Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...dice folositi voi sintagme si metaforie ? Nimika nui moi satisfacator pi lumea aista dicît o centurista profi la scurt !!! Talient...iefişienta maximă...adrenalina ceia cînd nu şti di vini peştele sau garda pisti tini...si...biniânțieles...cireaşa dipi tort...dupe cie sio dat cleientu drumu...deschiderea uşi si flegma ceia di sperma afara, indifierent cai iarna sau vara.

 

Iecscitant la maxim !

 

:))))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Mah tu iesti homeless ??? Tată ziua...tată noaptia...iesti pi drumuri si spioniezi cienturistili. Sau tu iesti dila ANPC ???

:)))))))

1.Lucrez la zoo. 2.Pensionarul Talibanu frecventează rar centuristele repet ultima oară de pe 30 noiembrie n-am mai folosit centura,iar în ianuarie o brunetă mă "agățase" mă luase de subraț mă luase cu dume "hai mă iubire"..... un tovarăș a luat-o în mașină să-și satisfacă poftele eu am refuzat-o.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Asa Bugulie...fi tare...nuti lasa conpromis di nisti centuristi cari doar vor sati suga pula pi bani. Dali âncolo di muieri nisatule di pula. Nu lio da ka poati sparji vro falcă la vruna si dai ân altili porma !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

La taverna era o bruneta inalta in fustita de blugi si o bluza galbena,50/100,peste drum rezemata de o masina,savura o tigara,o bruneta,imbracata in geaca de piele si fustita de blugi,la penny o bruneta, imbracata in niste chilotei negri si o geaca de piele,de la spate seamana cu alina de la top,iar cand s-a intors cu fața,parea de etnie

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Dacă te referi de cea vis a vis hotel Austin e o țigăncușă frumușică mai mereu în chiloți, geacă & tocuri.Face oralul protejat n-am testat-o eu ci un tovarăș.

cred ca de ea e vb,avea si o plasa pe ea.mai era o bruneta la portofino,imbracata in jeans alb
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...