si etc dar fata vrea la strada ca sa faca bani repede, probabil nu va sta prea mult la treaba in zona.

Oricum, o recomand, dar grija mare la politie/jandarmerie si etc.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Nu stiu nici o statie gpl in zona. Erau 2 masini de politie si una de jandarmi cat am stat eu cateva minute in zona.

Later edit: fix langa petrom e o statie gpl si acolo intradevar sunt 2 blonde si ambele sunt bunicele dar eu zic mai spre maritimo oleaca, cand se termina gardul ala de metal de la obor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...