Toată activitatea
- Ora trecută
-
Dmaryan30 îl urmărește pe bianca_blue2
-
Nu e cazul.. și nici ironii ieftine nu accept! Consider doar că puteai să gestionezi altfel situația.. fără iz de circ (chiar dacă, între timp, s-au șters postările). P.S. É la mintea.. găinii că, dacă vreo colegă vrea să te-ncurce, n-o va face de pe telu' de muncă! Subiect închis!
-
De ce sa nu joace cartile mari daca printre noi sunt papagali care inghit nadele cu dominare cu undita cu tot? Asta e comertul. Partea interesanta e ca colega ei Briana arata binisor, nu stiu de ce s-a sters poza aia cu amandoua, inteleg si eu cu regulamentul fata de cele care abuzeaza de publicitate, dar fata asta abia si-a pus o poza. Mi se pare ca trebuiau lasate vreo saptamana sa ne lamurim , si pe urma vii cu regulamentul . Aici e ceea ce cred ca nu da bine pt majoritatea . Nu cred ca va fi nimeni sa dea detalii despre aspectul lui Briana, dar sesizand o usoara asemanare cu poza lui eve, ar fi fost lucrul cel mai de interes. Nu neaparat pe topicul asta, se poate deschide pe discutii generale. Deasemenea , era scris ceva legat de masaj , orgasm controlat, era interesant si de aflat daca practica body-to-body, thailandez/prostatic sau daca sunt din alea clasice . Daca mai este cineva interesat de Briana, voi deschide o discutie pe Generale, poate ne lamurim cu aspectul intai, pe urma mai vedem si cu alelalte.
-
Vă salut! Te/va lămuresc eu ca abia am ieșit de la ea. Am sunat la nr din anunț,am stabilit o programare pt o ora,250 ora.Nu are WhatsApp. Locatie: 7.5 - central cred( nu sunt din oraș),e pe lângă o frizerie(chiar ea îți dă ca reper asta),o garsonieră mică dar curată,modernă cu AC si tot ce trebuie in baie. Aspect: 8 - Dameza undeva la 40 de ani,brunetă cu șuvițe blonde,ochi verzi,e frumușică,piele super fină,fund ferm si bombat,sâni mici,nu e nici fit dar nici grasa,e buna oricum Oral nep: 7 - Nu e cum s-a scris pe aici,face deep dar nesusținut,o ia toată până la cotor cât e pula încă mica,până se scoală complet.Dupa ce se face pula par,cu greu o mai băga pe gât, mai lăcrimează,îi mai curge nasul si mai face pauze. Deci daca ai peste 17-18 cm si esti puțin mai gros,o sa o chinui putin.Nu ii place sa îi pui mâna pe cap,am îndesat-o eu de câteva ori si mi-a zis ca e târziu,a supt peste 15 puli azi si ca nu mai poate calumea. Finalizarea dupa cateva minute,in gura,unde colectează tot uitându-se in ochii tăi.O întrebasem înainte dacă pot finaliza in gâtul ei si mi-a zis ca o sa vomite,deci nu se poate. Normal protejat: 8- Nr 2 a debutat cu o muie din picioare,unde s-a ocupat si de coaie,după care am pus balonul si am făcut umeri craci si misionar,ea pe pat,eu in picioare la marginea lui. Am schimbat spre final in poziția capră si când am simțit ca îmi dau drumu,am scos balonul,și am finalizat iar oral,colectat tot,zambind și apoi la baie.Da contre si e acolo cu tine. GFE: 10 - Fără grabă cap coadă,super amuzantă si ai ce sa vb cu ea,e o prezență plăcută.Iti vorbește foarte frumos,poate prea mult “baby” si prea vorbăreață,inclusiv când făcea oral,își mai amintea ceva si începea sa îmi povestească )))) Scor:250 ora,am inteles ca numarul e 100 si lucrează pana seara târziu. Concluzie:De revizitat? Da,mai ales daca nu ești peste medie,te suge in deep non-stop….altfel e complicat. Prefera sa facă programări pt un număr,nu prea îi convine la ora. Ca idee o mai găsiți până joi,apoi ia pauză vreo 2 sapt am înțeles. Ciocane tari si baftă la făcut $!
-
Amice, o ții pentru tine de tot îmi dai negative pe aici? Sau care-i treaba?
-
pai o sa insist pana raspunde , ii scriu pe wapp o sunt incontinuu , si daca ma blocheaza iau alt nr si tot asa , trebuie sa raspunda la un moment dat, ca ii dau detaliile tot
-
andrei112693 s-a înregistrat pe forum
-
Xonia VIP party girl 0760725184
scriitorul a răspuns la topic lui XoniaWilde în Escorte De Lux Bucuresti
Frumoasa, se fute bine, pacat ca nu are CIM/COF in servicii. In rest se merita. Daca nu stii sa vb cu o femeie, probabil.nu te vei simți bine in compania ei pentru ca pornește ca un diesel :)) locatie:8 on: 8 np: 10 @XoniaWilde data viitoare tare mult as vrea sa vad in lista COF 🍆 -
Curiozitatea asta.... Nu aduce Nimic bun. Ascultă de mine 😌
-
Alin140900 s-a înregistrat pe forum
-
Bine.... Fie... Ai fost la fel de încântat după fiecare vizită? Sau a oscilat?
