Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

  Pentru o saptamana voi fi la Cluj incepand de maine.

Pentru programari dimineata va rog sa le faceti de seara, daca doriti  intre 7 si 10 am.

Programarile se fac prin SMS sau w.up daca ne cunoastem deja sau prin apel telefonic daca inca nu ne stim.

Zilnic: 10 am -  7pm .  Dupa ora 7pm fac programari strict clientilor cunoscuti deja.

30 de minute- 150 ( o finalizare)
60 de minute- 250
 Cu anal + 50
O ora cu o finalizare (sau doua finalizari, daca se poate fara prelungiri)

***
FK. - la discretia mea
Oral ( protejat sau ne) - in functie de igiena si desigur de doleanta clientului

Normal si anal : DOAR PROTEJAT

Finalizare : CIM COF COB permise.

Cunilingus/anilingus/jocuri cu jucarii/ FK/GF/69/ diferite fantezii discutate inainte- in orice serviciu.

Pentru mai multe detalii, puteti citi profilul meu.

XXX

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 21.02.2021 la 19:48, advert129 a spus:

  Pentru o saptamana voi fi la Cluj incepand de maine.

Pentru programari dimineata va rog sa le faceti de seara, daca doriti  intre 7 si 10 am.

Programarile se fac prin SMS sau w.up daca ne cunoastem deja sau prin apel telefonic daca inca nu ne stim.

Zilnic: 10 am -  7pm .  Dupa ora 7pm fac programari strict clientilor cunoscuti deja.

30 de minute- 150 ( o finalizare)
60 de minute- 250
 Cu anal + 50
O ora cu o finalizare (sau doua finalizari, daca se poate fara prelungiri)

***
FK. - la discretia mea
Oral ( protejat sau ne) - in functie de igiena si desigur de doleanta clientului

Normal si anal : DOAR PROTEJAT

Finalizare : CIM COF COB permise.

Cunilingus/anilingus/jocuri cu jucarii/ FK/GF/69/ diferite fantezii discutate inainte- in orice serviciu.

Pentru mai multe detalii, puteti citi profilul meu.

XXX

 

 

Buna Draga Sonya...sper ca ai in plan sa vii in Arad mai repede..se cam duce lipsa ..

pupici peste toooot !!!😚

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 16 minute, advert129 a spus:

@gonorea- de martisor is la Baia Mare ( 1-8 martie) Apoi vad cum e cu locatia  la Arad si apar.

 

La Cluj pana sambata!

137642118_450525302634253_8497595502689925069_n.jpg

Superb fundulet !!

Din Baia Mare...nu faci o ,,escala,, la Satu Mare ?

Macar cateva zile ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@Nikk75-  Siiigur vin si la Satu Mare! O sa stau insa ceva mai putin decat la Cj sau BM. Probabil doar 3 zile.

Deocamdata anunt doar ce am confirmat de locatie. ( Exista neseriozitate multa si din partea locatiilor si eu nu o perpetuez!) Cum am confirmat de locatie,  va anunt pe topicul din oras! Tura asta  am promis ca ajung si prin Oradea... i-am cam sarit de ceva vreme ;)  probabil dupa Arad merg si  la Oradea.

XXX

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 59 minute, advert129 a spus:

@Nikk75-  Siiigur vin si la Satu Mare! O sa stau insa ceva mai putin decat la Cj sau BM. Probabil doar 3 zile.

Deocamdata anunt doar ce am confirmat de locatie. ( Exista neseriozitate multa si din partea locatiilor si eu nu o perpetuez!) Cum am confirmat de locatie,  va anunt pe topicul din oras! Tura asta  am promis ca ajung si prin Oradea... i-am cam sarit de ceva vreme ;)  probabil dupa Arad merg si  la Oradea.

XXX

Abia astept sa te cunosc !💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Servus clujeni 

Voi ajunge duminica 11 aprilie la Cluj.  Voi sta cateva zile.

