Doamne ferește....
Tocmai am fost eu la doamna din acest post, atras fiind de poze. Asa experienta nasoala nu am avut de când merg la curve și sa tot fie vreo 15 ani...
Pe scurt... O sun și îmi comunica serviciile, o întreb dacă e ea cea din poze ca as vrea sa ma aștepte îmbrăcată într-o ținută din poze.imi confirma și îmi spune ca se pregătește pana ajung eu sa fie gata. Adresa este pe Brediceanu lângă shopping City, apartament la ultimul etaj.
Crezând ca am găsit femeia perfecta ma îndrept spre locație. De aici începe filmul horror.... Ajung la scara, o sun să-mi dea numărul de interfon și-mi spune sa aștept 5 minute sa termine dusul. Fac cum zice și ma suna în 5 minute, intretimp iese unul din scara, îmi spune numărul, sun și îmi deschide. Urc la ultimul etaj și îmi deschide ușa... Doamne ferește zic... Ce urâțenie... Femeia e urata cu spume dar totuși fac greșeală sa intru in apartament. Ma conduce spre dormitor și pe drum o vad în toată "splendoarea" așchie de subțire, bătrână rău, îmbrăcată cu ceva ieggari să-i tina burta dar pe niște tocuri care se vedea ca erau cu 3 numere mai mari decât purta ea. Ajung la ușa dormitorului și ii zic ca nu rămân... Cum as fi putut??! Aici începe scandalul... Ma indrept spre ușa și fuge în fata mea sa o țină urlând ca vreau sa plec, ca să audă unul din bucătărie și sa înceapă sa bata în ușă și sa ma ameninte ca dacă am sunat trebuie sa rămân sau sa plătesc deranjul... Scot 30 de lei, de frica, dar lor nu le era suficient... 100 zice... Atunci am i ceput sa vorbesc mai tare doar doar ma aude vreun vecin... Și într-adevăr după vreo 2 minute bate cineva în ușă... Era vecina de lângă, venita sa le zică la ăștia să-mi dea drumul dacă nu vor probleme... Am profitat ca au deschis ușa și m-am strecurat afara mulțumind vecinei pentru prezenta de spirit. Și dus am fost...
Doamne ferește de asa ceva!!