Sari la conținut

Madalina (Matura) - 0721632989


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut.

Am vizitat-o azi. Zona: Profi de pe Badea Cartan, usor de ajuns, bloc stradal. Tipa: Placuta, sani f mari dar si o burtica pe masura. Fizionomia de vecina de bloc. Nu rea. Spunea ca doar ce venise din Bucuresti. Preturi: 100 pt jumătate de ora, 150 pt o ora, oral si normal. Oralul bunicel, cu priviri in ochi, bătut peste fata. La normal am pus-o deasupra si m-am înecat un pic in sânii imensi.

Nu as da note. Le-as pune maricele si apoi spuneti ca nu v-a plăcut. De revizitat? Da.

P.S: Mai are o colega care mi-a plăcut din prima. Nici tânără nici prea matura, blonda. As incerca-o data viitoare. Sau cu amândouă.

Numai bine!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Aceeasi problema am avut-o si eu!Problema e ca celelalte 2 fete....nu prea pareau ok de la telefon

Cand le.am intrebat cum arata...mi-au raspuns sec....una blonda si una bruneta si daca vrei vino sa ne vezi

Practic sunt cam 3 in locatie din cate inteleg eu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Exact, am vb ieri cu fetele, mi-au zis ca au topic se numeste "50" =)) am cautat sincer si nu am gasit nimic conform descrierii ei, avand coitele umflate am renuntat la doamna ieri si am fost la colega Paulei, eu zic ca s-a meritat decat deloc..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Exact, am vb ieri cu fetele, mi-au zis ca au topic se numeste "50" =)) am cautat sincer si nu am gasit nimic conform descrierii ei, avand coitele umflate am renuntat la doamna ieri si am fost la colega Paulei, eu zic ca s-a meritat decat deloc..

http://nimfomane.com/forum/topic/108030-monik-cinci-zeci-0734024262/
  • Like 3
Link spre comentariu

Am ajuns azi la duduia,o experienta submediocra dupa ce imi facusem o gramada de asteptari de la matura noua in oras.

Aspect o femeie absolut banala,ce-i drept cu sanii mari dar cu burta pe masura,cur si fata urate,cu siguranta are peste 50 de ani.Nu-mi pare cu nimic deosebita fata de babele de la gara.

Prestatia,fast fuck pe canapeaua extensibila din sufragerie.Este docila si cooperanta,dar negasind nimic care sa ma atraga(nu sunt innebunit dupa sani imensi,prefer un cur bombat in schimb) i-am dat repede sa scap si sa o bifez si pe asta.

Pret 100/nr,ceea ce imi pare cam mult tinand cont ca babele noastre te pupa si in cur de banii astia.

De revenit,eu sigur nu.

Spor!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...