Sari la conținut

Hei, cine m-a facut verde ?


Vizitator gvbolovan

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nu esti singur in aceasta situatie.Au mai fost si altii.

Cand ei au avut probleme tu ai sarit in ajutorul lor sau sa spui ceva?

 

Io am invatat un lucru in viata.Azi intorci capu cand este o nedreptate si maine cand o sa ti se intample tie ,pentru ca SIGURAT o sa ti se intample si tie.

Numa ca atunci si ceilalti o sa intoarca capul sau n o sa aibe cine sa spuna ceva pt tine ca deja is plecati toti 

 

Eu nu am mai vazut un astfel de mesaj ca al meu.Am vazut doar postari al celor care au revenit. Daca mi-ar fi cerut cineva ajutorul l-as fi acordat. Cum? Prin acordarea de plusuri. Altceva nu as fi putut face.

:hihat

Link spre comentariu
  • Oras:La căldurică
  • Oras:La căldurică

L-ai speriat pe Pisoiaș.

Nu m-a speriat ,stai linistita, azi nu mai am puncte,dar unde era cand prietena lui Inesuka facea toate nenorocirile pe aici ,sa o traga de mana? A-ti creat un monstru acum suportati consecintele,ochi pentru ochi,dinte pentru dinte! Eu macar joc pe fata , nu noaptea in somn ca altii.mai dau omului o sansa !Poate ca-si cumpere cont verde,sa posteze, mai are variante de scapare

  • Like 2
  • Minus 16
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu m-a speriat ,stai linistita, azi nu mai am puncte,dar unde era cand prietena lui Inesuka facea toate nenorocirile pe aici ,sa o traga de mana? A-ti creat un monstru acum suportati consecintele,ochi pentru ochi,dinte pentru dinte! Eu macar joc pe fata , nu noaptea in somn ca altii.mai dau omului o sansa !Poate ca-si cumpere cont verde,sa posteze, mai are variante de scapare

Ce treaba am eu cu ce face Ines pe forum. Ea este intr-un colt al tarii, eu in altul. I-am fost doar client si am apreciat-o pentru serviciile oferite, fapt ce reiese din recenzii. Cum am apreciat-o pe ea le-am apreciat si pe altele. Iar faza cu trasul de mana ar trebui sa citesti topicul de la Oradea chiar de la inceput. Dar daca tu crezi ca banarea mea si a altor membri vechi va aduce un aer proaspat pe forum eu nu pot sa-ti zic decat succes.

P.S. Macar de a-i da minusurile manual si nu cu nu stiu ce program.Fiindca 1000 de minusuri nu ai cum sa dai in 30 de minute altcumva.

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Ce treaba am eu cu ce face Ines pe forum. Ea este intr-un colt al tarii, eu in altul. I-am fost doar client si am apreciat-o pentru serviciile oferite, fapt ce reiese din recenzii. Cum am apreciat-o pe ea le-am apreciat si pe altele. Iar faza cu trasul de mana ar trebui sa citesti topicul de la Oradea chiar de la inceput. Dar daca tu crezi ca banarea mea si a altor membri vechi va aduce un aer proaspat pe forum eu nu pot sa-ti zic decat succes.

P.S. Macar de a-i da minusurile manual si nu cu nu stiu ce program.Fiindca 1000 de minusuri nu ai cum sa dai in 30 de minute altcumva.

Se pot da multe minusuri foarte usor daca deschizi fiecare postare in fereastra ei. O faci cat mai mica in asa fel incat sa vezi numai butonul de "-" sau "+"....le pui una peste alta (1000 de pagini daca vrei) si apoi doar bifezi "-" sau "+".

 

PS: Muncesti cateva ore sa le pregatesti si apoi dai multe "-" sau "+" intr-un timp scurt....e de efect😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poate ca-si cumpere cont verde,sa posteze, mai are variante de scapare

Prietene, eu nu înțeleg de ce îți reversi nervii, frustrările, pe Adrian? Am impresia că Ines&CO, te-au banat, de ce nu știu, dar în orice ce caz Adrian nu are nici o legătură cu treaba asta, că a mers la Ines și a băgat veverița în scorbura, ia plăcut și a scris o recenzie, pentru că asta fac membrii normali al forumului, merg fut și scriu recenzii pentru alții, nu pentru el. Dacă nu l-aș cunoaște nu as interveni, eu nu comentez în necunostinta de cauză, dar cam greșești aici, părerea mea. Și încă un lucru, pentru femei nu are rost să ne certăm, înjurăm, batem, în cazul acesta banam. Gândește logic, dacă merită să banezi un membru vechi, activ, care ajută această comunitate de futaciosi, printre care ești și tu, nu? Pentru o fată.... În locul tău știi ce as face, aș merge la Ines și aș fute-o grav sau aș ignora total.

Astea sunt probleme pentru care să îți consumi timpul și nervii? Nu avem destule în viața reală? Din cauza aceasta eu nu caut să întru în polemici cu nimeni pe forum, să mă consum degeaba, în acest mediu virtual, pentru că nu are rost. O seară plăcută!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Nu m-a speriat ,stai linistita, azi nu mai am puncte,dar unde era cand prietena lui Inesuka facea toate nenorocirile pe aici ,sa o traga de mana? A-ti creat un monstru acum suportati consecintele,ochi pentru ochi,dinte pentru dinte! Eu macar joc pe fata , nu noaptea in somn ca altii.mai dau omului o sansa !Poate ca-si cumpere cont verde,sa posteze, mai are variante de scapare

Lol. Nu am banat doar Eu . Pe restul de ce nu i-ati vazut? Eu am banat-o doar pe Amada si Rozkendra :)))) fa ce vrei , dar Adrian nu are absolut nici o legatura aici gresesti :)

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pisoiaș, dacă ai ceva de împărțit cu Inesuka, de ce nu o faci personal? Ce vină are Adrian pentru acțiunile unora de pe acest site?

 

 

Prietene, eu nu înțeleg de ce îți reversi nervii, frustrările, pe Adrian? Am impresia că Ines&CO, te-au banat, de ce nu știu, dar în orice ce caz Adrian nu are nici o legătură cu treaba asta, că a mers la Ines și a băgat veverița în scorbura, ia plăcut și a scris o recenzie, pentru că asta fac membrii normali al forumului, merg fut și scriu recenzii pentru alții, nu pentru el. Dacă nu l-aș cunoaște nu as interveni, eu nu comentez în necunostinta de cauză, dar cam greșești aici, părerea mea. Și încă un lucru, pentru femei nu are rost să ne certăm, înjurăm, batem, în cazul acesta banam. Gândește logic, dacă merită să banezi un membru vechi, activ, care ajută această comunitate de futaciosi, printre care ești și tu, nu? Pentru o fată.... În locul tău știi ce as face, aș merge la Ines și aș fute-o grav sau aș ignora total.

Astea sunt probleme pentru care să îți consumi timpul și nervii? Nu avem destule în viața reală? Din cauza aceasta eu nu caut să întru în polemici cu nimeni pe forum, să mă consum degeaba, în acest mediu virtual, pentru că nu are rost. O seară plăcută!

 

 

Lol. Nu am banat doar Eu . Pe restul de ce nu i-ati vazut? Eu am banat-o doar pe Amada si Rozkendra :)))) fa ce vrei , dar Adrian nu are absolut nici o legatura aici gresesti :)

 

:hihat

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Evident (că doar e la mintea cocoșului) că pisicul v-a mînat într-un loc cu verdeață...

Însă de ce a făcut-o... nu mai e așa de evident. Dar vă divulg eu secretul - mulțumiți-i lui @picon. El e marele motiv al înverzirii.

 

Cînd a văzut pisicul că forumul ar fi putut rămîne fără propteaua lui de nădejde, i-a sărit în ajutor „înfrunzindu-l” și, ca să-și acopere cumva mînăreala, a dat cu bidineaua la întîmplare pe cine a mai găsit prin preajmă.

 

Eu v-am tot zis că fără @picon, fără toiagul lui găunos, forumul ăsta, așa șubred cum e acum, se duce cu totul de rîpă. Cine i-ar mai întreține damful copleșitor, defecîndu-și duhoarea cu atîta zel, cu atîta determinare, cu atîta morgă, cu atîta nesimțire, cu atîta denaturare, cu atîta satisfacție, cu atîta implicare, cu atîta ipocrizie, cu atîta rea credință ... și cu atîta eficiență, ca el? Poate doar @pipilica... dar el e prea fetid... pînă și pisicului îi mută nasul din loc.

De aia, mort-copt, @picon trebuie să ramînă în foncție.

Te-ai spălat bă, luna asta? Cred că de la jeg, își vin ideile astea. Prostane, înainte de înverzirea în grup, Pisicuts a mai înverzit  câțiva useri, așa că nu avea nicio apăsare, să o facă și cu mine, fără să procedeze așa cum a făcut-o, fără să aibă nevoie de un alibi, precedentul fiind creeat. Ai înțeles? Ai înțeles o pulă!

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Replica de om batran!

Dar nebun!

Suge și taci! Eventual, înghite!

Băiețică, îți repet: pentru sănătatea ta (psihică), evită-mă! Ești prea "subțire". 

Hai, papă-ți grișulețul și fugi la somn!

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...