Sari la conținut

DeVante

Membru Banat
  • Număr conținut

    379
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de DeVante

  1. Plătește abonament escorta 😋
  2. Una dintre cele mai bune vesti. Te așteptăm cu drag!
  3. DeVante

    Cum te simti azi

    Cică atunci cand ți-am arătat primadata avionul ai zis ca e pasare călătoare 🥲
  4. Pe alea le așteptăm noi cu brațele deschise 18-40, pierderi grave pe front, dorințe de pula :)) si plus ca s un pic nesătule 😋 In fine, gluma i gluma… sa speram ca nu o sa fie nimic si ca totul o sa revină la normal acolo…
  5. DeVante

    Cum te simti azi

    Un cioban ardelean statea pe iarba, în apropierea unei fântâni. Un om se duce la fântâna cu intentia de a bea. -Nu bea, omule, e otravita ! -Nem to dom. -Apoi bea, dar incet, ca-i rece.
  6. Considerati ca mersul la femei/escorte , vorbitul cu ele este un viciu sau o obsesie ori pentru unii o necesitate ? Simtiti nevoia sa faceti asta chiar daca aveti ce fute? Eu asa sunt... am dar vreau tot timpul sa fut altceva si vizitez o escorta de maxim 2 ori cel mai probabil a doua oara din dorinta de razbunare ( sa o fut tare si mai mult fiind deja obisnuit cu persoana ei ) In rest alte vicii nu am... sunt curios ce considerati si voi.
  7. Tinder, badoo si astea poate gasesti ceva acolo... Alta sansa n-ai zic, nu cred sa fie altele
  8. De mult timp este in oras si isi face treaba cum nu cred ca si-o fac multe. Ma refer ca e stabila si e a noastra :)) merita sa fie la top pe Cluj... nu e o pasare calatoare!
  9. DeVante

    Cum te simti azi

    De ce nu mergi sa repari tu țeava ? :)) esti indecis? 😅
  10. Eu nu am fost niciodată atent la detaliile despre cum e prezervativul ca eram prea excitat si nerăbdător sa il monteze, mai ales alea care il pun cu gura 😅 teoretic daca stii sa futi, nu-i problema… daca atunci ai scăpat de la zoo si mergi sa futi ca ultimul animal atunci e o problema prezervativul si nu numai el…
  11. DeVante

    Cum te simti azi

    Mi-am cumpărat o canapea nouă. Mi-au spus că încap 6 persoane fără probleme. Unde găsesc eu acuma 6 persoane fără probleme? :)))
  12. Interesanta rutina matinala si calculata :D Atunci daca nu e escorta se intelege, am patit si eu ceva de genul, rupte din RAI tipele de genu 🥰
  13. De ce nu esti inca la TOP? 😋
  14. Aaa nu :)) suntem la discuții generale aici putem sa discutam orice si te-am prins pe tine cu un coment fără sa vreau… si te-ai potrivit cam bine la subiect 🤭 dar daca tot ai deschis asta, o sa iti fac si o recenzie, dar e veche…foarte veche asa ca mai am de săpat puțin in amintiri. Toate cele bune 😉
  15. Cred ca mai in valoare ca @advert129 la aceasta categorie de vârsta, nu exista 😋 părerea mea, bifați daca nu ați bifat inca, nu la 100 dar calitatea este de nota 100/100 😉
  16. Esti cam noroc tu așa de felul tău😋 a fost din partea casei sau?
  17. Daca tu consideri ca merita sa fii carne de tun ( prima linie ) daca vine razboiul, nu ai decat 😆
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare