Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator alex283
Reputație: 0
Acum 19 minute, Baadboykills a spus:

Dupa toate intrigele de pe aici, mi-am facut curaj sa o vizitez si pe doamna, scris frumos pe whap, ma programez, ajung la binecunoscutul Park Lake, cer interfon si urc la primul etaj, bat la usa, se deschide iar dupa usa, o doamna, dar ce mai doamna, genul BBW, insa nu stiu de la ce greutate in sus inseamna BBW, poate ma lamureste cineva care umbla cu cantarul dupa el🤷‍♂️😂, ma invita inauntru, facem cunostinta si ma pun la masa in bucatarie pentru a fuma o tigara, bai deci doamna arata intr-un anume fel la varsta ei, aici exclam, mai mult e pentru cei carora le plac femeile mai plinute, stam la o poveste insa venind de la o alta fata ma cer la dus, primesc prosop curat, ma spal rapid la puță si dai in dormitor, doamna era pe pat dezbracata deja, iar langa era un vibrator, plm:)), ma urc in pat, o sarut pe sani care culmea nu au vergeturi sau alte semne ale unei varste inaintate, ce am mai observat era ca avea par la pruna si inca ce floci, roșcati chiar, se baga intre picioarele mele si incepe un oral cu lins si supt, scuipat, saliva din plin, lins oua si alte alea de domne fereste, o intorc ma urc peste ea, pune direct un prezervativ, si o baga inauntru, ma ia in brate imi baga limba pana in timpan, dau eu ce dau pe acolo, insa avand inca doua fete inainte, pula, nu ma termin, mai stam in pat la povesti, destul de mult, ne ridicam, ma imbrac si iar povesti la tigara, cred ca inca vreo jumatate de ora, dupa pup doamna, ne strangem in brate si te pup papa.

ON:9, nu sunt fan, dar e cu de toate.

NP:aici nu stiu ce nota sa dau, insa a fost vina mea, doamna s-a straduit, insa e musai sa ii mai fac o vizita, am sa o trec prima pe lista.

Concluzie: doamma e plinuta, roscata pe cap, roscata si jos, povestitoare, nu te grabeste, ii place sa faca oral si o face destul de bine, mi-am satisfacut curiozitatea, o recomand celor amatori de femei plinute.

Hai spor.

🤮🤮🤮

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, inca la Cluj! Pana sambata inclusiv!

Ma gasiti pentru programari  pe watss up... SMS sau PM! La telefon .. mai greu.

O jumatate de ora 150 ; O ora 250 ( fk, cunilingus/ 69/ OP sau On... etc)- finalizare cum poftesti( cim/cof/cob/pearl necklace)

servicii extra +50 ( anilingus activ*rimming si  anal)

 

xxx

 

Link spre comentariu
La 08.12.2020 la 23:26, advert129 a spus:

Piata este libera! Poti merge sa dai 200 pt o amatoare ce-ti face oral protejat  sau cu 200 poti avea   de toate : On/Np/Ap- cim/cof/cob/fk etc....- cu o profesionista! Este foarte simpla ecuatia!

Nimeni nu te obliga  sa ii dai la mine... Este alegerea ta! Asta ofera piata!

*M-am saturat de comentarii inutile pe tema preturilor; si  aici si la telefon, desi... din cauza clientilor am marit preturile. E o selectie binevenita. Chiar ii prefer pe cei care iau o ora: simplu - 250 sau  'cu anal' la 300. sic

Tu poti sa mergi in continuare unde poftesti ca nu te retin deloc!

Daca ce ofer eu, nu  merita banutii... ar comenta pe aici cineva despre asta sau nu ar mai veni.Simplu!

Am inca clienti la 100/fin- insa ei sunt putini: "privilegiati" ce nu vor si..si.. si... degeaba!

Daca nici aici nu ai inteles.. atunci chiar nu-ti pot desena!

(P.S- ce fac cu banii castigati de mine e chiar problema mea, nu e a nimanui! Calitatea serviciilor mele o cunosc - daca tu inca nu... atunci nu te pronunta aiurea!)

 

Prințesă, pune niște poze cu tine, ca să te vedem! Dacă se poate!😊

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, machoman76 a spus:

Prințesă, pune niște poze cu tine, ca să te vedem! Dacă se poate!😊

Imi dai 'citat de acum doi ani? wtf! Care era ideea?

Poze sunt postate suficiente in acest topic. Ma repet: nu vad poze ci servicii. 

https://sonya43.imgbb.com/

 

Cu texte ca : 'printesa'  , 'sa vedem'....ai toate sansele zic,  pe la domnisoarele mai tinere!

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 minute, Dominyk a spus:

Ai mai slăbit?

Lasa-mi un PM si promit sa te pun in legatura cu cantarul si centimetrul meu. ( asta pt ca nu e frumos sa-ti raspund cu o intrebare .. pe masura!)

Link spre comentariu
5 minutes ago, advert129 said:

Lasa-mi un PM si promit sa te pun in legatura cu cantarul si centimetrul meu. ( asta pt ca nu e frumos sa-ti raspund cu o intrebare .. pe masura!)

Accepți și băieți mai tineri (desigur, băieți de peste 18 ani), faci sex și cu ei daca te plătesc?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 25 minute, advert129 a spus:

Imi dai 'citat de acum doi ani? wtf! Care era ideea?

Poze sunt postate suficiente in acest topic. Ma repet: nu vad poze ci servicii. 

https://sonya43.imgbb.com/

 

Cu texte ca : 'printesa'  , 'sa vedem'....ai toate sansele zic,  pe la domnisoarele mai tinere!

 

 

Am văzut acuma pozele, ești chiar drăguță,  îmi place că ești mai plinuta! Ești atrăgătoare 😊!Prințesă de prințesă!😊

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, Dominyk a spus:

Accepți și băieți mai tineri (desigur, băieți de peste 18 ani), faci sex și cu ei daca te plătesc?

Atata timp cat are peste 18 ani.. e major si isi ia singur deciziile! 

Daca pare mai tinerel... trebuie sa se prezinte cu buletinul ; si sa uite aroganta pe undeva departe.

Chestii de  desenat nu pot...

Noi  curvele cam asta facem... SEX!

Ofer si lectii de sex - vezi ca partea teoretica e mai grea ca aceea practica! ( Trebuie sa citesti muuult!)

xxx

Link spre comentariu
Vizitator alex283
Reputație: 0
1 oră în urmă, advert129 a spus:

Atata timp cat are peste 18 ani.. e major si isi ia singur deciziile! 

Daca pare mai tinerel... trebuie sa se prezinte cu buletinul ; si sa uite aroganta pe undeva departe.

Chestii de  desenat nu pot...

Noi  curvele cam asta facem... SEX!

Ofer si lectii de sex - vezi ca partea teoretica e mai grea ca aceea practica! ( Trebuie sa citesti muuult!)

xxx

Lasa impresiile mamaie, nu te mai lauda ata cu cititul, ca daca ai fi o persoana citita ajungeai cineva in viata, nu ramaneai curva si la 60 de ani... :)))

Vai de acei tineri la care tu le oferi lectii de sex! Bietii baieti ar putea sa ramana afectatiti toata viata,  devenind labari sau sa se retraga la manastarie....

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 15 minute, alex283 a spus:

Lasa impresiile mamaie, nu te mai lauda ata cu cititul, ca daca ai fi o persoana citita ajungeai cineva in viata, nu ramaneai curva si la 60 de ani... :)))

Vai de acei tineri la care tu le oferi lectii de sex! Bietii baieti ar putea sa ramana afectatiti toata viata,  devenind labari sau sa se retraga la manastarie....

 

Bai limbric  ofticat! Chiar nu ai loc de mine pe forumul asta? Serios? Nu ti se scoala decat daca mandra e jumate din varsta ta sau abia majora, asa e?

  Esti tare'n pula numai cand arati cat esti de superior cuiva si jignesti ai? Ai curajul sa vii in fata mea sa imi zici 'mamaie'??? Iti spun eu... NU AI! Ca n-ai coaiele astea ma! Doar in anonimat esti tare-n cloanta! ca pula... nu ai! ( Probabil iti face placere sa fii jignit ; asa te-o fi crescut ma-ta... te compatimesc!)

