Sari la conținut

Am vreo sansa?


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare futaciosi, am agatat de curand pe facebook o milfa de vreo 34 de ani. Eu am 25 de ani, ea are si un copil. Credeti ca am vreo sansa? Eu vreau doar sa o fut si cam atat. I-am propus sa ne intalnim si e de acord. Sa vedem cum va decurge.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Singura faza e sa nu imi zica ca vrea relatie serioasa sau ceva, aici trebuie sa o imbarlig:)

Dacă nu vrea să ducă lucrurile la nivel de căsnicie,o relație cu o femeie matură și fără obligații pentru tine s-ar putea să îți aducă multe beneficii!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Singura faza e sa nu imi zica ca vrea relatie serioasa sau ceva, aici trebuie sa o imbar

Specia asta de care vorbesti, 40+ si cu plod,cred ca sigur vrea sa te agate pt.mai mult timp...asa ca ai grija !!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare futaciosi, am agatat de curand pe facebook o milfa de vreo 34 de ani. Eu am 25 de ani, ea are si un copil. Credeti ca am vreo sansa? Eu vreau doar sa o fut si cam atat. I-am propus sa ne intalnim si e de acord. Sa vedem cum va decurge.

 

Poate sa nici nu-ti placa de ea sau ei de tine.

Poate ca va futeti si nu va place cum v-ati futut.

Poate va place si va mai futeti de cateva ori.

Poate ramaneti amanti sau poate va indragostiti unul de altul si va casatoriti...

Poate, poate, poate...

Ca tu acum vrei s-o futi si atat, nu inseamna ca asta o sa se intample, cu imbarligat sau fara.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De casatorie nu se pune problema pentru ca e cu 9 ani mai mare ca mine.

 

Si?!  :laugh2  Am vazut diferente si mai mari...  :laugh2

Eram implicata oarecum multi ani in urma cu un pusti, zicea ca nu vrea relatie serioasa, ne potriveam ca o manusa.

L-am lasat in pace.

A intalnit una de 40+, nu stiu ce dracu' i-a facut ca peste un an era si insurat, avea si copil!  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Salutare futaciosi, am agatat de curand pe facebook o milfa de vreo 34 de ani. Eu am 25 de ani, ea are si un copil. Credeti ca am vreo sansa? Eu vreau doar sa o fut si cam atat. I-am propus sa ne intalnim si e de acord. Sa vedem cum va decurge.

 

 

Daca o futi prea bine, ai belit pulica.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Salutare futaciosi, am agatat de curand pe facebook o milfa de vreo 34 de ani. Eu am 25 de ani, ea are si un copil. Credeti ca am vreo sansa? Eu vreau doar sa o fut si cam atat. I-am propus sa ne intalnim si e de acord. Sa vedem cum va decurge.

Daca a fost de acord sa va intalniti ,de ce sa nu ai sansa ta?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Singura faza e sa nu imi zica ca vrea relatie serioasa sau ceva, aici trebuie sa o imbarlig:)

Sigur vrea o relatie serioasa, mai ales ca are copil! Eu cred ca n-ai inteles tu care e treaba! Ea vrea sa te cunoasca in sensul asta, pun mana-n foc! Si eu am cunoscut una cu doi baieti, nu era nici din buc, si ideea e ca asta vor. Doar pt One Night Stand...hmm...si da, vezi daca va potriviti fizic, sexual; poate nici aici n-o sa fie chiar bine...

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Salutare futaciosi, am agatat de curand pe facebook o milfa de vreo 34 de ani. Eu am 25 de ani, ea are si un copil. Credeti ca am vreo sansa? Eu vreau doar sa o fut si cam atat. I-am propus sa ne intalnim si e de acord. Sa vedem cum va decurge.

 

 

Singura faza e sa nu imi zica ca vrea relatie serioasa sau ceva, aici trebuie sa o imbarlig:)

 

 

 

Nu te duce. Sigur vrea sa faca sex cu tine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Gherla
  • Oras:Gherla

Salutare futaciosi, am agatat de curand pe facebook o milfa de vreo 34 de ani. Eu am 25 de ani, ea are si un copil. Credeti ca am vreo sansa? Eu vreau doar sa o fut si cam atat. I-am propus sa ne intalnim si e de acord. Sa vedem cum va decurge.

Vin si eu o facem in 3 ca in Gemenii Cramp
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Poate sa nici nu-ti placa de ea sau ei de tine.

Poate ca va futeti si nu va place cum v-ati futut.

Poate va place si va mai futeti de cateva ori.

Poate ramaneti amanti sau poate va indragostiti unul de altul si va casatoriti...

Poate, poate, poate...

Ca tu acum vrei s-o futi si atat, nu inseamna ca asta o sa se intample, cu imbarligat sau fara.

  

De casatorie nu se pune problema pentru ca e cu 9 ani mai mare ca mine.

Asa ceva... 😅😈
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...