Jump to content

Lory - Alba Iulia - 0737337375

Recommended Posts

• Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Campia Libertatii, nici atat nu stii si nu are rost sa te intreb ce s-a intamplat acolo acum foarte multi ani. Cred ca nici nu stii si nici nu o sa primesc vreun raspuns. Noi cu toti asteptam sa raspu

Sunt disponibila

Niste poze recente  :girly

Posted Images

Toti ne bucuram ca esti bine, dar parca si mai mult ne-am fi bucurat daca erai inca in activitate si ne-ai fi anuntat ca esti in Alba Iulia!  :laugh2 Mult succes in tot ce faci!d

Am observat ce sa bucurat o anumita persoana  :laugh2 ....multumesc frumos celor care au stiut sa ma aprecieze....multumesc asemenea :blushing2

• Like 2

Da îmi aduc aminte de Lory! O fată drăguță dar ipohondră. Se pare că nu i-a trecut nici acuma. Cred că motivul principal pt care nu mai lucrează e Covidul desigur. Lasă că trece într-un an și revine în forță!

Buna,la fel de direct cum te stiu ai ramas  :laugh2 ...Nu eu nu mai revin in bransa...mia trecut vremea ,las generatia mai tanara sa isi  faca treaba...Si da sincer cu covidel in nici un caz nu mas risca sa imi pun sanatatea in pericol,cred ca sti foarte bine ca eu aveam cateva regulii care nu mi le incalcam :) ! Sanatatea mea e prea importanta pentru mine...Ma bucur ca esti inca activ si la fel de direct cum erai...Numa bine iti doresc :blushing2

• Like 1

In gripa aviară mai crede cineva???

Poate....nu ma intereseaza  de ce cred alti .EU FAC PARTE DIN CATEGORIA CARE PREFER SA EVIT DECAT SA AM DE SUFERIT...Sanatatea mea e pe prim plan indiferent de ce boala exista pe lumea asta!   :bow

• Like 1

Bine pot zice si eu,am intrat sa va salut :rax2 :blushing2 ...Ma bucur ca esti bine si ca nu te-ai molipsit de covidel :laugh2

Super,ma bucur😘...stii ca eu nu ma molipsesc asa repede de rele,doar de bune🤪🤪🤪poti sa imi scrii si mie daca vrei...de exemplu maine dupa 8:00😉
  • Like 1

Si avem o anomalie la topicul Lory a noastra,,,numarul din topic a fost relocat altei persoane......si saracul om a fost napadit de telefonate si oferte :laugh2  de cind a reaparut Lory.....Asa ca aviz celor care mai suna, .......raspunde nea Gica!! Deci Lory, ori actualizezi numar ,topic,....ori topicul va fii eliminat de moderator!!    toate cele bune si ciocane tari!!!!!!

• Like 1