Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Bunaaa ziua domnilor Programul meu incepe acum pentru programari astept mesajele voastre pe whatsapp Pupici 💋 💋
  3. Mai mult decât masaj înseamnă că te lasă să le dai limbi.
  4. Disponibila ❤️
  5. Mulțumesc de recenzie 🫶🏼pupici ✨
  6. Bună disponibilă 💋💋
  7. Boss recenzii avem si noi sau doar baliverne ne spui noua ca te-a amenintat pe tine vino frate cu ceva concret conversatie whassap ca nu e ca in poze ai fost sa vezi ca este sau nu deci cam asa stau lucrurile o recenzie e cam asa : Fiecare recenzie TREBUIE sa contina urmatoarele lucruri: 1. Locatia - informatii despre locatie , eventual si cu cine mai sta in locatie 2. Modalitatea de contact (telefon, mess) a escortei (daca au aparut modificari fata de titlu) 3.Detalii despre intalnirea efectiva (descriere) care vor contine elemente despre aspectul fizic si serviciile prestate de escorta 4. Programul de lucru 5. Note acordate pentru serviciile de care ati beneficiat, locatie, atitudine, etc… (Ex.: Nota 9 la oral, la normal nota 6 pt ca nu se implica , GFE nota 10 pentru ca ...etc) 6. Tarifare - la finalizare sau la ora nu ca am fost dar nu mai stiu unde hai sa fim seriosi pai nu aveai cum sa lasi de pe asta ca e creat in 4 iunie 2026 e imposibil si altu cred ca e banat sau ceva de genul ca alfel nu iti mai deschideai altu nou cu care te contrazici cu toata lumea mergeai pe cel vechi te-am lamurit
  8. Poze Lorena: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/lorena-am-revenit/54663i9429f67h8d2g20728g417g1ihe.html https://ibb.co/20sb3WFc https://ibb.co/23hPqqTv https://ibb.co/tg38k7v https://ibb.co/HpK6vPZc Poze Adelina: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/adelina-am-revenit/655ffdhii37179ifdg1106i750g9f484.html https://ibb.co/ns5n0HSD https://ibb.co/FLCy8FWn https://ibb.co/B28SwZh6 https://ibb.co/7dCHBtz3 Asa cum eu am facut efortul sa postez pozele aici, poate s-o gasi si cineva care sa confirme ca cele doua arata ca in poze. Sau ne limitam doar la "recenzii" de doua propozitii.
  9. Am vizitat-o și eu pe Karla prin februarie ca urmare unui anunț de pe publi (ceva cu noua ta obsesie) Convorbirea a fost una telefonică și programarea tip (primul venit - primul servit) Ca și aspect, era ca în poze, recent își pusese silicoanele. Locația a fost Campeador și avea o colegă de treabă și cu sâni mari. Nu am stat prea mult la discuții după ce am intrat în apartament și ne-am retras în cameră. Întrucât venisem de pe Publi și nu știam că extra-urile se discută fie în scris, fie la fața locului s-a prezumat oralul a fi protejat. Astfel încât mi s-a pus un prezervativ Durex roșu pe ciocan și mi s-a prestat oral pe pat , dar cu vedere la oglindă. Pe urmă am trecut la misionar unde nu a folosit deloc lubrifiant. Pe măsură ce o pipăiam pe sâni și îi lingeam sfârcurile mă uitam și la buzele ei cărnoase a dat din cap negativ că nu. Am înțeles , dar pentru că nu știam și nici nu credeam atunci că există posibilitatea să le săruți. Nu credeam că le poți da nici limbi. Când a văzut că am înțeles, s-a relaxat bine și s-a udat calumea, pântecele devenindu-i foarte primitor și cald. La 2 minute după, am vărsat. M-am îmbrăcat repede și am plecat. Note: Aspect - 7 (la față era ok și la corp, dar mi-am dat seama că nu prea îmi plac siliconatele) OP - 4 (prezervativ dar suficient cât să se ridice ciocanul) NP - 9 ( a devenit destul de primitoare la sfârșit) Atitudine - ? ( Nu am apucat să vorbim prea mult; vina mea că timp era destul dar eram obișnuit cu Publi fast fuck) Tarif : 200 / 30 min Îi greu să să spun dacă o să mai revin mai ales acum când am devenit mult mai experimentat și sunt și alte oferte cu servicii mai pe gustul meu. Karla, îți urez toate cele bune și îți doresc să ai parte de liniște și de clienți educați, curați și cu bun simț.
  10. Ce bineeee....
  11. Weekend fain să aveți 🫡
  12. Multumesc mult ,oricand 🤗🤗🤗
  13. Buna dragilor de maine după-amiază vou reveni pentru 3 zile la voi in oras Împreună cu mine va fi si prietena mea @coryna69 pentru cei interesați de trio Locația va fi la M12 in cetate
  14. Locuri libere 😘 Voi fi disponibilă până la 23:00
  15. In filmul lui 🤣 ....
  16. Astazi am luat legatura cu Maria. Am confirmat ca ajung la ea in 20-30 de minute. Am ajuns cam in 25 de minute iar cand am sunat nu a mai raspuns la telefon. Am zis sa mai astept ceva dar imi respingea apelurile.
  17. Va rog sa îmi specificați ora pana la care va pot răspunde înapoi!
  18. Salutare dragi Futadori! Zilele trecute i-am trecut si eu pragul acestei domnisoare. Cred ca in blocul asta incurand o sa il putem considera km 0 al curvăsărie 😁 Este o garsoniera ok, cu toate cele necesare placerilor trupesti. Actiunea se intampla pe o canapa rabatuta. Este o domnisoara tinerica, cu un corp armonios, bronzat si cu o fata foarte frumoasa. Incearca sa comunice cu tine si se face placuta. Bine, acum o femeie frumoasa intodeauna se face placuta. 😁 Doar daca ea intentioneaza sa faca opusul. Are niste ochii frumosi, la corp singurul defect sunt cicraticile de la mamoplastie, in rest e de 10! Cercelusii din sani si pasarica sunt un deliciu. Asa cum se obisnuieste femeia frumoasa nu exceleaza in pat, ca ele sunt frumoase si ajunge 😁 . Bine...acum in acelasi complex este regina porno...nu are cum sa concureze cu ea. OP soft, fara nici un artificiu...de sculare doar. La NP este receptiva, accepta pozitile care le propui. Note: Aspect: 9 Locatie: 8 OP: 5 NP: 8 Singurul defect e pretul, daca pui toate extraoptiunile ajungi la niste preturi din categoria cealalta. Nu este o critica fata de domnisoara, doar o suparare de a mea ca cred ca castig cam putin Ciocane tari!
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare