Sari la conținut

Care este sursa conflictelor de pe forum?


Vizitator dr parnassus

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am mai folosit citatul ăsta pe forum și am precizat că, se pare că aparține lui Margiloman. Acum am omis, mea culpa! Spre deosebire de tine, pentru care cultura înseamnă Wikipedia, eu îmi asum și eventualele erori, pentru că atunci când ai un bagaj de cunoștințe, mai poți face și confuzii. Spre deosebire de semidocți și limitați ca tine, care una-două, dau iama pe Wikipedia. 

Oricum, nu autorul citatului conta prea mult, ci mesajul! 

P.S. Psihiatru ce zicea, mai ai vreo șansă? 

Nu mai are sanse. E cauza pierduta 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Concluzia e că... nu trebuie să te credem pe cuvînt. Dar asta știam de mult.

Însă mai sunt destui care se uită în gura ta ca la Sfintele Moaște.

 

Spre deosebire de tine, eu îți știu cele cîteva cazuri, inclusiv ăsta, în care ți-ai recunoscut eroarea. Dar tu, de rea credință, nu le recunoști pe ale mele. Nu contează, Nu-mi pun nădejdea în tine, în nicio situație.

 

Acu, poate că ești mai îngăduitor și-mi răspunzi și la întrebarea... știi tu:

 

Arată-mi unde am zis că vis a spus-o la mișto.

 

Este dovadă de mare inteligență, să scotocești prin postări de acum câteva zile, să apelezi la Wikipedia (singura ta legătură cu cultura generală), doar pentru a dovedi că am pus, pare-se eronat, autorul unui citat oricum neclar.   Am ajuns să te obsedez și pe tine ca și pe Mîșkin, care păreți făcuți aproape la indigo. Aveți fiecare în parte aceleași expresii pe care le repetați la infinit, aceeași gâmfă găunoasă și prea puțin justificată, aceeași atitudine, aceleași obsesii și treziți aceeași antipatie din partea marii majorități a userilor activi. Și aveți aceeași aliați de conjunctură, deloc întâmplător, printre cei mai antipatizați, la rândul lor, useri. 

Bă, dacă noi nu ne ridicăm la nivelul stratosferic la care vă aflați, de ce p.m. nu vă duceți voi în altă parte, unde e cald și bine? Pe forumul bombei biologice, de exemplu.

 

P.S. E mai puțin important unde a zis Vis la mișto (da-i-ai limbi în fleașcă), mult mai important e că tu ești la mișto. Adică, a făcut natura mișto de tine. 

P.P.S. Ce zicea psihiatrul? Mai ai vreo șansă?  :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Domnilor Rinan si Picon cred ca voi deschide topicul:

"Care este sursa conflictului dintre Rinan si Picon?" 

:)

Nici nu mă îndoiam că te iar te plictisești.  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Este dovadă de mare inteligență, să scotocești prin postări de acum câteva zile, să apelezi la Wikipedia (singura ta legătură cu cultura generală), doar pentru a dovedi că am pus, pare-se eronat, autorul unui citat oricum neclar.   Am ajuns să te obsedez și pe tine ca și pe Mîșkin, care păreți făcuți aproape la indigo. Aveți fiecare în parte aceleași expresii pe care le repetați la infinit, aceeași gâmfă găunoasă și prea puțin justificată, aceeași atitudine, aceleași obsesii și treziți aceeași antipatie din partea marii majorități a userilor activi. Și aveți aceeași aliați de conjunctură, deloc întâmplător, printre cei mai antipatizați, la rândul lor, useri. 

Bă, dacă noi nu ne ridicăm la nivelul stratosferic la care vă aflați, de ce p.m. nu vă duceți voi în altă parte, unde e cald și bine? Pe forumul bombei biologice, de exemplu.

 

P.S. E mai puțin important unde a zis Vis la mișto (da-i-ai limbi în fleașcă), mult mai important e că tu ești la mișto. Adică, a făcut natura mișto de tine. 

P.P.S. Ce zicea psihiatrul? Mai ai vreo șansă?  :laugh2

Hai, încă un pic și... poate reușești să răspunzi.

 

Arată-mi unde am zis că vis a spus-o la mișto.

 

 

Sau găsești postarea sau recunoști că ai mințit. E simplu. Asumă-ți afirmațiile pe care le faci.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Evident!

 

Corect! La fel de corect e să demascăm jegurile umane, cum e Rinan, care a întreținut relații sexuale cu **spam editat**e.

Acum, nu ai decât să filosofezi cu el!

Baftă!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Este dovadă de mare inteligență, să scotocești prin postări de acum câteva zile, să apelezi la Wikipedia (singura ta legătură cu cultura generală), doar pentru a dovedi că am pus, pare-se eronat, autorul unui citat oricum neclar. Am ajuns să te obsedez și pe tine ca și pe Mîșkin, care păreți făcuți aproape la indigo. Aveți fiecare în parte aceleași expresii pe care le repetați la infinit, aceeași gâmfă găunoasă și prea puțin justificată, aceeași atitudine, aceleași obsesii și treziți aceeași antipatie din partea marii majorități a userilor activi. Și aveți aceeași aliați de conjunctură, deloc întâmplător, printre cei mai antipatizați, la rândul lor, useri.

Bă, dacă noi nu ne ridicăm la nivelul stratosferic la care vă aflați, de ce p.m. nu vă duceți voi în altă parte, unde e cald și bine? Pe forumul bombei biologice, de exemplu.

