Sari la conținut

Pentru cele si cei care nu aveti loc de mine...


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ce basini anale ai in tine ...si imprumutate de la altii :no2

 

o faza tare ,  cand incercam s-o banez pe Sarlotica 2 , nu am reusit (o facusem de -200 ) si pac, apare brusc Ines ca fata incepuse sa tipe AJUTOR MA VIOLEAZA !!!  si in scurt timp reputatia ei se face de -560  astfel incat banarea este sigura .. Dupa care apari tot tu si spui ca vroiai sa mai stai la o papacioacla si o barfa  cu ea din cand in cand  (de unde si pana unde te inhaitasei tu cu infractoarea aceea pe care o batea pestele in trecut peste gura cu coada , ca nu era cuminte si pitea banii la ciorap ?  :laugh2  )  si ca au banat-o dusmanii , vrajeala de 2 bani . Intamplator , iar nu as zice. .

 

ps: acum imi pare bine ca nu am facut greseala sa te vizitez cand activai pe ploiesti , fiind si in drumul meu. Sa nu spui ca nu ma primeai ca iti garantez sigur ca asa ceva nu se intampla  . :)

Asta e maximă! Maximă, am spus! Băi oligofrenule, bășinile ies pe cur, doar la tine ies ies pe gură!  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pulesteule, initial am zis, ca nu te mentionez si pe tine, insa am zis sa te scot din scorbura, ca prea stai ascuns, ca un soboloan anonim.

 

In a te inregistra cu un cont nou, ca urmare a faptului ca sarmala sare cu posting disabled si a plati 20 de euro de teama banarii, stai bland, esti de rasul curcilor.

 

Voi inca nu realizati ca va minuseaza sarmala intr-o veselie.Si-a batut joc de voi cu reclama la SP, iar voi, fericiti, ati luat sarmalele in gura.

Si asta va este meniul de vreo 2 luni de zile.

Miskine, nu te-ai inregistrat cu un cont nou. Te-ai inregistrat de 50 de ori dupa 49 de banari. Urmeaza si numarul 50 cat de curand.

Ca sa poti sa spui chestiile astea ar trebui sa fii in stare sa-ti bagi pula-n el de forum. Evident ca nu poti. Mai mult ca sigur postezi si de pe alte clone. Ce demonstreaza asta? Ca esti un sobolan fiert in pisat, o zdreanta de om, un cacat bolnav.

 

Tu mai ai de lucrat.

...
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar vorbesti de cei banati de tine . Te bantuie ca ai gresit cu @promovator de ma confunzi mereu cu el :slap2 . Daca o sa pun ceva cratite de mancare pe la ce am gatit azi , atunci o sa fiu paraschiva ? :laugh2

 

Pe cel mai muist chiar eu l-am banat sclavule, pentru toate conturile care le banase alaturi de tine ,adina, cristiano , annona asa ca taci dracu din gura de ipocrit basit .

Bai laba trista..celmaimuissst a vrut sa ma baneze pe mine, deci departe gandul de a participa alaturi de el la eventuale banari.

Mai informeaza teðŸ˜

  • Like 4
  • Minus 13
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pe mine ma doare in pula...de minusuri, plusuri, voturi sau etc..Asa ca va rog nu ma mai asociati in pula mea cu certurile voastre.. Nu m-am bagat, nu ma bag si nu ma intereseaza sa ma bag in aceste certuri..Cum se termina perioada verde data de sarmalagiu o sa vina banul din cauza la puncte, asa ca nu ma intereseaza nici un pic ce faceti voi aici.. Cu ocazia asta imi dispare si contul (din cauza ca nu pot fi sterse) si am scapat de obsesia pe care ati dezvoltat-o aici.

 

Asa ca, va rog, incetati sa ma asociati pe mine cu diverse..

