Sari la conținut

Picon de vorba cu femeile


Postări Recomandate

  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Nu stiu, ce sa zic, dar pe aia doi fraeri(henzo si promovator) din esalonul inferior, nu prea ii stiu.Doar pe ala, promovator, il tin minte, de cand abera el cu politica din Orientul Mijlociu.

Naiba ii mai stie pe astia, care promoveaza prostia, dar lucreaza cu intelect superior.

Henzo, de cand a coborat din tramvai, odata cu scandalul cu Miki, nici nu stiam de parlitu' de el.

 

Cat despre restul boschetarilor, e o datorie civica sa-i iei la perpulis.

 

Acum, sa speram ca nu vor apare indivizi, care sa te jigneasca prin a afirma ca eu as fi clona ta si imi cer scuze anticipat.

 

Am avut senzatia ca mi-a scris @picon cand am vazut justificarile alea si folosirea virgulei in mod haotic. La fel cum datu' asta cu stangu-n dreptu' - cand pretinzi ca nu ii stii pe 'fraerii din esalonul inferior', dar oferi tot felul de detalii despre ei - este tocmai una din 'tacticile' preferate ale aceluiasi @picon.

 

Cel mai surprinzator, insa, a fost sa aflu ca imperialul @miskin - the man above all - s-a simtit jignit si chiar a suferit putin din cauza supozitiilor unor 'boschetari'. Chiar si asa, nu imi imaginez ca scuzele mele - pentru faptele altora - il vor face sa-si recapete zambetul si detasarea de altadata.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recunosc ca am citit ultimele doua pagini si am ramas surprins.

Deci Miskin e un om de valoare. Pe un forum pentru clienti si prostituate. Unde ia ban constant. Inteleg.

Iar vanatorul de flegme e copycat-ul lui. Nu stie ca e copycat, asa ca il deranjeaza asocierea.

Lol. Looooool.

  • Like 18
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cu ce s-a mai remarcat Piconel in ultima perioada?

Vanatorule,ai ajuns ca MissKin.Te dau astia afara pe usa si tu intorci prin canalizarea de la WC.Cum ridici capacul de la WC-u,iti dau astia cu pula in cap.

  • Like 34
  • Minus 26
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Vanatorule,ai ajuns ca MissKin.Te dau astia afara pe usa si tu intorci prin canalizarea de la WC.Cum ridici capacul de la WC-u,iti dau astia cu pula in cap.

Hai, sa traiesti Mos Izmana! Ai devenit mai curajos in ultima vreme, bravo! Trebuie sa fie de la carbohidratii aia din orezul cu paine.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Hai, sa traiesti Mos Izmana! Ai devenit mai curajos in ultima vreme, bravo! Trebuie sa fie de la carbohidratii aia din orezul cu paine.

Nu fa prea multe postari,ca iar trag astia apa la WC si te duci pe conducta.

  • Like 33
  • Minus 26
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Nu fa prea multe postari,ca iar trag astia apa la WC si te duci pe conducta.

Aveti si voi o bucurie-n viata, cine-s eu sa v-o rapesc?:) Oricum, va admir perseverenta, m-ati banat de cel putin trei ori pana acum si tot nu ai renuntat sa incercati, desi am revenit rapid de fiecare data. Cauta si tu pe google cum definea Einstein nebunia.

 

PS Observ ca pula si WC-ul sunt un laitmotiv al discursului tau. Te-as putea intreba ce traume ai suferit la puscarie, da' cred ca-i evident pentru toata lumea.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...