Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ieri
  2. Tre sa vb cu imparatu ..cu regina nu o scoatem la capăt 🤣🤣
  3. Tin sa mentionez din nou ,faptul ca sunteti minunati , corectitudinea programarilor , respectarea timpului si a persoanei mele ,pot spune ca este de cel mai inalt nivel ,asta imi arata si mie ca tot ceea ce fac de la momentul cand apelati la mine pana terminam programarea este de bun augur ! Va multumesc pentru ceea ce oferiti, mereu va fi reciproc,va pup si ne vedem de dimineata dragilor🤗🤗🤗😋😋🫦🫦🥵🥵🥵 ! Somn usor 💌💌💌
  4. Toată lumea se stie Caru e din severin eu sunt din Orsova văd dacă pot săi dau contu dar nu merge îi trebe si cartela mea Caru a avut ieri ceva super
  5. Pai da, vine caru, face recenzii , vad ca sunteți apropiați,
  6. Miai dat o idee bună mîine îl sun.
  7. Pai și ai plătit banii? deranjul
  8. M-am văzut astăzi cu Maya, si o spun din start ca este o fata foarte misto, cu o energie extraordinara. Este vesela, pozitiva, focusata pe client și pe nevoile lui, are un fizic tonifiat, cu sâni mari, o pasarica mica, curată, si foarte strâmtă! Are o tehnIca foarte bună la oral, foarte umed, deep și susținut. Pe mine m-a făcut praf în câteva minute, chiar dacă nu acorda atenție coaielor, dar finalizarea orala este cireașa de pe tort! Locația este moderna și curată, baia dotata cu toate cele, unde rimești prosop curat. Fata este venita din Constanța, si ar fi frumos sa o facem sa stea cât mai mult și sa revină cât mai des! Eu o recomand cu căldura, deși, în vremurile astea as vrea sa o recomand cu răcoare! 🤭
  9. ?
  10. Lasa frate. "Dobitoc". Si la cuvantul meu "Arunca-te" scrii asa mult? Lasa superiorul, crede ca se poate si la mai diferit, si nu arunca "Dobitoc" si apoi tot tu spui de buletin Arbore
  11. Ar trebui când va faceți cont aici sa va ceara buletinul ca unii nu aveți nici 18 ani sau nu gândiți ca oamenii maturi, joaca singur,
  12. Fama sa înțeleg colegu, nu mai postezi pe topic, nu pe forum, ma gândesc ca nu ai revenit sa te retragi imediat,
  13. Ai baut binisor puiule…
  14. Tzeapa secolului
  15. Ocaresti (ce scop ai aici?)
  16. Da mi. Linkurile și acum ma urc în.masina
  17. Am înțeles ca ai mai fost la ea colegu
  18. Caru tot timpul a fost lider 😂 dai contul tău dacă tot te retragi
  19. dragonel234

    Citate

    "O persoana nu poate intelege cu adevarat alta persoana. Cand acea persoana nu intelege cu adevarat alta persoana poate incepe sa isi dea cu parerea. Acea persoana care a inceput sa isi dea cu parerea despre alta persoana ar trebui sa reconsidere! " dragonel
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare