Sari la conținut

A innebunit BettyBlue?


Postări Recomandate

 Nu doar trafic , dar odata cu conturile premium, motanul si-a mai delegat o sarcina, ceva in genul , lasa sa-l baneze altii de ce m-as obosi eu ! E buna optica asta, daca tot platesc baietii (si fetele) de ce sa nu-i las sa-mi faca si treaba ! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Chiar?

 

Titanii aia superduperhiperpremium  ce pazesc?  

 

 

 

Regina dragonilor unde e ? Ah, stai, i-a expirat divinitatea si  i s-a incheiat domnia.

 

 

Mi-e deja dor de CelMaiMuist cand facuse curatenia de vara, bana clona aia instant 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu, din contra, baga mare, pana dimineata ajunge platinum.

 

P.S.: eu i-am trimis un report Pisicului, dar se pare ca pe durata concertului de la filarmonica (Grieg) la care este spectator, are telefonul inchis, cum de altfel este normal.

Cântă Salam la Filarmonică?
  • Like 4
  • Minus 11
Link spre comentariu

Să revenim la herpes!

Faptul ca Betty isi posteaza anuntul pe regulament si discutii generale ma duce cu gandul ca acel cont clona a fost creat special pentru asa ceva.

Nu a postat ea pe atatea anunturi ca e fata lenesa, dar un prieten sigur.

Nu stiu ce i-a promis.

Ea are de castigat din treaba asta..toata atentia cade asupra ei si acum se poate justifica ca e o victima si al dracului toata lumea are ceva cu ea.

Atentia nu mai este asupra herpesului genital dar asupra unui asa zis nebun care a postat peste tot anuntul ei.

Betty ne crezi asa de idioti ?!?

  • Like 5
Link spre comentariu

Macar daca originala ar spune ceva, ca nu e ea.....dar...

 

 

 

Nu, e clar ea.

 

 

Un troll  sau un client care  o ura de moarte posta pe tot forumul poza cu analizele ei in care indica ca a avut herpes.  Asa as fi procedat eu, ii faceam  publicitate negativa, efectiv  ii distrugeam cariera.

 

 

Dar e clar ca e ea. De ce spameaza de pe un alt cont?

Ca sa nu-i baneze motanul contul original! 

 

 

De ce spameaza?

 

De fomista ce este si fiindca a obligat-o pestele , ca n-a mai avut clienti de ceva vreme cum s-a dus vorba ca are herpes si atitudine urata . 

 

 

 

 

Cred ca Betty, in ciuda faptului ca e o femeie, a reusit o performanta  :  E TROLLITZA SUPREMA DIN ROMANIA!  Le-a  depasit demult pe babaciunile de rozkendra,annona si siana.

 

Asta e si teoria mea.

Ce minte diabolica are Betty si va scapa ca nu si-a folosit contul platit.

Acum sigur se pisa de ras pe noi ca ea si-a facut publicitate si nu poate fi trasa la raspundere.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Betty ce cautai azi in loganul ala ?

Ai dat mercedes pe logan ?

 

Mercedes-ul e mai bun ca Loganul.

Loganul e mai bun ca metroul.

Metroul e mai bun ca mersul pe jos.

 

Cu toate astea medicii recomanda sa faceti miscare cel putin 30 minute pe zi, adica, cel mai simplu, 30 minute mers pe jos in fiecare zi.

 

Concluzia: nu cumparati Mercedes, nu cumparati Logan, nu cumparati nici ... metrou, cumparati ... <mersul pe jos>!

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Mercedes-ul e mai bun ca Loganul.

Loganul e mai bun ca metroul.

Metroul e mai bun ca mersul pe jos.

 

Cu toate astea medicii recomanda sa faceti miscare cel putin 30 minute pe zi, adica, cel mai simplu, 30 minute mers pe jos in fiecare zi.

 

Concluzia: nu cumparati Mercedes, nu cumparati Logan, nu cumparati nici ... metrou, cumparati ... <mersul pe jos>!

Eu chiar merg mult pe jos. Desi nu conduc, prefer asta taxiului. Eu daca nu fac plimbari lungi si stau doar indoors o perioada lunga risc sa betegesc. Efectiv ma imbolnavesc. Sau macar nu ma simt bine deloc. 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Eu chiar merg mult pe jos. Desi nu conduc, prefer asta taxiului. Eu daca nu fac plimbari lungi si stau doar indoors o perioada lunga risc sa betegesc. Efectiv ma imbolnavesc. Sau macar nu ma simt bine deloc. 

 Io tot timpul am sustinut ca tu, RoziKa, esti o inteleapta!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Dar de ce scrii mata cu 'Ka', esti poliglot asa-i? :laugh2

 

Da' ce-i rusine sa fii poliglot?

 

P.S.: iti soptesc aici, da' numa' tie, am folosit K, in loc de k, pentru a-l scoate in evidenta, si pentru a-mi minimiza efortul de a scrie complet, adica Kendra (nu stiu ce inseamna Kendra, da' am vazut ca intr-o vreme iti placea, desigur, alaturi de Roz).

Noah, amu-i clar?

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Da' ce-i rusine sa fii poliglot?

 

P.S.: iti soptesc aici, da' numa' tie, am folosit K, in loc de k, pentru a-l scoate in evidenta, si pentru a-mi minimiza efortul de a scrie complet, adica Kendra (nu stiu ce inseamna Kendra, da' am vazut ca intr-o vreme iti placea, desigur, alaturi de Roz).

Noah, amu-i clar?

Bai, o sa va zic cea mai tampitica chestie. Eu de cate ori citesc cuvantu amu'....ei bine, absolut de fiecare data, vizualizez o vaca neagra in timp ce mugeste lung. O si vad, o si aud :)) Doar capul si coarnele

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Bai, o sa va zic cea mai tampitica chestie. Eu de cate ori citesc cuvantu amu'....ei bine, absolut de fiecare data, vizualizez o vaca neagra in timp ce mugeste lung. O si vad, o si aud :)) Doar capul si coarnele

 

Noah, amu' si tu, asa-s ardelenii, mai intapa si cu coarnele, cateodata, da', regula-i regula ... molcom.

Link spre comentariu

Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Nu detin nici un automobil marca Logan si nu am avut nici unul romanesc pana acum.Oricum nu ma cunosti, dar din lipsa de idei, ai inventat inca o bazaconie!

Ps: nu merg cu taxiul decat ff rar si doar cu cele ale noastre. Ptr ca da, sotul meu este "partener" cu o firma de taxi, avem 5 masini la o firma si vrem ca pe viitor sa ne extindem dar nici una nu este marca Logan. Probabil ca stie el ceva de a scris desii nu vad de unde sa fii aflat ptr ca este un "proiect" nou pe care il incercam :D

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...