Recenzia mea pentru ALEXANDRA : Am sunat aseara pentru o programare in aceasta dimineata si nu am reusit din cauza telefonului meu sa pot aborda o discutie cu domnisoara asa ca am revenit in aceasta dimineata cu un apel telefonic pentru o programare, dar am fost intampinat cu un dispret foarte grosolan din partea ALEXANDREI admitand ca are programari toata ziua si mi-a trantit telefonul in nas, am revenit cu un nou apel si la fel o greata si un dispret cutremurator din partea domnisoarei inchizand din nou telefonul in nas fara am comunica daca se poate gasi o modalitate sa ne intalnim. Cert este ca nu voi reveni, abordarea unui client a fost grosolana si nu am convingerea ca daca ajung la dansa se va comporta diferit