Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Băi curentatule, pozele sunt relevante! 

Ba, da' ce te fute pe tine grija de Vis tantric ? De ce esti pe topicul ei ? Bun, e urata - cum spui, e drogata - cum spui, se fute neprotejat - cum spui, e tot ce vrei tu. Si ce vrei de la ea ? De ce n-o lasi in pace ? 

Iti spun tot eu de ce. Ti-e ciuda ! Da, da, ti-e ciuda ! Ti-e ciuda ca se pisa pa tine, ca nu da doi bani pe tine, ti-e ciuda ca umbli aiurea pe la necoaptele alea de Anita Hering sau Natasha cea Rosie, cu bani multi, iar Vis, mult peste ele, ti-a dat cu tifla si te are la degetul mic  :laugh2  :laugh2

Degeaba ofticosule. Nu vei sti niciodata ce performante are Vis. Vrei ma sa stii ce-i ala un masaj inghinal ? Niciodata nu vei sti. Stai si te-nvarti ca un coi intr-o caldare. Habar n-ai de nimic. Esti amarat. esti mic, esti neinsemnat. Si devii plictisitor. Bleah !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
E moartă deja, nu e necesar să mai doresti si altuia. Impaca-te si taci!ðŸ˜
  • Like 4
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Unde p.m. îi vezi tu rotunzi, prăjito? Efectul drogurilor...  :laugh2

Aici? 😈😅post-143417-0-85277700-1525894869_thumb.jpg
  • Like 8
  • Minus 22
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ba, da' ce te fute pe tine grija de Vis tantric ? De ce esti pe topicul ei ? Bun, e urata - cum spui, e drogata - cum spui, se fute neprotejat - cum spui, e tot ce vrei tu. Si ce vrei de la ea ? De ce n-o lasi in pace ? 

Iti spun tot eu de ce. Ti-e ciuda ! Da, da, ti-e ciuda ! Ti-e ciuda ca se pisa pa tine, ca nu da doi bani pe tine, ti-e ciuda ca umbli aiurea pe la necoaptele alea de Anita Hering sau Natasha cea Rosie, cu bani multi, iar Vis, mult peste ele, ti-a dat cu tifla si te are la degetul mic  :laugh2  :laugh2

Degeaba ofticosule. Nu vei sti niciodata ce performante are Vis. Vrei ma sa stii ce-i ala un masaj inghinal ? Niciodata nu vei sti. Stai si te-nvarti ca un coi intr-o caldare. Habar n-ai de nimic. Esti amarat. esti mic, esti neinsemnat. Si devii plictisitor. Bleah !

Stai că vrea sa iti scrie mult si sa iti argumenteze vreo idee despre mine, cu toate că i-ai repetat ca nu mă cunoaste si-si iroseste puterile fără rost...
  • Like 5
  • Minus 22
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ba, da' ce te fute pe tine grija de Vis tantric ? De ce esti pe topicul ei ? Bun, e urata - cum spui, e drogata - cum spui, se fute neprotejat - cum spui, e tot ce vrei tu. Si ce vrei de la ea ? De ce n-o lasi in pace ? 

Iti spun tot eu de ce. Ti-e ciuda ! Da, da, ti-e ciuda ! Ti-e ciuda ca se pisa pa tine, ca nu da doi bani pe tine, ti-e ciuda ca umbli aiurea pe la necoaptele alea de Anita Hering sau Natasha cea Rosie, cu bani multi, iar Vis, mult peste ele, ti-a dat cu tifla si te are la degetul mic  :laugh2  :laugh2

Degeaba ofticosule. Nu vei sti niciodata ce performante are Vis. Vrei ma sa stii ce-i ala un masaj inghinal ? Niciodata nu vei sti. Stai si te-nvarti ca un coi intr-o caldare. Habar n-ai de nimic. Esti amarat. esti mic, esti neinsemnat. Si devii plictisitor. Bleah !

Pentru că m-a înjurat de mai multe ori de mamă. Și pentru că a intrat pe topicele altor fete cu care se ceartă (cred că în afară de Adina, nicio fată nu o mai suportă, la cât de certăreață e). A făcut asta, lipsită totat de colegialitate și de bun simț, în speranța că le vor scădea veniturile și o vor lăsa în să ce certe și să abereze pe forum. Acum, să vadă și ea cum e! Toată ofensiva asta a ei, cu o grămadă de poze și copy-paste de acum 2-3 ani, spune multe.

Băi puțoiule, nu ai tu treabă ce fac eu cu banii mei și. Nu am avut niciodată în plan să o vizitez, nici când lucra în București, cu atât mai mult acum! Aberezi, ca de obicei!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pentru că m-a înjurat de mai multe ori de mamă. Și pentru că a intrat pe topicele altor fete cu care se ceartă (cred că în afară de Adina, nicio fată nu o mai suportă, la cât de certăreață e). A făcut asta, lipsită totat de colegialitate și de bun simț, în speranța că le vor scădea veniturile și o vor lăsa în să ce certe și să abereze pe forum. Acum, să vadă și ea cum e! Toată ofensiva asta a ei, cu o grămadă de poze și copy-paste de acum 2-3 ani, spune multe.

