bulterieri m`am uitat la topicul anei si am ramas surprinsa,seaman izbitor cu ea mai ales in privinta sanilor dar totusi cred ca ai mei sunt mai mari , te astept oricum daca vrei sa vii !
multumesc crawden pt recenzie si imi cer scuze daca m-ai prins intr`o zi mai proasta,va anunt ca mi`am schimbat modul de a programa clientii ! sper sa fiti multumiti , va anunt de asemenea cu parere de rau ca ma suna un nesimtit care citeste sau este membru pe acest forum si ma injura si ma ameninta in fiecare zi de cateva ori , de aceea de acum incolo nu voi mai raspunde la nr ascuns , puteti suna linistiti ca eu nu sun inapoi niciodata ! pupici
imi cer scuze. va rog intelegeti-ma ca nu pot face fata,suna f mult telefonul , spun asta fara sa ma laud , daca as putea v-as satisface pe toti , insistati va rog , incercati si in alte zile pentru ca eu niciodata nu sun inapoi sa nu va fac probleme (discretie totala) , in fiecare saptamana o sa va rasfatz cu poze noi !!!
Am fost plecata o vreme din oras , am revenit si va astept dragilor , poze noi http://www.oradea.net/anunturi/escorta-noua-sani-imensi-anunturi-gratuite-467576.html
Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.