Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

..593... Dacă suni de 3 ori într-un minut timp de 2 ore asta nu inseamna că o să îți și răspund. Nu faci decât să îți irosești timpul. Am dreptul de a selecta de la telefon iar faptul că ai sunat de 50 de ori în ultimele 2-3 ore, mă face să cred că ai timp berechet, proportional cu coaiele umflate. Îmi pare rău pentru tine, dar nu vreau sa te cunosc.

Nu mai suna că suni degeaba.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

..593... Dacă suni de 3 ori într-un minut timp de 2 ore asta nu inseamna că o să îți și răspund. Nu faci decât să îți irosești timpul. Am dreptul de a selecta de la telefon iar faptul că ai sunat de 50 de ori în ultimele 2-3 ore, mă face să cred că ai timp berechet, proportional cu coaiele umflate. Îmi pare rău pentru tine, dar nu vreau sa te cunosc.

Nu mai suna că suni degeaba.

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

..593... Dacă suni de 3 ori într-un minut timp de 2 ore asta nu inseamna că o să îți și răspund. Nu faci decât să îți irosești timpul. Am dreptul de a selecta de la telefon iar faptul că ai sunat de 50 de ori în ultimele 2-3 ore, mă face să cred că ai timp berechet, proportional cu coaiele umflate. ÃŽmi pare rău pentru tine, dar nu vreau sa te cunosc.

Nu mai suna că suni degeaba.

Pffff.....asta e la fel ca tipul care ne suna cand erai la mine😂😂😂😂....ala ce vroia programare la amandoua si vroia ,,acum"

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Poate pentru tine este "așa ceva" , pentru mine acest "așa ceva" necesită prietenie, încredere și compatibilitate. Deci nu doar un simplu "așa ceva". :*

Corect. Te rog, permite-mi sa reformulez:

Pe cand am putea vedea asemenea dovezi de tandrete, prietenie, erotism, incredere si compatbilitate in Brasov?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742318467
  • Oras:Maroc
  • Telefon: 0742318467
  • Oras:Maroc

Salut. Am reusit si eu sa ajung la al de aceasta frumoasa doamna. O sa fiu scurt si sper sa nu se ia colericul de mine. 

 Modalitate de contact prin telefon, voce calda si placuta. Progamat si ajuns in 25 de minute la ea. Intrat la ea, am fost

servit cu o cafea, socializat un pic, o tipa foarte inteligenta. Actiunea s a petrecut cum am mai zis si colegii mei, montat 

prezervativ nu stiu cum,oral scurt dar stie unde sa puna accent. Lot cu sarutari si soapte sexy. Si la mine a durat mai putin 

fiind poate prima oara si statut, dar stie foarte bine ce face. 

 

Acum note , subiectiv ...

Locatia 10: curat , mobilat putin, doar dezorinea de scudenta din bucatarie ;) 

Op : 9 spre 10 scurt dar stie meserie

Np : 10 

Igiena :10

GFe: 10

Halatul 150

De revenit? Cu siguranta da 

Multumesc pentru clipele frumoase.

  • Like 3
Link spre comentariu

Pffff.....asta e la fel ca tipul care ne suna cand erai la mine....ala ce vroia programare la amandoua si vroia ,,acum"

 

      D-nei Nomaci oricum i s-a cam urcat democratia la cap . I-am simtit aerele de superioritate chiar pe pielea mea .

Sa fii selectiv  nu este un lucru rau ,doar ca dameza o face intr-un mod superficial ca sa ma exprim diplomatic  .

Nu stiu cum este la ea cu  "Intuitia feminina " cu acel the 6 th sense ...  insa daca se comporta asa inseamna ca are deja clientela formata si nu-i mai pasa de restul care doresc sa o viziteze .  

    Nu zic sa nu fii selectiva  draga Monica dar daca ceri  respect ofera respect la randul tau , nu cum faci tu ; promiti ceva la telefon dupa care nu mai raspunzi , ba mai mult iti si inchizi telefonul daca omul insista ( evident el insista ca i-ai spus tu sa revina la ora xxx )...bla bla..

  Parerea mea subiectiva este destul de aiurea acum , insa clientii din ce scriu par sa o placa ; nu contesc nimic doar ca mai conteaza uneori si atitudinea fata de client .... Spre fericirea ei insa treaba merge in continuare .. 

Doar o constatre de-a mea :)  

Sporuri 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Apropo... Husky88 a fost pentru prima dată la mine, am discutat o dată la telefon apoi am comunicat prin sms-uri, ceea ce înseamnă de fapt o comunicare foarte bună având în vedere că singurul lucru pe care îl știam e că sună având nr de telefon de aici.

 

Uite că se poate!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

@mihairazvan

Fetele care se respecta isi fac selectia inca de la primul apel. Nu numai Monica procedeaza asa. Despre ea nu poti spune ca nu stie cu ce mananca meseria asta, are ceva vechime😃😃😃😃

Si da, probabil are un cerc de clienti formati dupa gustul ei, cam toate fetele cauta sa isi faca un cerc de clienti bine alesi pentru ca este mai usor pentru ele si isi cunosc clientii si pretentiile lor. Partea grea este sa isi faca acel cerc😃😃😃

Cum alegem noi asa aleg si ele, asa ca, daca ai fost respins, nu este nici un bai, are balta peste, poate cu alta vei avea mai mult succes!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

@mihairazvan

Fetele care se respecta isi fac selectia inca de la primul apel. Nu numai Monica procedeaza asa. Despre ea nu poti spune ca nu stie cu ce mananca meseria asta, are ceva vechime

Si da, probabil are un cerc de clienti formati dupa gustul ei, cam toate fetele cauta sa isi faca un cerc de clienti bine alesi pentru ca este mai usor pentru ele si isi cunosc clientii si pretentiile lor. Partea grea este sa isi faca acel cerc

Cum alegem noi asa aleg si ele, asa ca, daca ai fost respins, nu este nici un bai, are balta peste, poate cu alta vei avea mai mult succes!

 

Salutare,

Nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, nu cred ca am postat pana acum ceva offtopic sau sa contrazic pe cineva. Insa in cazul de fata tind sa cred ca selectia de clientela o face un pic superficial sau cine stie..poate mi se pare mie si sunt subiectiv ca ma implica direct. Cert este ca am incercat de mai multe ori sa o vizitez, apeland-o in diverse intervale orare (nicidecum cum de x ori in 2 minute) si m-am trezit la un moment dat cu numarul blocat. Cine stie..poate intiuitia feminina ii spune ca nu am avea vreo chimie sau ca sunt prea insistent. As fi curios sa-i aflu parerea dar din pacate nu am acces inca la PM :|

 

Spor in toate, 

Va salut

 

Pasiune

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0742318467
  • Oras:Maroc
  • Telefon: 0742318467
  • Oras:Maroc

Salut. Eu cand am sunat  am si respectat programeare, poate si de aia am primit cafeaua calda. Nu iau apararea nimanui, dar daca suni de multe ori intr un interval scurt de timp,poate si mie m i se pare ceva suspect. Eu am fost, am vazut , am simtit si totul a fost ok. Nu de la ea pleaca problema. 

 Imi cer scuze daca supar pe cineva, nu asta este intentia si nu cred ca are o "clientela" poate gresesc, dar am vazut ce au scris colegii mei aici si pot spune cu mana pe inima(soldat) asa am patit si eu ;). 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...