Sari la conținut

Sweet.cami 0754802691


lucian4344

Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

sweet.cami: da contra cost
iuliu1970: fireste...
iuliu1970: ce prestezi si care ar fi costul?
sweet.cami: oral normal
sweet.cami: ce te intereseaza
iuliu1970: tot
iuliu1970: faci si anal?
sweet.cami: da
sweet.cami: dar te costa mult
iuliu1970: sa vedem preturile....
sweet.cami: de la 100
iuliu1970: o suta ce?
iuliu1970: ?
sweet.cami: ron
iuliu1970: numarul? sau ora?
sweet.cami: nr
iuliu1970: aha...
iuliu1970: ceva poze cu tine??
You have received 6 photos from sweet.cami.
 
Reveal Files (Alt+Shift+O)
 34 4 / 6416969_550003705019348_481122715_nShare
sweet.cami: ai vazut
iuliu1970: este ok
sweet.cami: oki
sweet.cami: numai vb
sweet.cami: ?
iuliu1970: scuze a sunat telefonul
sweet.cami: nui nimik
iuliu1970: locatie ai?
sweet.cami: nu hotel
iuliu1970: nr. de contact
sweet.cami: 0754802691
iuliu1970: si in ce perioada a zilei poti fi contactata?
sweet.cami: dupa 11 ziua
Last message received on 19/02 at 16:57
sweet.cami has signed out. (19/02/2013 16:59)Asta am aflat .....

Link spre comentariu
  • Oras:Sm
  • Oras:Sm

 

Interesanta fata, doar ca mi se pare greu de gasit. Lipseste un numar de telefon, in plus ID-ul de mess nu prea e valabil.

Daca citesti cu atentie postarea lui catalin gasesti si numarul fetei,in plus id- l este sigur valabil pt. ca si eu am vorbit cu ea pe mess.Bafta!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Daca citesti cu atentie postarea lui catalin gasesti si numarul fetei,in plus id- l este sigur valabil pt. ca si eu am vorbit cu ea pe mess.Bafta!!!

 

Sorry. :bow  Am vazut tarziu numarul in discutia de pe mess. Am sunat-o dar am nimerit-o la munca (serviciu cinstit banuiesc) si a zis sa revin dupa 11. Deci se pare ca e disponibila, ar fi bine daca un coleg din sectiunea Salaj ar incerca-o. Eu ajung mai greu, mai rar prin Zalau.

Link spre comentariu
  • Oras:Zalau
  • Oras:Zalau

Am vizitat zilele trecute dameza din titlu, vb pe mess ca vineri ii fac o vizita...Mi`a dat nr  cel amintit mai  sus. Vineri  am ajuns in Zalau, o sun, raspunde  din prima. N-am inteles ca ne vedem la spital la ora 17;00. La fara 5minute eram prezent  in fata locului unde precizasem. Astept 15 min, nu apare...trimit mesaj daca mai vine sau nu.... zice ca in 5 min...zic ok... si astept inca vreo 15 min... deja mam  si enervat ...si ma sunaa... ca unde sunt... si spun ca acolo unde ne`am inteles...Ca cika ca ma duc pana la armataa ca ma asteapta acolo la trecere de pieton...zic bine.. ajung in 2 minute... si se suie in masina. Era imbracata destul de OK . Dar cand si`a deschis gura am crezut ca vomit...partea de jos inca era ok... dr partea de sus...pff.. 2-3 daca aveaa si alea negree si  putredee plus nijte sarme pestee ele...infine..

am trecut la subiectul cu tariful.. dupa spusesele 80oral 130 normal si peste 150anal... am negociat la 130 ON+NP.

Ne`am dus pe un drum inafara orasului si am inceput treaba...A inceput cu un oral foartee banal mai mult mecanic decat oral , finalizat in 10 min in gura ei ,si scuipat p geam.. fumam o tigara si trecem la un normal..dau 15 -20 de min si nu imi vine...si revine la oral...terminat iara in gura si scuipat...cam asta era pe scurt !

Fiind e asta prima mea postaree nustiuu dcaa am descris bine sau nu.

Nota prezenta 5 (m`a prostit cu 30min inainte)

Aspect 7 la prima vedere

Oral banal deci 4

Normal 7 nu sa plans pentru pozitii

Igiena 9 fara mirosuri.

 

De recomandat ...pt tinerete...

Eu cu siguranta nu o sa mai revin!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Saptamanile trecute am vb co dama amintita in thread, (initial am vb pe mess pe id amintit mai sus si am primit nr de tel din thread) am asteptat-o parcarea de langa prefectura si binenteles ca punctualitatea nu o caracterizeaza, dupa ce am asteptat-o mai bine de 30 de min a sosit(deja eram la limita rabdarii) cand a venit am avut un soc (partea cu dintii lipsa prezentata mai sus e adevarata) mi-a zis ca are 27 de ani(cred ca e adevarat) mi-a zis ca practica oral normal la 80 respectiv 150 ron finalizarea, am negociat la 100 ron finalizarea op+np si am mers la o pensiune la iesire din zalau spre cluj, dama e curata, a facut dus inainte de actiune, nu prezinta mirosuri, dama are sanii putin lasati, dar are un fund interesant, oralul a fost slabut, mecanc si are  tendinta de a se ajuta de maini, a urmat normal la care am incercat mai multe pozitii, nu a comentat. Tinand cont ca e prima postare sper ca nu am facut greseli f mari


Notele:


Aspect 7 (pana deschide gura) dupa 4-5


Oral mecanic 5


Normal 6 


Igiena 8 a facut dus inainte

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

In urma cu cateva zile am contactat aceasta domnisoara pentru a stabili o intalnire.Am sunat cu 3 ore inainte pentru a stabili intalnirea spunandu-mi ca poate peste 2 sau 3 ore.

Ajung in Zalau conform intelegerii la ora stabilita, sun si nu raspunde.Ma tot gandeam ca am luat o mare teapa si asta e viata.Sun din nou raspunde zice sa o sun peste o jumate de ora.Astept o jumate de ora si sun din nou imi raspunde zice sa o sun peste o ora.Mai astept 1 ora si sun dar nu raspunde.Incerc din nou peste cateva minute raspunde si zice ca este undeva la tara si ajunge in 30 de minute.O sun peste 30 minute zice ca a ajuns si se schimba si masun ea.Astept vreo 10 minute dar nu mai suna.O sun din nou raspunde zice sa o sun peste 10 minute.Mai astept 10 minute si o sun.In sfarsit zic am reusit sa ajungem la o intelegere imi zice sa o iau de la spital.Merg la spital si ne intalnim.Domnita e ok la prima vedere, inalta, proaspat vopsita, imbracata ok, intr/un cuvant draguta .Este foarte vorbareata.Urca in masina si stabilim sa mergem la o pensiune.Totul ok suna ia la o pensiune vorbeste cu seful de acolo zice ca e ok putem merge.Mergem acolo merge sa plateasca camera, dupa 5 minute revine ca nu se poate si alte cele.Ok zic hai sa mergem in alta parte.Sunam  si mergem la alta pensiune .Ajungem achit 50 lei pt 1 ora  si 110 lei la domnita pentru un oral neprotejat si un nr.normal protejat.

Eu de obicei ma duc spalat si bine ingrijit  de acasa sa nu mai pierd timpul cu astfel de detalii, insa mi/a scapat sa o intreb pe madame daca a facut dus sau face.Mare greseala si o sa va descriu in amanunt ce patesc in final.

Incepem cu un oral neprotejat facut destul de barbar in plus parca mi/a prins penisul in menghina asa ma zgaria cu dintii.Am trecut peste zic e ok si asa sa se termine odata.Finalizez in cateva minute, merge la baie decarteaza tot se clateste cu apa prin gura si revine.Merg si eu la baie ma spal si ma curat foarte bine ca deobicei pentru normal.Cand revin ea direct la penis il ia din nou la oral pt a se intari.Mirat intreb:Nu asteptam cateva minute  nu o sa pot asa repede?Ea imi raspunde ca asa face de obicei.Ok ii dau pace se chinuie cateva minute se intareste penisul cat de cat ii dau un prezervativ.Il ia si il pune intr/un mod foarte ciudat care nu mi-a fost dat sa-l mai vad pana acum.Am crezut ca tot il rupe.Zic  e ok si asa in gandul meu, dar mai bine renuntam atunci.Ma intreaba cum prefer ii zic sa vina ea deasupra.Ok se pune se misca de cateva ori moment in care m-a lovit un miros naucitor.In acel moment i-am cerut sa ne oprim ca nu ma simt bine, a scos prez. am mers la baie si am plecat.Am dus-o din nou de unde am luat-o si dus am fost.

Aspect>8 mi-a placut cum arata nu am pus accent pe detalii de den dantura

Oral>5 brutal si fara nicio satisfactie, ma simteam mai bine daca imi faceam singur o laba

Normal>1 am bagat/o inauntru si nu am stiut cum sa o scot mai repede

Igiena>6 pe ansamblu, 0 pentru partea intima

Eu unu nu o sa mai revin niciodata si doresc nimanui sa o pateasca ca mine

Nu recomand, si acum mai simt mirosul acela din pizda ei.Sper sa scap cu atat sa nu ma trezesc si cu ceva boli.

O remarca personala> Eu cred ca domnita aceasta are probleme de sanatate ( de memorie, psihice etc).

Sper ca nu am omis nimic, daca e cazul revin cu completari.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator clujnapoca87
Reputație: 0

Salut, nu a mai fost nimeni la Camy, sunt curios de ea dar as mai astepta ceva pareri ? inca nu are locatia ei?

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Si eu sunt, dar se pare ca ori nu are clienti, ori nu recenzeaza nimeni despre ea.

Cine stie, poate tipa a mai schimbat ceva inspre bine,dar aici doar tu poti afla, sunand si vorbind cu ea.