Ca altfel va fut in gura

  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pe mine ma doare in pula...de minusuri, plusuri, voturi sau etc..Asa ca va rog nu ma mai asociati in pula mea cu certurile voastre.. Nu m-am bagat, nu ma bag si nu ma intereseaza sa ma bag in aceste certuri..Cum se termina perioada verde data de sarmalagiu o sa vina banul din cauza la puncte, asa ca nu ma intereseaza nici un pic ce faceti voi aici.. Cu ocazia asta imi dispare si contul (din cauza ca nu pot fi sterse) si am scapat de obsesia pe care ati dezvoltat-o aici.

 

Asa ca, va rog, incetati sa ma asociati pe mine cu diverse..

Ca altfel va fut in gura

Te-au silit să fii dur, este?  :laugh2

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu nici nu știam că se pot vedea voturile și tot nu mă prindeam ce vorbeați voi cu treaba asta aici... Fain!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Dar de ce mă băgați și pe mine mereu? ☺

Cine? 

Oricum, cel mai haios lucru, a fost cum se certau ăștia toată noaptea și tu vorbeai singură, nebăgându-te nimeni în seamă. Pe ce ești?  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Pe mine ma doare in pula...de minusuri, plusuri, voturi sau etc..Asa ca va rog nu ma mai asociati in pula mea cu certurile voastre.. Nu m-am bagat, nu ma bag si nu ma intereseaza sa ma bag in aceste certuri..Cum se termina perioada verde data de sarmalagiu o sa vina banul din cauza la puncte, asa ca nu ma intereseaza nici un pic ce faceti voi aici.. Cu ocazia asta imi dispare si contul (din cauza ca nu pot fi sterse) si am scapat de obsesia pe care ati dezvoltat-o aici.

 

Asa ca, va rog, incetati sa ma asociati pe mine cu diverse..

 

Ca altfel va fut in gura

Cand expira verzeala asta?

Sa ma gandesc din timp la un nou nickname

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ti-oi raspunde , da , stai putin sa imi ascut creionul si sa imi vina inspiratia.....

...Si de ce simt că nu te-as crede? 😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cine? 

Oricum, cel mai haios lucru, a fost cum se certau ăștia toată noaptea și tu vorbeai singură, nebăgându-te nimeni în seamă. Pe ce ești?  :laugh2

Mie mi se pare cel mai interesant...pentru că tocmai de-aceea-mi strecuram cuvintele. In loc de punct...cum face Innes cand isi revine.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

...Si de ce simt că nu te-as crede?

Presupun ca ai folosit o introspectie nedisimulata de tip adlerian ( nu l-am citit dar cica esti subjugata de opera lui )pentru a decela sensurile univoce ale asertiunii mele.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Presupun ca ai folosit o introspectie nedisimulata de tip adlerian ( nu l-am citit dar cica esti subjugata de opera lui )pentru a decela sensurile univoce ale asertiunii mele.

Vezi că te-ai gândit imediat la aserțiunea ta și ai rămas blocat cu ascutitoarea în mână? El e la registrul celor depășiți...dar aceasta nu înseamnă că nu i-am apreciat câteva cuvintele din toate cele spuse de el. Cu toate că-mi venea mereu sa-i dau in cap pentru vorbele sale...dacă mai trăia. L-am iertat pentru că eram tânără si câte ceva mi-a fost util din cuvintelele sale...Oricum, dacă mai citesc vreodată ceva de acel Adler sunt convinsă că mai trebuie sa-mi pun încă vreo trei cărți, in paralel de citit in aceeasi perioadă.

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Vai de capul si zilele mele.Aici incepe sa arate din ce in ce mai tare ca o sectie de nebuni unde asistentii si brancardierii au fost inchisi si nebunii ai preluat conducerea.

Dam si noi un foc lla site dar nu inainte de a ne tavali unii cu altii muscandu-va de genunchi coate in gura si din cand in cand mai spanzurati cate unul din voi asa ca a meritat....

 

Adevarul este ca EU va minusez mai copii.De saptamani de zile.

 

V-am si banat pe cativa sa ma distrez.Acum e limpede?

 

Nu m-am gandit ca ma voi distra atat de bine dar trebuie sa recunosc ca am gresit.

 

Imi cer scuze inca o data pentru minusari.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...