Salut, Am mers si eu la aceasta faptura,la telefon lapte si miere. Presteaza undeva pe blvd Unirii,garsoniera mare baia sa zicem ok. AM facut dus am dat 100 ron 1 finalizare ,de aici incepe partea a 2-a, S-a dezbracat...slaba cu sani lasati ,probabil are peste 34-35 de ani desi fatza nu-i arata,si am inceput oral mecanic cu graba ,am trecut la normal si dupa cateva incercari stupide sa forteze finalizarea imi spune citez `nu mai termini o data?alta pozitie nu mai facem ca la 100 de lei la ce te asteptiTrecusera maxim 5-6 minute.Poi la telefon ce spuneai domnita?Aaaa mai multe pozitii doar la 1 ora.Am terminat ca-mi pierise deja tot cheful. Tarif 100 finalizarea 200 ora oral 5 normal 3 De revenit nici daca-mi da bani. Este o centurista ordinara,nicidecum o escorta,va pierdeti timpul si banii NU MERITA