 

P.S. E mai puțin important unde a zis Vis la mișto (da-i-ai limbi în fleașcă), mult mai important e că tu ești la mișto. Adică, a făcut natura mișto de tine.

P.P.S. Ce zicea psihiatrul? Mai ai vreo șansă? :laugh2

Ai uitat sa mentionezi, ca ai fost injurat de mama acum 100 de ani.

 

 

Eu iti dau, din nou, acelasi sfat : ar trebui sa te gandesti, de ce un om cu care ai stat la masa, ti-a pus moaca pe forum.

Cat despre "useri activi", valsezi alaturi de maxim 2-3, restul sunt fie clone ale celor 2 tarfulite sau ale lui pipilica/izmanari.

 

Nici macar userii mai vechi, la care de asemenea te-ai ploconit sa te primeasca in cercul lor, gen @ticutza, nu te mai baga in seama.

 

Nu mai scrie despre obsesii, cand o sa ma vezi pe mine sa ma aliez cu niste amarasteni, sa injur pana la 2 noaptea si sa dorm apoi 4 ore, pentru a ma trezi, injurand din nou, niste femei, da.

 

Stai bland si nu te obraznici.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai uitat sa mentionezi, ca ai fost injurat de mama acum 100 de ani.

 

 

Eu iti dau, din nou, acelasi sfat : ar trebui sa te gandesti, de ce un om cu care ai stat la masa, ti-a pus moaca pe forum.

Cat despre "useri activi", valsezi alaturi de maxim 2-3, restul sunt fie clone ale celor 2 tarfulite sau ale lui pipilica/izmanari.

 

Nici macar userii mai vechi, la care de asemenea te-ai ploconit sa te primeasca in cercul lor, gen @ticutza, nu te mai baga in seama.

 

Nu mai scrie despre obsesii, cand o sa ma vezi pe mine sa ma aliez cu niste amarasteni, sa injur pana la 2 noaptea si sa dorm apoi 4 ore, pentru a ma trezi, injurand din nou, niste femei, da.

 

Stai bland si nu te obraznici.

Iar ai apărut, mahalagioaico?  :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Văd aici oameni educați, culți, citiți, la fel și multe doamne și domnișoare. 

Mai văd și multe conflicte care se desfășoară folosind un limbaj înjositor. 

Care este sursa răului pe forum: orgoliile, invidia, gelozia? 

Sunt prea crud aici ca să am un răspuns. 

Nu s-ar putea o reforma a forumului încât certurile insalubre

să fie înlocuite cu dialoguri elegante pigmentate doar cu ironii fine? 

:habarnam

 

doctore,

 

e trist daca intrebi la modul serios! asa ca, imi place sa cred ca ai un simt al umorului mai negru, mai aplicat la realitatile romanesti. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Hai, încă un pic și... poate reușești să răspunzi.

 

Arată-mi unde am zis că vis a spus-o la mișto.

 

 

Sau găsești postarea sau recunoști că ai mințit. E simplu. Asumă-ți afirmațiile pe care le faci.

Stai bă, ascuns, că te caută ăștia pentru întreținere dr relații sexuale plătite, cu **spam editat**ă și lasă fleacurile astea!
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Stai bă, ascuns, că te caută ăștia pentru întreținere dr relații sexuale plătite, cu **spam editat**ă și lasă fleacurile astea!

Nu-s deloc fleacuri.

Dacă aș fi scris „că vis a spus-o la mișto” mi-ai fi dat imediat cu postarea peste nas.

Dar nu există o astfel de postare.

 

Ești un mincinos ordinar. Ai dovedit-o prin fofilările tale.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Te referi la fofilarile tale atunci cand te-am intrebat de masina de 500 euro????

Ești prost de bubui și neam prost cît cuprinde.

Eu te-am întrebat mai întîi. Dacă răspundeai îți răspundeam și eu.

 

Dar ești jigodie. Nu că n-aș fi știut, dar ai confirmat. Și confirmi mereu.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

doctore,

 

e trist daca intrebi la modul serios! asa ca, imi place sa cred ca ai un simt al umorului mai negru, mai aplicat la realitatile romanesti.

 

Mi s-au părut conflicte serioase, asa ca am scris serios. Sper sa fi greșit.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu-s deloc fleacuri.

Dacă aș fi scris „că vis a spus-o la mișto” mi-ai fi dat imediat cu postarea peste nas.

Dar nu există o astfel de postare.

 

Ești un mincinos ordinar. Ai dovedit-o prin fofilările tale.

Deocamdată doar tu ai dovedit că ești practic, **spam editat**, mincinos, fricos și o mizerie umană.

Ia-ți mireasă ziua bună!

P.S. Crezi că te va vizita păpușoaica la vizitele alea matrimoniale, sau cum le spune? Chiar dacă prin absurd ar face-o, ar fi degeaba: vei fi deja mai femeie ca ea, mai curvă ca ea.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Deocamdată doar tu ai dovedit că ești practic, **spam editat**, mincinos, fricos și o mizerie umană.

Ia-ți mireasă ziua bună!

P.S. Crezi că te va vizita păpușoaica la vizitele alea matrimoniale, sau cum le spune? Chiar dacă prin absurd ar face-o, ar fi degeaba: vei fi deja mai femeie ca ea, mai curvă ca ea.

Tu ai început să delirezi. :laugh2

Deja îmi fac griji că o să te am pe conștiință.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu ai început să delirezi. :laugh2

Deja îmi fac griji că o să te am pe conștiință.

Doamne ce or să te fută în cur, ăia de la bulău! Doamne câtă muie (la propriu), o să iei!
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...