-
Ești băut sau beat? Că (la mine cel puțin...) e o diferență
-
Cozo, iar n-ai somn! Ce-ți mai face blonda netatuata? 😋 Ultima data cand am fost la ea mi-a zis ca n-ai prestat bine 😁😋 Profita acum daca vrei sa/mi pui vreo intrebare ca sunt baut și eu când sunt beat sunt sincer 😁
-
Georgio69 îl urmărește pe Disponibilă de LUNI 11 August
-
Discutii Generale Hunedoara - Deva si imprejurimi
Al3csandru a răspuns la topic lui annah123 în Escorte din Hunedoara ,Deva si imprejurimi
Pentru mine e o pierdere de timp, pentru că si azi am încercat să o contactez, dar tot fără niciun rezultat. -
Merge și la mașini. Mi-am adus aminte că am fost la un chef și... nu-mi mai pornea mașina când să plec. Era un băiat mecanic și "a dres-o" el. Când am ajuns acasă, am scos cheia din contact și motorul mergea. Am deschis capota, am decupat firele de pe baterie și abia atunci s-a oprit. Pe vremea aia n-aveam Tabant 😁
-
Ursulet1976 îl urmărește pe Feliz
-
aurel004 îl urmărește pe 🎀𝓜𝓪𝔂𝓪🎀sâni criminali👅😍0750845712🥵❤️
-
Nu intelege gresit, dar aici mergem pe ideea ca totul e ca in descriere, nu e publi. Asta e si ideea cand iti faci topic pe forum, sa nu fiu inspector Gadget pana ajung la tine.
-
🍒𝐋𝐞𝐲𝐥𝐚🍒🧁 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐢𝐢 𝐭𝐨𝐭𝐚𝐥𝐞 🧁 🍑( 𝐁𝐁𝐖)🍑 🌸𝟎𝟕𝟒𝟖𝟒𝟑𝟓𝟔𝟒𝟏🌸
Leyla23 a răspuns la topic lui Leyla23 în Escorte Testate Bucuresti
Mulțumesc frumos te pup dulce ❤️🥰💋 -
hai in iasi @Feliz
-
DECI ESTE GEORGIANA?Unde are locatia?
-
bocanilaaa îl urmărește pe 0731754162 blonda
-
Eu am ajuns sâmbătă după amiază la ea, după ce am insistat de mai multe ori cu sunatul. Imi cer scuze ca scriu abia acum, e prima mea recenzie. Mi-a comunicat adresa, undeva pe langa Liceul Sportiv, mi s-a parut ok din convorbire. Am ajuns la locație, o garsoniera inghesuita, dar curata. Mi-a deschis o fata blonda, draguta, pe la 1.70 m, cu sani medii și un fund mare care mi-a captat atentia. E mai columbiana așa, forme frumoase. Nu e pentru cei care vor slim, insa are o talie destul de subțire raportată la corp. Pentru mine, care sunt innebunit după carne tare si fund bombat, era ce trebuie. Am decartat 150 de lei pentru o finalizare. Oralul executat soft, fara alte chestii. La normal protejat, a fost pe la spate de unde ai ce vedea. Nu m-am simțit grăbit sau constrâns. Din punctul meu de vedere merita, dar probabil că trebuie insistat cu telefoanele. Numai bine tuturor!
-
Bună să ți fie seara! Bine ca pe final de zi. Ce s-a întâmplat? Cine te-a supărat?
-
Sună mă pe video și te convingi , am pus o poza cu mine repet țin foarte mult la discreție!
-
Dmaryan30 îl urmărește pe Alina996xxxw
-
Vad ca nu se inghesuie lumea la recenzii pt Laura asa ca mai las eu una. Dupa threesome ul cu colega ei de atunci, am revenit in Iasi in urma cu ceva timp si i am făcut o vizita 1 la 1. Programare facila, wapp. Este o prezenta placuta, nu te grabeste . Am servit un ON, cu titfuck ( n ai cum fara) si dupa rapid un NP umeri craci. E stramta, corecta, fix ce am avut nevoie pt un fast fuck. Cu siguranta ma voi mai intersecta cu ea cand am ocazia. ON: 9 NP:9 LOCATIE: 9 LOOK: 10 Spor la lovele si la dat la buci . PS. sper sa fie tot pe vibe bun, ar fi păcat sa nu.
-
Ce pățisi bree??😒😒🙄🙄
-
Dmaryan30 îl urmărește pe michelle_escort
-
Sunt la regim nu mănânc 😂😂😂 doar bătaie 😂😂
-
Trece cu timpul.. Ia o ciocolata
-
Sa o scapi de ce? De preacurvie? Să o scapi de neșansa de a se vedea cu tine? Să o scapi din brațe la vreo poziție năstrușnică? Zi-ne ca suntem fierți toți să știm cum o scapi 😁