Sari la conținut

Pentru cele si cei care nu aveti loc de mine...


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

am spus ....ma pis pe tine  si ma doare in cur cine esti ....un fraier coclit , aia esti....care atarni toata ziua pe aici la hatereala proasta 

 

calculatorist !? ....ai de plm de  bididiu tractorist ....ma miram de ce ma cauti toata ziua la porumb ...besi in plm la somn ca mai este timp si maine sa te joci pe aici  :)

nu te mai descrie pe tine taranus.

  • Like 7
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Esentele tari se tin in sticlute mici.

 

PS: Cand bagi pozele alea ? stii la care ma refer...cu arabi si negri.

Mersi anticipat

Mie îmi place ce a zis Innes aici: " de unde as fi stiut eu ca Dmx s-ar fi gandit fix la Rebecca daca il minusam eu ?"...

Minusurile astea înnebunesc oamenii si habar nu mai au despre ce vorbesc, poftim si la tine exemplu că-mi spui nu stiu ce despre negri si arabi...asa de sec, incat mintea mea se blochează si nu stiu ce raspuns să imaginez.

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu esti tu in masura sa vorbesti de banari sclavule , cand stie tot forumul ca tu ai inceput acest lucru. A dracu lighioana ipocrita

jegule , unul din tovarasii vostrii a inceput ...ala muistul.....care mi-a carat si mie pe urmatoarea clona  suficiente (inconstient fiind ca nu ma pate bana)

 

pe tine te-am banat fiindca jigneai non-stop  si te-ai legat de asemeni de familie ,  d'aia  oligofrenule  de @promovator ....

 

iti promovai prea mult prostia si ma zgariai pe timpan  :)

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Haha,tot eu sunt obraznica? :laugh2

 

Cu atatia nebuni,e  greu cu diplomatia..nu vezi ca nimeni nu intelege de vorba buna?

 

Ma chinui de atatea ore sa-l fac pe unu sa inteleaga,sa vada ..sa citeasca printre randuri..una alta. Si ce crezi?NIMIC.

 

 

 

Eu am fost aruncat aici pe threadul asta din cauza tampitului Miky, un taran prost din munti, nu conteaza ca e degeaba...ii dau valoare ca tot ii pomenesc numele de handicapat.

 

Revenind la topic:

Din cate vezi nu pot sa trag o concluzie in tot haosul asta creat.

Astept sa vad ce alte probe mai apar.

  • Like 7
  • Minus 7
Link spre comentariu

am spus ....ma pis pe tine  si ma doare in cur cine esti ....un fraier coclit , aia esti....care atarni toata ziua pe aici la hatereala proasta 

 

calculatorist !? ....ai de plm de  bididiu tractorist ....ma miram de ce ma cauti toata ziua la porumb ...besi in plm la somn ca mai este timp si maine sa te joci pe aici  :)

:slap2 Daca a-i stii cat de tractorist esti tu fata de el :laugh2 ai incepe sa plangi instant . E mult peste tine ca intelect omul, sclavule , doar ca nu o arata 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mie îmi place ce a zis Innes aici: " de unde as fi stiut eu ca Dmx s-ar fi gandit fix la Rebecca daca il minusam eu ?"...

Minusurile astea înnebunesc oamenii si habar nu mai au despre ce vorbesc, poftim si la tine exemplu că-mi spui nu stiu ce despre negri si arabi...asa de sec, incat mintea mea se blochează si nu stiu ce raspuns să imaginez.

 

Nu schimba subiectul ...sigur ai niste poze cu amintiri de prin Germania.

Posteaza pls !!!

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

 

de ce sunt ma poama? moarta , martaloaga , putrezita, curentata? ca spui tu si aia care simt ca le curge sange de la cateva minusuri? ca repetati voi asta non stop inseamna ca eu trebuie sa cred ?sa ma impusc sau sa-mi tai venele , cum imi zice picon sau cum zbiara ranjind pipilica?

eu sunt poama? dementilor

voi care banati minusand in gasca, si urlati ca ati reusit,ca va pisati, cacati si muiti cand banati pe careva, sunteti zdraveni la cap?

Marta, încearcă să nu îi imaginezi pe acesti oameni cand le citesti vorbele...si vei descoperi ceva interesant!
  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu schimba subiectul ...sigur ai niste poze cu amintiri de prin Germania.

Posteaza pls !!!

In Germania am fost o singură zi în viața mea. Ce vrei tu de fapt? ☺
Link spre comentariu

jegule , unul din tovarasii vostrii a inceput ...ala muistul.....care mi-a carat si mie pe urmatoarea clona  suficiente (inconstient fiind ca nu ma pate bana)

 

pe tine te-am banat fiindca jigneai non-stop  si te-ai legat de asemeni de familie ,  d'aia  oligofrenule  de @promovator ....

 

iti promovai prea mult prostia si ma zgariai pe timpan  :)

Iar vorbesti de cei banati de tine . Te bantuie ca ai gresit cu  @promovator de ma confunzi mereu  cu el :slap2 . Daca o sa pun ceva cratite de mancare  pe la ce am gatit azi , atunci o sa fiu paraschiva ? :laugh2

 

Pe cel mai muist chiar eu l-am banat sclavule, pentru toate conturile care le banase alaturi de tine ,adina, cristiano , annona asa ca taci dracu din gura de ipocrit basit .

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu stim cine fac /face parte din clica lui.

Si de ce conturile care ne minuseaza pe noi au votat-o pe Andreea Rebecca.

 

a dracu clica ma  minusam singur si pe mine in plm  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost aruncat aici pe threadul asta din cauza tampitului Miky, un taran prost din munti, nu conteaza ca e degeaba...ii dau valoare ca tot ii pomenesc numele de handicapat.

 

Revenind la topic:

Din cate vezi nu pot sa trag o concluzie in tot haosul asta creat.

Astept sa vad ce alte probe mai apar.

 

Nu credeam ca daca deschid acest "Topic de aparare" se va ajunge aici :laugh2

 

Nici nu stii cine cu cine se cearta,care sunt motivele, de ce da lumea minusuri,de ce exista atatea certuri pentru niste puncte fie cu plus sau minusuri..etc etc etc

 

 

Altii ar da orice sa mai aibe zile ,si voi va certati virtual pentru o palma de minusuri.Foarte trist sincer... :no2

  • Like 9
  • Minus 25
Link spre comentariu

Nu credeam ca daca deschid acest "Topic de aparare" se va ajunge aici :laugh2

 

Nici nu stii cine cu cine se cearta,care sunt motivele, de ce da lumea minusuri,de ce exista atatea certuri pentru niste puncte fie cu plus sau minusuri..etc etc etc

 

 

Altii ar da orice sa mai aibe zile ,si voi va certati virtual pentru o palma de minusuri.Foarte trist sincer... :no2

Sunt si oameni care nu au mai multe .Organe membre sanatate ...Sunt si opameni ....despre ce vorbim aici?

Aici e vorba de cine baneaza membrii .De ce arunci fumigene?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am zis ce vreau nebunatica mica.

Nu am fost atentă, continuă să repeți și încearcă să dai iarăși comenzi...Văd că ai pricepere, am spus.

