Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Hai sa traiesti floxule...de la floc banuiesc ca vine nickname-ul. Floc de-ala cu atasament maro pe el! E cu trimitere directa catre mine, asa ca simt nevoia sa reactionez. Transcriu exact ce-am scris, anume ca are "funduletul un pic mai mare...fara suparare pls, asa l-am perceput eu. Nu e vreo jignire, Doamne fer, sunt barbati carora asa le place. Mie nu!" De aici pana la curul mare, cum spui tu flocisor cu 2 recenzii in 2 ani, e cale cam lunga. Macar la țâțe imi dai dreptate 😀...Am o parere si o impartasesc cu colegii care chiar aduc o contributie acestui forum. Nu cu flocisori guvizi care, poate (sic) pt 50 lei reducere scriu frumos! Ok, ai o parere, o citim, dar mai judecam si contextul. Si, apropo, langa TV, fix in fata patului, era ceva, gen camera video cu un led rosu aprins? Poate sunt eu daltonist si nu mai disting culorile! Asta era acum vreo 2 luni. Intre timp s-o fi transformat in pix...sau bricheta...Ca doar am promis ca revin si chiar sunt atent la detalii...Dar poate ma insel eu, who cares? Doar ca eu am facut stanga-mprejur...bine, cu scuzele de rigoare ca a intervenit ceva... "Decat" intreb!
  3. Rares100

    Ely 0721458394

    Salut !Am fost in seara asta la Elly,ce pot sa zic e ca fata aceasta e foarte curata! Si asta e foarte important pentru mine si pentru noi toti! am ajuns,am achitat pentru o finalizare!m am pus in pat (intr e timp tot povesteam despre una alta)dus,facusem acasa! Eli,a venit si m-a lasat sa i sug sanii(foarte mari) exact pe gustul meu! Dupa care mi-a pus caciula si a inceput sa suga! Mi-a placut,am fost destul de excitat! Ca sa mi intorc revansa,am vrut sa i gust si eu putin pizda aia frumoasa dar nu m-a lasat! Pentru ca era iritata de la epilat!… dupa supt,a venit in reverse cowgirl,mama frate…bucile alea mari…mi a placut blana! O priveliste frumoasa !se lasa in pula de numa numa.. intr e timp ce se lasa pe mine cu fundul ala mare,imi spunea daca mi place pizda ei,ca ii place sperma si ca ii place cum io trag! O senzatie super pentru mine!am finalizat asa ! Mie mi-a placut ! Nu recomand baietilor ce le plac skyny! nu recomand nespalatilor,stai draq qcasa! Femeia asta e curata ! te pup Elly!
  4. 😱 Așa ieftin s-au vândut , doar 19.000 dă lei? 🤣
  5. Chiar deloc! 😘 Erá o-ntrebare simplă, Semaka! Un răspuns simplu, asumat era de-ajuns.. exceptând cazul în care acesta te-ar pune, oarecum, într-o poziție.. deloc favorabilă: De ce-ai cerut închiderea Topicului Katja-ei?! Mai mult de-atât, l-ai citat și pe rozaliu' @Proffmodîn postarea respectivă. (după ce-ai contestat recenzia altui coleg). Mă repet, sunt atâtea Topice pe AR despre d-re care nu au cont plătit.. totuși, ai insistat pe acest Topic și é primul pe care l-ai cerut închis.. corectule.. "șmecherule"! Întreb și eu (așa mic cum sunt), oare să fie acesta motivul?
  6. @dragonel234e @enegiecalmala tine pe sector 😁.Nu mergi sau aduci miere de albine 😅am înțeles că ajută 🤣
  7. Pa dracu 🙋😎!!!
  8. Nu ai auzit? A cumpărat forumul... Acum a devenit pisicutz al II-lea O să posteze foarte rar, dar țintit
  9. Poate nu avem. Cine stie Eu doar am spus si eu ca ai spus ceva mai indirect despre mine. Si eu nu ma supar, imi place chiar mult cand o fata ma baga in seama Doar ti-am spus sa stii si tu, si cine stie poate se mai regleaza undele Cine stie, doar spun si eu
  10. Oare ce face @Cartman86🙋😅. Numără pe bagnote 🤣daca a primit de 20de lei că la pensie are de numărat 😅😅😅
  11. Disponibilă de la 10:00 pana la 22:00🥰👅
  12. Daca o sa votezi atunci alege dragonel! Si te rog sa mergi sa votezi
  13. Nu Corina. Am fost in Olanda pentru DMT si mult mai mult decat atat. Dar da, e mai libertin pe acolo, marijuana, si poate multe altele. Eu as zice ca asa trebuie sa fie, Si sa stii ca olandezii prefera sa mearga cu bicicleta foarte mult. Am vazut o parcare uriasa acolo numai pentru biciclete
  14. Bro 🙆 nu trebuie tu sa explici la numeni nimic 🍻. Trăiește viața așa cum îți place 🤣💪.
  15. Nu vreau sa particip la aceste discuti . Nu prea avem aceasi undă 😂
  16. Nu stiu exact cum sa iti explic Corina. Olandezii si danezii sunt doua natii mult mai happy ca si noi! Persoane foarte frumoase pe acolo, eu am vazut persoane olandeze. Poate am vrut sa spun ca aceasta putere nu e chiar cum trebuie, e oarecum mai in alta caracterizare Momentan, ca poate schimba ceva
  17. Cu mine s-a comportat rece cam in primele 10 minute apoi după ce am vorbit un pic s-a schimbat total, la prima întâlnire. Ține cred că și de chimie și de noroc, că nu îs un Brad Pitt 😂 Are momente când încearcă să se dea dură dar e de fațadă mai mult, poți citi asta pe ea.
  18. Ambiția-i mare, UL-ul prea mic Cașcavalul parcă s-a topit un pic Las sorții s-aleagă ce se nimerește M-abțin să zic ce se ...POTRIV(ește)🤭
  19. Nani bun Simonica!
  20. Da e băiat fain Dragonelu 🥺😘
  21. Erată-"incitant" - că nu mai pot edita!😉
  22. Am spus de atâtea ori și mi-am luat dungă. Da pentru tine parcă as m-ai luat una 😁. Degeaba vorbești că pe mine nu mă poți arăta cu degetul 🤭. PS. Prea șmecher băiatul 🤣
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare