Sari la conținut

0727607358 Dia Diana "Sunt o doamna matura - servicii totale"


Postări Recomandate

Ce fel de detalii dragule ?Serviciile mele sunt afisate in semnatura(adica ....atunci cand postez ceva in partea de jos a postarii sunt afisate serviciile mele si preturile).Locatia ti-o spun telefonic .Pentru clientii noi serviciile mele sunt sub protectia prezervativului,pentru cei cunoscuti oralul este in functie de igiena iar normalul si analul obligatoriu protejat.Pt detalii ma puteti contacta sambata incepand cu ora 9 dimineata.Pupici :kiss3 .PS   -te astept cipriane sa-ti fac un control la ochiul maro. :rockettes-1

Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Cred ca ai probleme grave zic sa consulți un doctor.da urgent. Și vezi ca eu nu am înjurat . Nu cobor la nivelul tău . Și mi se rupe de tine. Tare in clanța ești nu crezi. Am impresia ca te crezi Madona și depinde cineva de serviciile tale. Nu am încercat si nici nu îs curios. Așa ca așteaptă .

Link spre comentariu

Cred ca ai probleme grave zic sa consulți un doctor.da urgent. Și vezi ca eu nu am înjurat . Nu cobor la nivelul tău . Și mi se rupe de tine. Tare in clanța ești nu crezi. Am impresia ca te crezi Madona și depinde cineva de serviciile tale. Nu am încercat si nici nu îs curios. Așa ca așteaptă .

Consulta tu ca pe langa ca esti prost mai esti si mincinos ,dar na prostia este in cochilia ta .Inainte de a face o recenzie cuiva spune adevarul nu minciuni si baliverne ,asta ma deranjeaza pe mine .....MINCIUNA....stai dracu acasa si fute-ti nevasta nu spune minciuni despre fete fie ele si de etnie.Fiecare are loc ,nu te impiedici tu de mine ,de Lavinia sau Alexandra.Dute acolo unde obisnuiesti sa mergi pt ca nu e nimeni prost ......cand o femeie este in centrul atentiei vine un neica nimeni si face recenzii mincinoase pt ca unele papusi nu mai fac bani ,suna pe un fraier asa cum esti si si recenzeaza,dar na cu tine cipriane este greu tu nu sti lucrurile astea.

Link spre comentariu
Vizitator ionut02111988
Reputație: 0

Cypry124 ai uitat săi recomanzi și o vizită la un doctor stomatolog sau la un strungar ca poate poate reușește să faca ceva dinti din otel inoxidabil ca doamna sta praștie in gura 😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator ionut02111988
Reputație: 0

Dia tu sti ca noi ne cunoaștem si am foat de câteva ori pe la tine neam futizat fff bine dar esti un pic aroganta cand iti zice lumea ceva despre aspect sau dantura.... Fa ceva modificări precum Blonda Barbie si apoi jos pălăria

Link spre comentariu

Dia tu sti ca noi ne cunoaștem si am foat de câteva ori pe la tine neam futizat fff bine dar esti un pic aroganta cand iti zice lumea ceva despre aspect sau dantura.... Fa ceva modificări precum Blonda Barbie si apoi jos pălăria

Dragul meu ,nu sunt aroganta ,nu am fost niciodata si nici nu voi fi .Eu decid cand fac modificari ,nu tu nici altii.Vrei sa iti aduc aminte ce vorbe ai spus la adresa blondei?Eu cred ca nu vrei.Deocamdata am tate ,am cur dar am probleme cu dantura,si asta nu te-a impiedicat sa ma futi nici pe tine nici pe altii.Fundul meu nu este lasat nici moale ca si branza ca si al altora care au facut modificari.Sunt curioasa oare de ce dracu te vei mai lega dupa ce imi fac dantura?

Link spre comentariu
Vizitator ionut02111988
Reputație: 0

Scuze sper ca nu te-ai supărat pe mine, dar dupa ma jur k vin de 2-3 ori pe săptămână sa te fut, promit. Ca de pula esti buna, nu am zis niciodată ca nu esti buna, ca nu te futi bine sau etc, de fiecare data când am venit la tine mai futut tu pe mine nu eu pe tine,dar daca faci treaba aia promit k te fut de 2-3 ori pe săptămână, daca se poate si ma lasa buzunarul poate si mai des. 😘

Link spre comentariu

Scuze sper ca nu te-ai supărat pe mine, dar dupa ma jur k vin de 2-3 ori pe săptămână sa te fut, promit. Ca de pula esti buna, nu am zis niciodată ca nu esti buna, ca nu te futi bine sau etc, de fiecare data când am venit la tine mai futut tu pe mine nu eu pe tine,dar daca faci treaba aia promit k te fut de 2-3 ori pe săptămână, daca se poate si ma lasa buzunarul poate si mai des.

Ionut sincer nu am de ce sa ma supar ,fiecare isi spune parerea in felul lui,oftica mea era pe bulangiul ciprian nu pe tine ,pt ca stia unde merge si cum sunt fetele,dar sa ajungi sa jignesti ca nu a vrut sa iti faca oralul fara prezervativ este aberant .M-am uitat si eu la pozele Laviniei si chiar este ok fata ,daca nu iti place nu ramai ,dar nu arunci cu noroi.Fiecare dintre noi avem defecte ,nu suntem perfecte niciuna.Unele exceleaza prin fizic altele prin servicii.....este loc sub soare pt fiecare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...