Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator Synthi
Reputație: 0

Va doresc ca urmatorii ani din viata sa va fie colorati si veseli precum bradul de craciun si sa aveti sarbatori de poveste! Craciun fericit tuturor💋Am intrat sa va salut de sarbatori ca nu v-am uitat baieti.Asemenea le doresc si fetelor sarbatori fericite .Synthi😉😊

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
32 minutes ago, Synthi said:

Va doresc ca urmatorii ani din viata sa va fie colorati si veseli precum bradul de craciun si sa aveti sarbatori de poveste! Craciun fericit tuturor💋Am intrat sa va salut de sarbatori ca nu v-am uitat baieti.Asemenea le doresc si fetelor sarbatori fericite .Synthi😉😊

Multumim, la fel iti dorim si tie sarbatori fericite si un an nou si mai fericit plin de sanatate, bucurii si succesuri😚😘🥰!

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Sărbători fericite Synthi, cred că multora ne pare rău că te-ai retras, dar asta e, îți respectam decizia. 

PS - ce am pierdut...partide de sex adevărate ( poate mai găsim pe la altele, nu e exclus ) atitudine ( iarăși mai găsim și în alte părți ) .... ÎNSĂ aveai tu ceva ce din punctul meu de vedere te clasai ( și te clasezi încă ) acolo sus...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Acum 38 minute, chrisbbmike a spus:

Sărbători fericite Synthi, cred că multora ne pare rău că te-ai retras, dar asta e, îți respectam decizia. 

PS - ce am pierdut...partide de sex adevărate ( poate mai găsim pe la altele, nu e exclus ) atitudine ( iarăși mai găsim și în alte părți ) .... ÎNSĂ aveai tu ceva ce din punctul meu de vedere te clasai ( și te clasezi încă ) acolo sus...

https://nimfomane.com/forum/topic/169582-synthi-0756683598-prima-data-in-oras-la-voi/page/10/?tab=comments#comment-7083931

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 24.12.2021 la 15:18, Synthi a spus:

Va doresc ca urmatorii ani din viata sa va fie colorati si veseli precum bradul de craciun si sa aveti sarbatori de poveste! Craciun fericit tuturor💋Am intrat sa va salut de sarbatori ca nu v-am uitat baieti.Asemenea le doresc si fetelor sarbatori fericite .Synthi😉😊

Sarbatori fericite sa ai si tu Synthi😊multa sanatate si fericire,te pwp💋

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
La 25.12.2021 la 10:34, chrisbbmike a spus:

Sărbători fericite Synthi, cred că multora ne pare rău că te-ai retras, dar asta e, îți respectam decizia. 

PS - ce am pierdut...partide de sex adevărate ( poate mai găsim pe la altele, nu e exclus ) atitudine ( iarăși mai găsim și în alte părți ) .... ÎNSĂ aveai tu ceva ce din punctul meu de vedere te clasai ( și te clasezi încă ) acolo sus...

Iti multumesc pt cuvintele frumoase💋🤗😘Intradevar nu mai vroiam sa lucrez in Oradea deloc,nu dau explicatii aici din cui sau ce cauza ca oricum nu rezolv nimica asa,dar sunt in Oradea acum dar doar si doar pt voi pt clientii care deja au mai fost la mine.Nu am nimic cu nimeni dar nu mai primesc clienti noi. In Oradea lucrez doar cu cerc inchis.si nu stau mult.va sarut dulce . Synthi💋

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
La 25.12.2021 la 18:47, rechinii77 a spus:

Sarbatori fericite sa ai si tu Synthi😊multa sanatate si fericire,te pwp💋

😉💋💋ne vom mai uita noi la fotbal😉te pup dulce rechinii77

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 hour ago, Synthi said:

Iti multumesc pt cuvintele frumoase💋🤗😘Intradevar nu mai vroiam sa lucrez in Oradea deloc,nu dau explicatii aici din cui sau ce cauza ca oricum nu rezolv nimica asa,dar sunt in Oradea acum dar doar si doar pt voi pt clientii care deja au mai fost la mine.Nu am nimic cu nimeni dar nu mai primesc clienti noi. In Oradea lucrez doar cu cerc inchis.si nu stau mult.va sarut dulce . Synthi💋

Si nu exista vreo metoda de a intra in cercul ala🤔? Eu din pacate nu am reusit sa ma sincronizez cu tine nici de cum dar am avut o programare pe care din pacate nu ai putut onora, dar m-ai anuntat din timp😘🥰 si era de inteles motivul😉..Pe de alta parte iti inteleg decizia pe deplin, chiar daca imi pare rau🤗!