Poate as face si eu o vizita dar nu am drum prin Salaj degraba,dar daca tot treci pe acolo si mergi la ea,astept cu nerabdare recenzia asupra ei. :eek 

Link spre comentariu

Salutare. Am fost eu cu Camy, in urma ca cateva zile. Locatie nu are, meciul a fost in masina. Fata e cea din poze, a fost si punctuala la intalnire, intarziere de maxim 5 minute, e rezonabil, zic eu. Fiind noapte nu am facut mare lumina in masina , nu am observat cum sta cu dintii, nici nu vroiam sa ma sperii de dantura descrisa de coelgi, nu am urmarit acest aspect. Am negociat repede la 120 lei, pt. 2 numere. Primul a fost oral. A supt, insa destul de mecanic, cand i-am zis sa lase mana, a spus ca daca nu pune si mana se ineaca. Hm ?. Am lasat dupa ea. Apoi a lins putin spre oua, si a continuat mecanic, fara nicio mare smecherie pana la finalizare. Am finalizat CIM, dupa primul jet de sperma a scuipat pe geam. Am rugat-o sa mai continue, intrucat mai am ceva in mine. S-a conformat si  a mai supt 30 de secunde, mai colectand ceva material. Nu mi-a placut ca nici a doua oara nu a scos tot din mine. Oricum, PANA AICI A FOST ACCEPTABIL. Din pacate, doream si un normall, prin urmare s-a dezbracat de la brau in jos. Mai bine nu o facea. Masina s-a umplut rapid de un cocktail de miros de ceapa, transpiratie si peste. Reusise sa mi-o scoale cu un alt oral. Cred ca pula are nas, deoarece simtind acest miros, a lesinat . I-am zis si a priceput ca nu va mai fi nimic. Am dus-o acasa. Eram atat de scarbit de nu am mai cerut nici restituirea a 50% din tarif. Note : aspect 7. GFE -5. Igiena ? - 1. Oral 5 (daca nu facea CIM era 4, pentru abandonarea soldatului la jumatatea finalizarii). Normal  - normal, ca nu am mai facut. 

    Daca nu era problema de igiena, mai era cum era. In aceste conditii, nu o recomand. (nu cred ca a fost un accident, in sensul ca nu a avut timp sa se igienizeze, deoarece discutasem intalnirea cu 2-3 ore inainte de ora stabilita, deci nu am luat-o prin surprindere).

    Sa cautam altceva. 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

fata e valabila am vorbit cu ea pe messenger raspunde si e in zalau asteapta baietii  de la 11 dimineata la 11 seara...alta fata de prin zalau mai stiti?daca ma deplasez si nu face treaba sa am variante...

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Din pacate sectiunea Salaj este extrem de saraca,se pare ca fetita cami este singura peacolo.

Daca cumva treci pe la ea eu unul sper sa faca treaba buna,daca doreste mai multi clienti.

Link spre comentariu
Vizitator clujnapoca87
Reputație: 0

Am vorbit azi cu dameza si am postat o parte din discutie cu ea, am observat ca a crescut preturile si atitudinea ei lasa de dorit, pana la urma mi-a trimis cateva poze cu ea dar nu am reusit sa salvez decat una pentru ca restu nu s-au incarcat, in schimb am primit webul am rugat-o sa se ridice dar din nou nu era prea comunicativa asa ca am renuntat.

clujnapoca87:  buna ce faci?
sweet.cami: hy
sweet.cami: bn tuh
clujnapoca87: si eu
clujnapoca87: mai e valabil anuntul?
sweet.cami: da dc
clujnapoca87: ma intereseaza
sweet.cami: aha oki
clujnapoca87: nu imi zici si mie niste preturi si ce faci?
sweet.cami: 100 oral sau normal 150 combinat 2 mil ora
clujnapoca87: si poate imi trimiti si niste poze mai sexi cu tine sa te vad
sweet.cami: nam
clujnapoca87: cam scump oral
clujnapoca87: ma gandeam ca amandoua 100
sweet.cami: nu draga

clujnapoca87: anal faci?
sweet.cami: nui

 

Link spre comentariu

  • Oras:zalau
  • Oras:zalau

Am vorbit azi cu dameza si am postat o parte din discutie cu ea, am observat ca a crescut preturile si atitudinea ei lasa de dorit, pana la urma mi-a trimis cateva poze cu ea dar nu am reusit sa salvez decat una pentru ca restu nu s-au incarcat, in schimb am primit webul am rugat-o sa se ridice dar din nou nu era prea comunicativa asa ca am renuntat.

 

clujnapoca87:  buna ce faci?

sweet.cami: hy

sweet.cami: bn tuh

clujnapoca87: si eu

clujnapoca87: mai e valabil anuntul?

sweet.cami: da dc

clujnapoca87: ma intereseaza

sweet.cami: aha oki

clujnapoca87: nu imi zici si mie niste preturi si ce faci?

sweet.cami: 100 oral sau normal 150 combinat 2 mil ora

clujnapoca87: si poate imi trimiti si niste poze mai sexi cu tine sa te vad

sweet.cami: nam

clujnapoca87: cam scump oral

clujnapoca87: ma gandeam ca amandoua 100

sweet.cami: nu draga

clujnapoca87: anal faci?

sweet.cami: nui

am sa ajung pe la madam si va impartasesc clipele traite impreuna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...