Sari la conținut

mutzel

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    102
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de mutzel

  1. mutzel

    FAZAN

    Scorpion
  2. mutzel

    FAZAN

    Lacusta
  3. mutzel

    FAZAN

    Atac
  4. mutzel

    FAZAN

    Util
  5. Țin sa te contrazic. Prieten foarte bun a pățit-o. Nu o noapte a dormit la escorta.
  6. Da. Cunosc caz. Cea mai tare faza a fost când a sunat să-l întrebe ce sa ii gătească și ce sa ii cumpere de băut.
  7. Bună. Pe la Iași, este vreo șansă să ajungi? Mulțumesc.
  8. Bună. Pe la Iași, este vreo șansă să ajungi? Mulțumesc.
  9. mutzel

    0790397514

    Cum sa faci ma un 69 cu una ca asta?
  10. Nu v-ați mai potolit cu baba asta? :))))
  11. Miercuristi, dă-mi voie sa te contrazic. Mai este un mamifer ce practica sexul oral și anume liliacul de fructe. În perioada împerecherii, femela ii face masculului sex oral pentru prelungirea actului sexual.
  12. Bună. Ai dat de știre ca vizitezi Bacăul. Pana la urma când ajungi?
  13. mutzel

    erotic-girls-in-iasi

    Pfuuu....ce pute a sardina....
  14. mutzel

    0726848437

    Aceleași poze sunt cu anunț și pe Iași și pe Bacău.
  15. Da, sunt în Bacău. Am sunat eu azi și îmi explica sa vin în centru, dar se auzea pe fundal o voce ce ii șoptea și tot odată e o voce, cu siguranță e un travestit.
  16. Astea erau pe Suceava. Când am ajuns în fata blocului și o sun, spune sa aștept 5 minute, iar din bloc ieșire un balaur negru.
  17. Care e următoarea stație?
  18. Trage în parcarea subterana a unui Mall, nu trage nimeni de mașină. De mâine toate locurile indicate vor fi verificate 🤣🤣🤣
  19. Când savuram o cafea împreună?
  20. Salut. În urma cu vreo 7 ani mi-am îndeplinit fantezia asta. Am vizitat pentru o săptămână Italia, mai exact orașul Modena. Era plin de negrese, dar și de travestiți. Într-o seara dau o tura de oraș cu frate-meu, întâlnim o negresa, din Nigeria. Era una cu acel gen cu un cur lat,când puneai mana pe el îți aluneca, parca era de mahon.
  21. Nu știu ce mi-a trebuit sa intru în jocul vostru. Dar, rămâneți fiecare cu ideile voastre. Eu rămân cu a mea și anume, la femei, mărimea contează!
  22. Chiar ma laud cu ce am. Nu o data am patit ca partenera sa rămână uimita când a văzut-o, dar nu știu, nu am stat sa compar cu altele, când ma uitam la filme porno și vedeam pe aia cum se fut, mi se părea a fi măsura standard la toți.
  23. 12,5???? Sa înțeleg ca stau bine cu 20.
  24. Salutare. Hai sa va povestesc și eu cum am fost prins de politie, acum vreo 3-4 ani. Ma aflam cu o amica prin oraș, ardeam motorina aiurea prin oraș, ea fiind la volan, ia inițiativa sa oprească într-un loc știut de ea. A fost prima și ultima data când ma las dus în locuri știute de ele. Fix când am terminat treaba, vad o mașină venind spre noi, mai exact politia. Ii dau pantalonii ei sa se îmbrace și spune ca nu sunt ai ei, moment de panica ii inversa între noi. O viteza ce am avut, când a oprit mașina lângă noi eram îmbrăcați și cu telefoanele în mana. Coboară polițistul, vine la noi cere buletinele și ne spune sa îl urmam. Ajungem într-o parcare, îmi face semn sa cobor și sa merg la portiera lui sa-mi dea actele, norocul meu a fost ca nu sa uitat cum sunt îmbrăcat, eram cu blugii fetei pe mine, niște blugi mulați și cu prohapul descheiat ca nu puteam sa îl închid și de adidas îmi atârnau chiloții ei. Iau actele, ma întorc la mașină și ea panicata în continuare ca nu-și găsește chiloții. A fost un moment foarte tensionat, rad mereu când îmi amintesc.
  25. Băieți, vreo alta cucoana cu masaje nu mai știți?
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.