Tu mergi la pizde doar ca la o pisare... trebuie musai ca pizda sa fie proasta si de la coada vacii pt. tine. Futi probabil prin boscheti cu 30 de lei! 0

Nu faci fata la o femeie... asa e? Ori simti cum iti creste limbricu' cate putin cand  arati cat de destept esti tu.. ( dar aici pe forum... ca in realitate... doar de laba stii Analfabet functional... am vazut ca esti- Cel putin la subiectul 'I.Creanga :)))) Te oftici ai?!)

Mai mucea! Mai putoflendere! Du-te n pula mea si fute ce-ti place! Lasa oamenii sa futa ce vor ei pe banii lor! Nu te-am invitat la mine, ( se pare ca... esti ofticat tare de iti gasesti doar pe aici vreme de citit si aruncat cu ce ai in tine). Cersesti atata atentie... cand de fapt o sugi gratis si te oftici.  Pentru ca asta arati cu postarile tale!

Ia tu loc in banca din spate si ia-ti notite:

  Nu am timp pentru ofticati si aroganti ca tine. Te freaca grija de mine si de varsta si cu ce ma ocup... hm. Pe mine efectiv nu ma intereseaza de tine! Esti  doar un limbric ofticat ce-si varsa frustrarile pe aici... te compatimesc acum si te bag la IGNOR. Deja ti s-a dat prea multa atentie cacat cu ochi.

@pisicut dar poate  faci un pic de curatenie cu papagalii astia ca devin niste obsedati de-a dreptul! 

Link spre comentariu
Vizitator alex283
Reputație: 0
Acum 4 ore, advert129 a spus:

Bai limbric  ofticat! Chiar nu ai loc de mine pe forumul asta? Serios? Nu ti se scoala decat daca mandra e jumate din varsta ta sau abia majora, asa e?

  Esti tare'n pula numai cand arati cat esti de superior cuiva si jignesti ai? Ai curajul sa vii in fata mea sa imi zici 'mamaie'??? Iti spun eu... NU AI! Ca n-ai coaiele astea ma! Doar in anonimat esti tare-n cloanta! ca pula... nu ai! ( Probabil iti face placere sa fii jignit ; asa te-o fi crescut ma-ta... te compatimesc!)

Tu mergi la pizde doar ca la o pisare... trebuie musai ca pizda sa fie proasta si de la coada vacii pt. tine. Futi probabil prin boscheti cu 30 de lei! 0

Nu faci fata la o femeie... asa e? Ori simti cum iti creste limbricu' cate putin cand  arati cat de destept esti tu.. ( dar aici pe forum... ca in realitate... doar de laba stii Analfabet functional... am vazut ca esti- Cel putin la subiectul 'I.Creanga :)))) Te oftici ai?!)

Mai mucea! Mai putoflendere! Du-te n pula mea si fute ce-ti place! Lasa oamenii sa futa ce vor ei pe banii lor! Nu te-am invitat la mine, ( se pare ca... esti ofticat tare de iti gasesti doar pe aici vreme de citit si aruncat cu ce ai in tine). Cersesti atata atentie... cand de fapt o sugi gratis si te oftici.  Pentru ca asta arati cu postarile tale!

Ia tu loc in banca din spate si ia-ti notite:

  Nu am timp pentru ofticati si aroganti ca tine. Te freaca grija de mine si de varsta si cu ce ma ocup... hm. Pe mine efectiv nu ma intereseaza de tine! Esti  doar un limbric ofticat ce-si varsa frustrarile pe aici... te compatimesc acum si te bag la IGNOR. Deja ti s-a dat prea multa atentie cacat cu ochi.

@pisicut dar poate  faci un pic de curatenie cu papagalii astia ca devin niste obsedati de-a dreptul! 

ce ii cu reactia asta furibunda? :) greu mai suporti adevarul....

https://nimfomane.com/forum/profile/160145-pisicut/, vrem puncte de avertisment si pentru doamna "matura" :), pentru limbaj jignitor si neadecvat.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ultima zi la Cluj dar voi reveni cam in doua saptamani.

Multumesc frumos de vizite si tratatii. Nu degeaba ocupati un loc special in inima mea!❤️

 

Imi cer scuze celor carora nu le-am putut raspunde la mesaje... sau nu ne-am potrivit cu timpul pt. o programare!

Sper sa reveniti! Pur si simplu nu pot face prea multe programari zilnic. 

XXXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Servus clujeni

Nu facem spam dar trebuie sa anuntam macar perioada de sedere la Cluj si programul :) Si e bine asa!

Disponibila in Cluj  5 sept- 16 sept.

Cu program  8-20 ( * daca ne cunoastem deja... se poate si in afara orelor de program!)

Programarile se fac prin PM/Wats up sau SMS( suficient)

 Nu raspund la telefon decat celora ce au numarul in agenda mea * 

XXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 21 ore, advert129 a spus:

Servus clujeni

Nu facem spam dar trebuie sa anuntam macar perioada de sedere la Cluj si programul :) Si e bine asa!

Disponibila in Cluj  5 sept- 16 sept.

Cu program  8-20 ( * daca ne cunoastem deja... se poate si in afara orelor de program!)

Programarile se fac prin PM/Wats up sau SMS( suficient)

 Nu raspund la telefon decat celora ce au numarul in agenda mea * 

XXX

...si o locatie !?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, alexcj a spus:

Buna, ceva poze recente ?

 1. Da alea 'vechi' ce au? Nu te-au convins sa ma contactezi pt. o vizita... aia e! Nu-s schimbari majore in cele de acum cateva luni si realitate! Nu vand poze ci servicii.

Cere cand oferi! 

xx

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 12.03.2019 la 19:36, alexcj a spus:

Naşpa rau, şi cu coşurile şi bubele alea pe cur, plus fizicul ala grețos.La asa ceva trebuie sa fi bucuros ca nu prinzi programare sa o fuți

Opaaaa! Cine CERE POZE!!!!!

Ai fost la oftalmolog si vrei sa vezi alte poze acum?

Sau doar faci postari asa... de umplutura?! La dictionar ai ajuns? Ca de 3 ani vad ca tot urmaresti ce e pe aici! :)))

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ok.M-am prins , te-ai ramolit mai tare de la ultimele poze şi ți-e jena sa pui poze, te înțeleg nu trebuie sa o dai repede pe oftalmolog , gramatica și alea alea.Stai relax ca oricum pe 15 iti  intra și pensia , intre timp se mai rătăcește câte  unu pe la tine ca ai servicii ok și scoți de-o fasole și fără poze.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Servus dragii mei.

In Cluj pana joi 15 sept. inclusiv

Programul obisnuit 8-20. ( Dupa ora 20 primesc doar cei cunoscuti deja! )

Cu programare prin PM/SMS sau wats up. La apel telefonic, mai greu.

Programarile se pot face cu MINIM de 30 de minute in avans.

XXX

Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Buna ziua lume , astăzi profitând de o vizită pina la Turda a spus să nu pierd ocazia se ani vizita o bună amică. Am luat legătura cu Sonya pe WhatsApp de ieri neștiind aproximativ ora la care trec prin Cluj. Mulțumesc pentru răbdarea avută pentru a mă ghida in spatele unui mall unde și am parcat. După bucuria revederii am trecut la un dus foarte necesar,in baie am găsit tot ce este necesar. Am revenit în dormitor pentru a incepe " ostilitățile" Sonya este o femeie matură exact pe gustul meu ( prefer o SONYA in fața puștoaicelor de 20 de ani ) activitatea din dormitor prefer sa rămână acolo, dar pot sa spun că oralul neprotejat este bestial fără termen de comparație  am mai făcut normal protejat iar o finalizare a fost în balonaș iar a doua pe sini anal nu mă interesează dar știu că face protejat și și taxat suplimentar Am petrecut mai mult timp decât am crezut că vom sta împreună onorariul a fost pe măsura timpului petrecut împreună. Note nu pot să dau căci este printre favoritele mele ,este o matura adevărată numai buna de tăvălit așa serios nu în joacă. Mia spus că este mai greu de prins căci și-a redus puțin activitatea. Sper din tot sufletul că își va face timp și pentru o vizita de lucru în Baia mare. Mulțumesc mult pentru surpriza oferita la dus chiar nu mă așteptam la așa. ceva. Te aștept la Baia mare  pentru promisiunea făcută.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...