Sari la conținut

Care este sursa conflictelor de pe forum?


Vizitator dr parnassus

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

"Trăiți-ar", nu ești "de loc" în măsură să faci asemenea aprecieri. Ești inimaginabil de prost și agramat. Șterge-ți transpirația de pe chelie!

Marș înapoi în tomberon, retardatule!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Cu meseria mea de "ospatar", daca vreau, iti contactez pestele, te cumpar si-ti anulezi toate alea 6-7 programari, pe care le ai intr-o zi, te trimite la hotel si-ti lipesc 500 € pe frunte, apoi te trimit acasa, pentru ca eu nu ma ating de tiganci.

Doar sa va arat, tie si pestelui, cat de fomisti sunteti.

Eu am circumstante atenuante,de la bere,cu ă din pula asta,dar tu te cam lauzi si imi bruiezi discutiile despre o lb romana corecta

Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Bravo, Gogule, cu 2 baragladine faci tu gramatica.

 

Scuza-ma.

Nu te cunosc bibicule,nu stiu ce ai cu ele,imi pari inteligent la prima vedere,dar te dai cam mare si esti prea frust...gagicile acestea scriu perfect pt generatia lor;stiu ce spun

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Despre ce vorbiți mai ?

Început se scrie cu î din i

neînceput tot așa

Amărât se scrie cu â din a !

 

Ție am să-ți răspund altfel, ca de la egal la egal.

Pot să scriu oricînd așa cum zici tu, așa cum e norma în vigoare, dar nu vreau, fiindcă norma asta e imbecilă. Pruteanu n-a acceptat-o și eu m-am molipsit de la el. Am mai zis pe forum, cu mult timp în urmă.

Nu dezvolt fiindcă ieșim mult din profilul forumului.

 

PS

Ai niște ochi superbi.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ție am să-ți răspund altfel, ca de la egal la egal.

Pot să scriu oricînd așa cum zici tu, așa cum e norma în vigoare, dar nu vreau, fiindcă norma asta e imbecilă. Pruteanu n-a acceptat-o și eu m-am molipsit de la el. Am mai zis pe forum, cu mult timp în urmă.

Nu dezvolt fiindcă ieșim mult din profilul forumului.

 

PS

Ai niște ochi superbi.

La fel și cu **spam editat**ia ta, dovedită. Știai că e **spam editat**ă, sau **spam editat**e, dar nu voiai să vezi.

Jigodie ce ești!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

1. "Ai jignit un user care nu ti s-a adresat niciodată si a postat in limita bunului simt; bun simt care tie, om in vârstă, ti-a lipsit cu desavarsire. Continua..." 


 


2. "Dacă nu ai înțeles jocul lui, nu e vina mea! Eu mi-am expus inițial, decent opinia și, cred că orice om cu capul pe umeri, mi-a dat         dreptate. Probabil că omul se plictisește, are mult timp liber și îi place să zgândăre.


     Pentru a vedea despre ce este vorba, este suficient să vezi cam ce postează și ce stil de a bâzâi ca un tăune, pentru a șicana,           are.


     E suficient să vezi cum a debutat pe forum cu acest user (topicul cu filmul dr. parnassus e edificator, dar nu numai).


     E suficient să vezi controversa referitoare la recenziile cu 10 pe linie. Îți face impresia că ar fi vreun nărod?


     Nici vorbă, vrea doar să provoace, să zgândăre și să facă valuri." 


 


3. "Nu vad de ce ar fi condamnabil sa starnesti controverse, cat timp este posibil sa expuna informatii, opinii si metode de care s-ar         putea bucura cineva. Nu stiu sa fi jignit sau atacat pe cineva sau sa fi folosit un limbaj vulgar de dragul vulgaritatii ..." 


 


     Domnule Picon te rog sa stai linistit, nu am avut niciodata intentia sa va șicanez, sa va "bâzâi ca un tăune".


     Niciodata nu am postat gandindu-ma la dvs ca destinatar. 


     De regulă am fost nevoit sa va dau replica la postarile dvs, preponderent ostile la adresa mea. 


     Nu se va mai intampla. 


     Va doresc sanatate maxima pe toate planurile! 


 


     P.S. Am fost surprins sa vad ca persoana mea trezește atâta preocupare. Ignorați-ma, cum voi face si eu cu dvs! 


            Cu condescendență, dr parnassus. 


             :bye


  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

1. "Ai jignit un user care nu ti s-a adresat niciodată si a postat in limita bunului simt; bun simt care tie, om in vârstă, ti-a lipsit cu desavarsire. Continua..." 

 

2. "Dacă nu ai înțeles jocul lui, nu e vina mea! Eu mi-am expus inițial, decent opinia și, cred că orice om cu capul pe umeri, mi-a dat         dreptate. Probabil că omul se plictisește, are mult timp liber și îi place să zgândăre.

     Pentru a vedea despre ce este vorba, este suficient să vezi cam ce postează și ce stil de a bâzâi ca un tăune, pentru a șicana,           are.

     E suficient să vezi cum a debutat pe forum cu acest user (topicul cu filmul dr. parnassus e edificator, dar nu numai).

     E suficient să vezi controversa referitoare la recenziile cu 10 pe linie. Îți face impresia că ar fi vreun nărod?

     Nici vorbă, vrea doar să provoace, să zgândăre și să facă valuri." 

 

3. "Nu vad de ce ar fi condamnabil sa starnesti controverse, cat timp este posibil sa expuna informatii, opinii si metode de care s-ar         putea bucura cineva. Nu stiu sa fi jignit sau atacat pe cineva sau sa fi folosit un limbaj vulgar de dragul vulgaritatii ..." 

 

     Domnule Picon te rog sa stai linistit, nu am avut niciodata intentia sa va șicanez, sa va "bâzâi ca un tăune".

     Niciodata nu am postat gandindu-ma la dvs ca destinatar. 

     De regulă am fost nevoit sa va dau replica la postarile dvs, preponderent ostile la adresa mea. 

     Nu se va mai intampla. 

     Va doresc sanatate maxima pe toate planurile! 

 

     P.S. Am fost surprins sa vad ca persoana mea trezește atâta preocupare. Ignorați-ma, cum voi face si eu cu dvs! 

            Cu condescendență, dr parnassus. 

             :bye

 

O să sufăr! 

:bye

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...