Sari la conținut

remy19

Serious Contributor
  • Număr conținut

    269
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

1 Urmăritor

Despre remy19

  • Dată Naștere 06/19/1990

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    alba iulia

Vizitatori Recenți Profil

3539 citiri profil

remy19's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

  • Very Popular Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Reacting Well Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare

Recent Badges

113

Reputație

  1. remy19

    Indisponibila

    dau o bere 💪
  2. remy19

    Indisponibila

    se poate o poză recentă pt cei care nu te cunosc? ms
  3. din recenzia ta deduc... că ai futut o mobilă care arată bine! probabil de aia nu scriu și alții. dar tot respectul pt că ai lăsat recenzia!
  4. e la mintea cocoșului că sunt poze FAKE.... la fel cum pun unele poze cu femei din America latină.....și în descriere scriu brazilianca !!!! cât de proști ne cred....( pe unii)?!?!
  5. Vizitat recent! Confirm în totalitate ce spune colegul ! 💪
  6. ...și ...ai dat o muie în pizda ?!?! sau ai fost servit pe ușa din dos?!
  7. remy19

    Masaj erotic

    ce înseamnă " le iei ușor" .... după a 5-a ședința ?!
  8. remy19

    indisponibilă

    doamne ce frumusețe
  9. remy19

    Masaj erotic

    aia am zis ..prima data de curios a doua oară de prost ( sau deloc) am fost la Simona. 300 lei. masaj plus laba... a doua oară. Nu .ms
  10. remy19

    Masaj erotic

    da...dar decât să dau 300 lei pt un masaj și o laba... mai bine dau 300 lei la KENDRA și am încheiat subiectul ! Am mai fost eu la masaj + laba la 300. lei. vb aia prima data de curios...a doua oara de prost....(doar că a doua oara las pe altii)
  11. remy19

    Masaj erotic

    unde? la doamna Elena sau la salonul de pe Emil Racoviță ? La salon am sunat și eu și au spus CLAR , că fac doar masaj !
  12. daaaa.... câte 10 anunțuri și aceeași "lepra"..... a dat frigul și s-au mutat de la sosea la camera....
  13. eu clar că nu asta am vrut sa zic....dar nu pot să înțeleg cum dau unii bani pt sex oral cu prezervativ....dar în schimb dau limbi.... nu pot sa concep așa ceva !!!!!
  14. Să înțeleg că oralul a fost cu prezervativ....iar tu i-ai dat limbi "la liber"? da?
  15. Doamne ferește....mai bine mă lipsesc decât să fut așa ceva...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.