Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Simonicaa

    Simonica 0757960100

    Bună dimineața, dragilor! ☕️🤗 Sunt disponibilă pentru programări! 💋 🏡Locația: Q RESIDENCE
  3. Bună dimineața ❤️🥰 Disponibilă pentru programări ❤️
  4. Buna dimineata dragilor ❤️ ❤️ Vă doresc un week_end cat mai reusit si va astept cu drag in compania mea ❤️ ✅️ Disponibila pentru programari incepand cu 10.30 si pana la noapte la 00.00 _ ultima programare ❗️ ❗️❗️ In momentul in care imi lasati mesaj text ptr programare,specificati ca sunteti de pe forum .Am anuntul activ pe publi24 ,iar cu cei de acolo nu lucrez cu programari din cauza neseriozitatilor ❗️❗️Forumul are prioritate ❗️❗️ 🔴 Restul detaliilor le gasiti aici,va rog sa le cititi ❗️ 🏠🏠 Locatia : Aceeasi dintotdeauna...Strada Carpati nr 10 🏠🏠 Vă pup 😘
  5. Neprotejat /protejat in funcție de igiena 🤷‍♂️
  6. La fel iti doresc 😘🤗
  7. Bună dimineața am cateva ore libere astăzi și mă gândeam sa le petrec cu voi așa ca am dat drumul programărilor 💋💋
  8. Bună dimineața☕️ Disponibilă pentru programări🥰
  9. Bună dimineața dragilor💋❤️ ,sunt disponibilă pentru programări de la 10:00 pina la ora 00:00 ,pentru programări va aștept pe wathap pentru mai multe detalii 😘
  10. rodan

    Fotbal 2026

    Cum arată şaisprezecimile Campionatului Mondial, în timp real: Germania – Paraguay Franța – Suedia Africa de Sud – Canada Olanda – Maroc Portugalia – Ghana Spania – Austria SUA – Bosnia Belgia – Coreea de Sud Brazilia – Japonia Coasta de Fildeș – Norvegia Mexic – Ecuador Anglia – Senegal Argentina – Capul Verde Australia – Egipt Elveția – Iran Columbia – Croația Interesant de văzut.. Olanda vs Maroc și Brazilia ce Japonia
  11. Bună dimineața! 😊 vă doresc și eu un weekend minunat, cu cât mai multă liniște și momente plăcute. La birou de la 10:00! 👋❤️
  12. Să ai o zi frumoasă și cât mai reușită! Te îmbrățișez 🤗
  13. Neața! Un weekend minunat tuturor!
  14. Bună dragilor! 😋😘 Disponibila pana la 22 00 Va aștept! Pupici 😘😘😋
  15. Colegul, informarea doar de pe site nu este suficienta :))) Am inteles ca Ema nu mai este la ei din pacate. Am fost de 2 ori la ea si au fost niste experiente foarte bune. Are cineva idee daca o regasim prin alta parte?
  16. Mulțumesc @Geqmann , ne vedeam data viitoare pt o analiză mai amănunțită 😈🤗 .. Weekend liniștit!🤍
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare