Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Este vorba de atitudinea de pe forum.

Si eu ma comport bine si amabil cu damele dar nu ma laud.

Iar sari calul....esti in lumea noastra totusi...dar cu mintea in alta parte...

...Ti se pare, nu sunt in lumea nimănui! N-au reusit treaba aceasta oameni mai mari in societate si va permiteți voi? Distracția mea nu mi-o ia nimeni, sunt antrenată... 😅😈
  • Like 6
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mai faci sex normal și anal neprotejat? Niște analize, nu pui și tu?

 

Era să zic o prostie...Stii deja că asa se întâmplă cu mine cand cineva se repetă prosteste față de mine! Dar iti pun o intrebare...De cate ori te-ai uitat in scena aceea din micul video pentru a vedea inelușul la păsărica mea? Sau oralul facut cu atata usutinta ca in recenziile voastre made in Bucharest...
  • Like 6
  • Minus 21
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Mai faci sex normal și anal neprotejat? Niște analize, nu pui și tu? 

Da' de ce te  intereseaza ? Ai fi vrut si tu, nu ? Ce mai salivezi !!  :laugh2  :laugh2

Mocofane, atata timp cat n-o cunosti pe Vis, n-ai ce sa vbsti. Taci ca mananci cacat cu polonicul. Habar n-ai ce stie, habar n-ai ce poate. Ca sa nu mori prost, iti spun totusi ca este printre putinele, daca nu singura care stie sa-l puna pe preze exact cat trebuie pe caputz.

Da' ce sa-i spui unui neica nimeni ! Esti atat de departe de realitate ! Serios, habar n-ai, bolovane !

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da' de ce te  intereseaza ? Ai fi vrut si tu, nu ? Ce mai salivezi !!  :laugh2  :laugh2

Mocofane, atata timp cat n-o cunosti pe Vis, n-ai ce sa vbsti. Taci ca mananci cacat cu polonicul. Habar n-ai ce stie, habar n-ai ce poate. Ca sa nu mori prost, iti spun totusi ca este printre putinele, daca nu singura care stie sa-l puna pe preze exact cat trebuie pe caputz.

Da' ce sa-i spui unui neica nimeni ! Esti atat de departe de realitate ! Serios, habar n-ai, bolovane !

Fute-o bă, tu, curentatule!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu ma uitam dupa voi doi cum va certati la Giulia iar voi...va gasesc aici!Comic...

  • Like 6
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Da' de ce te  intereseaza ? Ai fi vrut si tu, nu ? Ce mai salivezi !!  :laugh2  :laugh2

Mocofane, atata timp cat n-o cunosti pe Vis, n-ai ce sa vbsti. Taci ca mananci cacat cu polonicul. Habar n-ai ce stie, habar n-ai ce poate. Ca sa nu mori prost, iti spun totusi ca este printre putinele, daca nu singura care stie sa-l puna pe preze exact cat trebuie pe caputz.

Da' ce sa-i spui unui neica nimeni ! Esti atat de departe de realitate ! Serios, habar n-ai, bolovane !

E ofticat ca am zis de fata cu mai multi pe sectiunea de discutii ca pot cu muschii vaginului sa imping si sa trag de inelus cum vreau eu...
  • Like 7
  • Minus 21
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E ofticat ca am zis de fata cu mai multi pe sectiunea de discutii ca pot cu muschii vaginului sa imping si sa trag de inelus cum vreau eu...

Bineinteles ca poti. Ce sa stie prostanacul !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

'ai de plm! Vrei să spui că ești o femeie frumoasă și îngrijită?  :slap2

Dupa o ciufuleala cu un potential bun al pasiunii abia de la o a doua intalnire, te cred ca iti par fara eleganta in pozele facute immediat dupa ce a plecat omul. Dar mi-e mila de voi si va las pentru o perioada sa va imaginati ca aveti puterea de a ma lua la rost...e singurul punct de siguranta cu care ati mai ramas. Ai inceput sa ai probleme de vedere?

  • Like 5
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cum ar fi daca data viitoare am incepe cu un masaj de relaxare?

Ce zici?

Eu ti-am zis de altceva dar pot incerca pentru introducerea unei tente erotice apoi...asa cum am vazut ca intentionezi in intalniri. Sau intre acte daca iti poti lasa pofta de-o parte, conteaza daca te poti concentra pe ceea ce simti pentru o relaxare buna.
  • Like 5
  • Minus 21
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Dupa o ciufuleala cu un potential bun al pasiunii abia de la o a doua intalnire, te cred ca iti par fara eleganta in pozele facute immediat dupa ce a plecat omul. Dar mi-e mila de voi si va las pentru o perioada sa va imaginati ca aveti puterea de a ma lua la rost...e singurul punct de siguranta cu care ati mai ramas. Ai inceput sa ai probleme de vedere?

Du-te fă, panarmo și culcă-te! Ia-l și pe labagiul ăla de Cerrone!

Eu ziceam de cum arăți, nu cum te fuți, că nu știu! De la arăta futabilă, la a fi frumoasă, e o distanță mare, prăjito! Ai craci și cur mișto, dar țâțele sunt un dezastru, iar fața ... știi tu: tâmpă! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bineinteles ca poti. Ce sa stie prostanacul !

Am video si cu un penis foarte gros, omul zice ca mi se pare...si ma oftic ca nu a stiut sa tina camera sa se observe in mod real. Cred ca de acel video zice... La acel barbat inca n-am reusit din cauza grosimii sa-i manevrez penisul cu muschii vaginului asa cum am spus, nu imi vine sa explic!

  • Like 5
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Du-te fă, panarmo și culcă-te! Ia-l și pe labagiul ăla de Cerrone!

Eu ziceam de cum arăți, nu cum te fuți, că nu știu! De la arăta futabilă, la a fi frumoasă, e o distanță mare, prăjito! Ai craci și cur mișto, dar țâțele sunt un dezastru, iar fața ... știi tu: tâmpă!

 

Cum dezastru?! Tu esti chiar prost...Daca-s mici si rotunzi tre' sa comentezi tu ca-s dezastru. Incearca mai nenea, sa stresezi pe altcineva! Frustratule...
  • Like 5
  • Minus 21
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cum dezastru?! Tu esti chiar prost...Daca-s mici si rotunzi tre' sa comentezi tu ca-s dezastru. Incearca mai nenea, sa stresezi pe altcineva! Frustratule...

Unde p.m. îi vezi tu rotunzi, prăjito? Efectul drogurilor...  :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Du-te fă, panarmo și culcă-te! Ia-l și pe labagiul ăla de Cerrone!

Eu ziceam de cum arăți, nu cum te fuți, că nu știu! De la arăta futabilă, la a fi frumoasă, e o distanță mare, prăjito! Ai craci și cur mișto, dar țâțele sunt un dezastru, iar fața ... știi tu: tâmpă! 

Labagiu esti tu, bai balosule !  Mah prostanacule, tu n-ai cum sa vbsti de Vis cum arata pentru ca n-o cunosti, chiar nu pricepi ?

Da' tu ce fatza ai ? De alienat mintal  :laugh2  :laugh2

Vrei sa te vezi pe desktop ? Boshimanule ! Sperii toate fetele  :laugh2  =))  =))  =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Labagiu esti tu, bai balosule ! Mah prostanacule, tu n-ai cum sa vbsti de Vis cum arata pentru ca n-o cunosti, chiar nu pricepi ?

Da' tu ce fatza ai ? De alienat mintal :laugh2 :laugh2

Vrei sa te vezi pe desktop ? Boshimanule ! Sperii toate fetele :laugh2 =)) =)) =))

Crezi ca te baneaza pisicut daca pui poza cu el aici sa vadă lumea ce specimen imi critica mie aspectul? Sau e mai bine să iau de la Adina de pe forum caricatura!!! Da...

Mie aceasta imi place mult cu mine!

Eu cred că Picon s-ar simti lipsit de aparare de frumusețea mea răpitoare... 😅

 

 

post-143417-0-35443800-1525893178_thumb.jpg

  • Like 9
  • Minus 21
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Labagiu esti tu, bai balosule !  Mah prostanacule, tu n-ai cum sa vbsti de Vis cum arata pentru ca n-o cunosti, chiar nu pricepi ?

Da' tu ce fatza ai ? De alienat mintal  :laugh2  :laugh2

Vrei sa te vezi pe desktop ? Boshimanule ! Sperii toate fetele  :laugh2  =))  =))  =))

Băi curentatule, pozele sunt relevante! 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Crezi ca te baneaza pisicut daca pui poza cu el aici sa vadă lumea ce specimen imi critica mie aspectul? Sau e mai bine să iau de la Adina de pe forum caricatura!!! Da...

Mie aceasta imi place mult cu mine!

Eu cred că Picon s-ar simti lipsit de aparare de frumusețea mea răpitoare...

 

 

 

 

Fă prăjito, nu contează cum arată clienții, pentru că ei nu iau bani, ci dau! Ai înțeles? Ai înțeles o pulă!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Unde p.m. îi vezi tu rotunzi, prăjito? Efectul drogurilor... :laugh2

In prima postare de pe aceasta pagină este poza ce trebuie sa o studiezi cu atentie. Zici ca am 19 ani...e super drăguță! 😅😈

Ia si un Kent clasic lung...😀

 

post-143417-0-13402500-1525893933_thumb.jpg

Tu esti in stare sa faci o fotografie unei femei? Că a ta critică nu-mi pare prea utilă...😕

  • Like 7
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Băi curentatule, pozele sunt relevante!

 

...Si realitatea ce e? Dar ce...te intreb pe tine, un ofticos! Aiurea... ðŸ˜
  • Like 4
  • Minus 21
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

In prima postare de pe aceasta pagină este poza ce trebuie sa o studiezi cu atentie. Zici ca am 19 ani...e super drăguță!

Ia si un Kent clasic lung...

 

 

Tu esti in stare sa faci o fotografie unei femei? Că a ta critică nu-mi pare prea utilă...

Nu fac fotografii femeilor, le fut.

Arăți minunat, mi s-a speriat câinele și acum stă speriat sub masă. :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Fă prăjito, nu contează cum arată clienții, pentru că ei nu iau bani, ci dau! Ai înțeles? Ai înțeles o pulă!

Dar prostia agresivă a unuia nu contează, ca dacă mai e si scarbos la aspectul fizic...? Mai bine deloc, iti zic eu ca NU...nici gând!

  • Like 4
  • Minus 21
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...