Sari la conținut

Spala-te la p*la !


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Băi pulă brânzită, de unde p.m. rezultă că facem exces? Două dușuri pe zi, înseamnă că exagerăm, jegosule?

 

Ba , la tine ar trebui sa se dubleze portia , poate mai scapi si de cuvintele lipsite de sens pe care le tiparesti si tavalesti aici de la prima ora a diminetii si pana seara tarziu si de insultele adresate acelora care ti-au tot citit valoarea  ....si de iz de chisat , am uitat sa zic 

 

Pandar mai esti 

 

 

Bine că merg rar cu transportul în comun!

 

De ce ? Nu mai incape o gasca pe  usile  transportului in comun   ? 

Sau ii este teama ca daca a reusit sa urce  , nu poate sa  faca si viceversa astfel incat sa  fie sigura  ca a ajuns la destinatia dorita ?  

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Si cu asta inchei,am.vrut sa ajut un batranel bolnav psihic cu pesste 36.000 de mii de postari :) :)

P.S

Daca faceam o obsesie pt tine,pana acum te călcam pe cap sau te spurcam cu câteva pungi pline cu fecale :)

Cam greu să ma calci pe cap, căcat împrăștiat ce ești! Acum, dispari! S-a înțeles?
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Chiar s-asa.... daca s-a ajuns la : " bă, ia uite de cate ori ma spăl eu , sunt tare nu?" chiar nu mai e nimic de spus. E clar ca asta tine exclusiv de educatia fiecăruia si de bunul simt. Care este sau nu !

 

Dar fac prinsoare ca vor mai fi umplute muuuulte pagini pe acest subiect. :)

 

https://i.imgur.com/YUT3Dp3.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mmmmmm....okey.

 

Dimineata,inainte sa plec la treaba.

Cand ajung acasa,de la treaba.

Si de fiecare data,inainte de "treaba" o igienizare.

Deci,de 2 ori pe zi.Vara,ajung la 3-4 dusuri pe zi,nu transpir in exces,da' ma simt lipicios.Atentie,nu-s dinala :)))

O să mori, mă!😄
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ba , la tine ar trebui sa se dubleze portia , poate mai scapi si de cuvintele lipsite de sens pe care le tiparesti si tavalesti aici de la prima ora a diminetii si pana seara tarziu si de insultele adresate acelora care ti-au tot citit valoarea  ....si de iz de chisat , am uitat sa zic 

 

Pandar mai esti

 

Malone, pe tine te-a băgat cineva în seamă? Sau vrei să te bag eu?
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Malone, pe tine te-a băgat cineva în seamă? Sau vrei să te bag eu?

 

Cum , ma , nu m-ai bagat  tu  primul  in seama , pe topicul acela !?  Eu de multe ori ma fac ca nici nu  observ  o nulitate absoluta.

 

Sigur ai vrut sa  imi atragi atentia , pesemne ca esti  nevorbit si  statut  (ca de obicei) .

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cum , ma , nu m-ai bagat  tu  primul  in seama , pe topicul acela !?  Eu de multe ori ma fac ca nici nu  observ  o nulitate absoluta.

 

Sigur ai vrut sa  imi atragi atentia , pesemne ca esti  nevorbit si  statut  (ca de obicei) .

Malone, ești prost! Prost rău!
  • Minus 1
Link spre comentariu

:) :) Ai noroc ca esti singurul bolnav psihic de pe forum(se vede de la o poștă)si d aia ti se tolereaza comportamentul bolnăvicios,d asta esti si usor de reperat

 

Cam greu să ma calci pe cap, căcat împrăștiat ce ești! Acum, dispari! S-a înțeles?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...