Bafta si succes Iti doresc 😉🤗😘!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Acum 2 ore, Synthi a spus:

Iti multumesc pt cuvintele frumoase💋🤗😘Intradevar nu mai vroiam sa lucrez in Oradea deloc,nu dau explicatii aici din cui sau ce cauza ca oricum nu rezolv nimica asa,dar sunt in Oradea acum dar doar si doar pt voi pt clientii care deja au mai fost la mine.Nu am nimic cu nimeni dar nu mai primesc clienti noi. In Oradea lucrez doar cu cerc inchis.si nu stau mult.va sarut dulce . Synthi💋

Bună seara mândrețe!!! eu daca n-am mai fost demult pe la tine oare ma mai ții minte ? oare mă mai primești? 😉

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 17 ore, MacArthur a spus:

Deci esti MILF?🤪

Da sunt milf ,e ceva problema?nu pot fi pe placul tuturor si nici nu vreau sa fiu.😉te pup si o zi minunata si an nou fericit😘

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 16 ore, nickname90 a spus:

Si nu exista vreo metoda de a intra in cercul ala🤔? Eu din pacate nu am reusit sa ma sincronizez cu tine nici de cum dar am avut o programare pe care din pacate nu ai putut onora, dar m-ai anuntat din timp😘🥰 si era de inteles motivul😉..Pe de alta parte iti inteleg decizia pe deplin, chiar daca imi pare rau🤗!

Bafta si succes Iti doresc 😉🤗😘!!!

Te astept cu drag pt ca sti ce inseamna bunul simt.doar ca azi voi fi dupa orele 17-18 disponibila,iar maine de la 8 dimineata.doar te rog in mesaj sa imi precizezi cine esti.te sarut dulce dulce

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 15 ore, pokpok a spus:

Bună seara mândrețe!!! eu daca n-am mai fost demult pe la tine oare ma mai ții minte ? oare mă mai primești? 😉

Cu mare drag te astept💋

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 1 oră, Synthi a spus:

Te astept cu drag pt ca sti ce inseamna bunul simt.doar ca azi voi fi dupa orele 17-18 disponibila,iar maine de la 8 dimineata.doar te rog in mesaj sa imi precizezi cine esti.te sarut dulce dulce

Lucrezi din nou draga? Sau m-am pierdut eu și nu mai înțeleg eu ceva bine ? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
2 hours ago, Synthi said:

Te astept cu drag pt ca sti ce inseamna bunul simt.doar ca azi voi fi dupa orele 17-18 disponibila,iar maine de la 8 dimineata.doar te rog in mesaj sa imi precizezi cine esti.te sarut dulce dulce

Nu stiu daca voi ajunge tura asta la tine🤔, dar sper ca mai revii si reusim sa ne sincronizam🥰..Dar pana atunci sa ai grija de tine si spor la banuti🤗😘🥰

Link spre comentariu

Am fost la ea de vreo 2 ori. Odata cand statea in Cantemir si odata in Nufarul. A trecut mult de atunci, dar ce pot sa spun cu mana pe inima, e ca imi pare tare tare rau ca nu am apucat sa incerc anal cu ea, pe cand l-a introdus in meniu. Are un cur, ceva extraordinar. Un corp cum multe tinere si-ar dori.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 28.12.2021 la 21:24, Synthi a spus:

Iti multumesc pt cuvintele frumoase💋🤗😘Intradevar nu mai vroiam sa lucrez in Oradea deloc,nu dau explicatii aici din cui sau ce cauza ca oricum nu rezolv nimica asa,dar sunt in Oradea acum dar doar si doar pt voi pt clientii care deja au mai fost la mine.Nu am nimic cu nimeni dar nu mai primesc clienti noi. In Oradea lucrez doar cu cerc inchis.si nu stau mult.va sarut dulce . Synthi💋

Iar teai intors spuneai ca gata pleci iuiii ce bine si eu tiam zis atunci sa nu spui niciodata, niciodata vezi teai intors la futai pe Romania dar vorba aia lasa sa mananci futai mai mult nu iti doresc in noul an 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
12 hours ago, fustangiu4 said:

Iar teai intors spuneai ca gata pleci iuiii ce bine si eu tiam zis atunci sa nu spui niciodata, niciodata vezi teai intors la futai pe Romania dar vorba aia lasa sa mananci futai mai mult nu iti doresc in noul an 

Sigur ca Synthi nu doarme azi pentru ca nu a primit de la tine un "la multi ani" 😄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...