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

In Germania am fost o singură zi în viața mea. Ce vrei tu de fapt? ☺

 

ce sa vrea? sa inventeze alt scenariu, sa muiasca , sa se pise , sa vomite  puroiul din ei

ce scarbe ,cine pizda ma-sii sunt femeile care traiesc, se fut, fac copii cu frustratii astia boschetari?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ce sa vrea? sa inventeze alt scenariu, sa muiasca , sa se pise , sa vomite puroiul din ei

Serios? E bine, vom vedea... 😈

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iar vorbesti de cei banati de tine . Te bantuie ca ai gresit cu  @promovator de ma confunzi mereu  cu el :slap2 . Daca o sa pun ceva cratite de mancare  pe la ce am gatit azi , atunci o sa fiu paraschiva ? :laugh2

 

Pe cel mai muist chiar eu l-am banat sclavule, pentru toate conturile care le banase alaturi de tine ,adina, cristiano , annona asa ca taci dracu din gura de ipocrit basit .

sclavule nu te mai da mare ca l-ai banat tu ,,,,cu ce plm .....cu pistolul cu  apa ?

 

ala a actionat primul cand tu inca jucai pe contul promovator (deci nu Sp), dupa care in runda 2 ati facut alianta cu el *se stie el care e ...ala care ii spun eu drogatul) si ati banat zeci de useri

 

fata de promovator nu am regrete ...taci in plm si sujeo  , cu tot cu pisatul vostru si alianta Consiliul pulimii  :)

  • Like 4
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Catre -Dmx...

 

Sper si eu ca fraiera ca,dupa acest scandal facut fara cap..ca pe viitor sa nu te mai legi de mine FARA DOVEZI.

Ca... sincer,cu ce ne ajuta pe noi astia toti membrii de pe forum ca"TIE TI-A ZIS CINEVA IN PM,CA EU SUNT DE VINA PENTRU VOTURI/BANARI/MIN?USARI?


Daca ne spui  cine se ascunde in spatele acestui CIRC de 50bani,Ai cuvantul meu ca iti voi spune si eu mai multe si INCHEI CU TINE!

  • Like 6
  • Minus 25
Link spre comentariu

sclavule nu te mai da mare ca l-ai banat tu ,,,,cu ce plm .....cu pistolul cu  apa ?

 

ala a actionat primul cand tu inca jucai pe contul promovator (deci nu Sp), dupa care in runda 2 ati facut alianta cu el *se stie el care e ...ala care ii spun eu drogatul) si ati banat zeci de useri

 

fata de promovator nu am regrete ...taci in plm si sujeo  , cu tot cu pisatul vostru si alianta Consiliul pulimii  :)

Esti prea cretin stiuletare si prea prost sa te luminez  :slap2 . Ma pis si pe tine si pe @promovator -ul tau din capul ala sec

  • Minus 2
Link spre comentariu

Mie sa nu imi spui repet ca un utilizator oarecare si-a facut 10 conturi SP si a mers si a votat pe tine la 2 sectiuni 

 

 

wait for it..............

 

 

CA SA_TI FACA RAU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ca te uraste ba de aia!Ca tu spui ca te uraste nu io!!!!

 

 

Si io asta trebuie sa cred!

 

Iar cine mi-a spus in viata vietii mele si cat o sa traiesc eu nu voi spune la nimeni.De ce?

Pt ca am promis sa nu spun la nimeni

TU si TICUTZA sunteti in spatele acelor conturi de care eu am vorbit si asta este adevarul.

 

 

ATI FOST DEMASCATI

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Catre -Dmx...

 

 

Sper si eu ca fraiera ca,dupa acest scandal facut fara cap..ca pe viitor sa nu te mai legi de mine FARA DOVEZI.

 

Ca... sincer,cu ce ne ajuta pe noi astia toti membrii de pe forum ca"TIE TI-A ZIS CINEVA IN PM,CA EU SUNT DE VINA PENTRU VOTURI/BANARI/MIN?USARI?

 

 

Daca ne spui  cine se ascunde in spatele acestui CIRC de 50bani,Ai cuvantul meu ca iti voi spune si eu mai multe si INCHEI CU TINE!

da rupe odata pisica in doua si spune clar ce si cum, mama lor de puncte

ce va mai codositi toti pe aici, ca eu stiu, da nu spun, ca e/esti prost /proaasta ca nu te-ai prins

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...