Programari duminica ...doar spre seara. De luni, program normal 8-19; (Dupa 19.. doar  pt. cei care au mai fost si ne stim deja.)

Zona Park Lake Dunarii 20B

O experienta, nu doar un serviciu!

 Programarile se fac cu un minim de 30 de minute inainte.

Din pacate nu iau primul venit, primul servit. Lucrez pe baza de programari si  o fac spre binele tuturor.

Cei care fac programare si nu o onoreaza ( fara sa anunte),  nu vor mai putea sa ma gaseasca de pe acel numar de telefon.

Clar nu sunt pe toate gusturile Matura  44 de ani BBW. Nu-s pe gustul tau, treci mai departe si basta! 

Prefer domnii manierati, carora le pot oferi ceva memorabil.

 

Servicii: 

Oral normal si anal.

Doar oralul se poate neprotejat; ( in functie de igiena si dispozitia mea) Cine insista altfel, primeste block instant.

Cunilingus/anilingus- activ si pasiv

Fk, mangaieri, atingeri erotice

Detin jucarii pentru diverse fantezii. Nu ofer URO si nici dominare.

Fac masaj prostata ( grecesc)

Finalizare; cim/cof/cob - permise

Anal este la extra pret- + 50

30 min 150

60 min 250

XXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@armyspy - La Sibiu cand voi gasi o locatie mai buna decat ultima! La Alba.. .inca nu m-am gandit. Voi anunta cu ceva vreme inainte; pe topic deschis in orasele pe care le vizitez.

Multumesc de interes

XXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, specialguest69 a spus:

Mai revii in deva ?

Sigur! Doar ce-am terminat vacanta! O sa anunt cu cateva zile inainte pe forum la Deva. 

Multumesc mult de interes!😘

XXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Zona Park Lake Dunarii 20B

O experienta, nu doar un serviciu!

 Programarile se fac cu un minim de 30 de minute inainte. 

PROGRAMARI prin SMS nu fac decat daca ne cunoastem deja! Daca nu raspund la telefon, mai incearca sau scrie-mi pe W.up.

Din pacate nu iau primul venit, primul servit. Lucrez pe baza de programari si  o fac spre binele tuturor.

Cei care fac programare si nu o onoreaza ( fara sa anunte),  nu vor mai putea sa ma gaseasca de pe acel numar de telefon.

Clar nu sunt pe toate gusturile Matura  44 de ani BBW- rubensiana. Nu-s pe gustul tau, treci mai departe si basta! 

Prefer domnii manierati, carora le pot oferi ceva memorabil.

 

Servicii:  Oral normal si anal.

Doar oralul se poate neprotejat; ( in functie de igiena si dispozitia mea) Cine insista altfel, primeste block instant.

Cunilingus/anilingus- activ si pasiv

Fk, mangaieri, atingeri erotice

Detin jucarii pentru diverse fantezii. (Nu ofer URO si nici dominare)

 Da, fac masaj prostata/grecesc- (multi numesc asta dominare!?)

Finalizare; cim/cof/cob - permise

Doar anal este la extra pret- + 50

GF si PSE - serviciu relativ ( depinde mult de atitudinea ta.)

30 min 150   ---  60 min 250

* Preturile sunt pentru timpul petrecut in compania mea.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ultimele doua zile la Cluj 

Programul pentru Sambata si duminica : 11- 19

Tin musai sa-mi cer scuze domnului cu programarea de la ora 14 de astazi ( 8344).  Nu a fost intentionat!

 

XXX 

Link spre comentariu
  • Oras:Floresti
  • Oras:Floresti

Dragi sogori fost ieri la sonya tipa grasuta sani faini carne fermă...inceput cu on de toate zilele cuu deep scuipat tot tacamu o baga pana in gat..pacat ca nu am putut bagao toata...la np se misca bn si la capra...finalizat p sani fata pat p unde so dus jetu....stat cam jum d ora 150 leuti..ii dau nota 9.5 ....ms sonya sper ss n rvdm curand la o partida orala😍no

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...