Băi puțoiule, nu ai tu treabă ce fac eu cu banii mei și. Nu am avut niciodată în plan să o vizitez, nici când lucra în București, cu atât mai mult acum! Aberezi, ca de obicei!

Nu cred ca Vis injura de mama. Poate doar daca a fost provocata rau de tot. Da' la Sweetpleasure n-o stiu sa-njure. Unde se pot vedea injuraturile ei ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu cred ca Vis injura de mama. Poate doar daca a fost provocata rau de tot. Da' la Sweetpleasure n-o stiu sa-njure. Unde se pot vedea injuraturile ei ?

A înjurat de multe ori. Crezi că stau să caut pe unde m-a înjurat? Și nu numai pe mine. Dacă are pic de demnitate, va recunoaște. Asta cu provocarea ... dacă la miștouri răspunzi cu înjurături, cum se cheamă? 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A înjurat de multe ori. Crezi că stau să caut pe unde m-a înjurat? Și nu numai pe mine. Dacă are pic de demnitate, va recunoaște. Asta cu provocarea ... dacă la miștouri răspunzi cu înjurături, cum se cheamă? 

Daca a injurat de mama pentru un simplu misto nu e in regula.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Daca a injurat de mama pentru un simplu misto nu e in regula.

Ä‚stia nu fac simple mistouri, sunt niste idioți si ati vazut si voi de ceea ce sunt in stare...Oricum nu caut sa-mi aprobe nimeni nici un gest dar hărțuirea si minciuna nu este ok să o îndrepți in mod constant asupra unui om. Daca mai suntem oameni... 😕
  • Like 7
  • Minus 19
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Daca a injurat de mama pentru un simplu misto nu e in regula.

Bre,cu lingerisme n-ai s-o futi pe Vis nici peste 10 ani.Mamaia e lesinata de foame,bagi o fisa dai o muie.Anilingusul virtual pe care il faci tu e inutil.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bre,cu lingerisme n-ai s-o futi pe Vis nici peste 10 ani.Mamaia e lesinata de foame,bagi o fisa dai o muie.Anilingusul virtual pe care il faci tu e inutil.

Despre inutilitatile tale nu vorbesti? Dar ce faceti măi, ati mutat Bucurestiul pe topicul acesta...?

  • Like 7
  • Minus 19
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Despre inutilitatile tale nu vorbesti? Dar ce faceti măi, ati mutat Bucurestiul pe topicul acesta...?

Saptamana viitoare am drum in Valcea,asa ca imi fac intrarea sa bag si io o fisa la matale,vreau sa te te pis in cur.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pentru că m-a înjurat de mai multe ori de mamă. Și pentru că a intrat pe topicele altor fete cu care se ceartă (cred că în afară de Adina, nicio fată nu o mai suportă, la cât de certăreață e). A făcut asta, lipsită totat de colegialitate și de bun simț, în speranța că le vor scădea veniturile și o vor lăsa în să ce certe și să abereze pe forum. Acum, să vadă și ea cum e! Toată ofensiva asta a ei, cu o grămadă de poze și copy-paste de acum 2-3 ani, spune multe.

Băi puțoiule, nu ai tu treabă ce fac eu cu banii mei și. Nu am avut niciodată în plan să o vizitez, nici când lucra în București, cu atât mai mult acum! Aberezi, ca de obicei!

Eu nu ma pot certa!!! De cate ori sa repet... 😅
  • Like 7
  • Minus 19
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca a injurat de mama pentru un simplu misto nu e in regula.

Asta ziceam și eu, mon cher! Asta ziceam și eu! Făceam mișto  de aerele ei, de postările ilizibile ... mă rog, din astea! A început să jignescă, la început am păstrat o cât-de-câtă decență, a continuat, iar când i-am spus că e o prostituată ( n-o să susții că e altceva!), mi-a zis : prostituată e mă-ta. E decedată, așa, printre altele și știa de la disputele mele cu Mîșkin, care tot nemernicii din astea zicea. 

Asta, a fost prima oara, a mai comis-o. Râdem, ne mai înțepăm, dar până la mame! Sper că ești de acord!

Așa că, nu o mai apăra atâta, dacă nu știi unele chestii!

O seară bună!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Copy paste de acum trei ani... 😀

Mare mai vă e oftica!

Duamne, iarta-i!...

  • Like 8
  • Minus 19
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bre,cu lingerisme n-ai s-o futi pe Vis nici peste 10 ani.Mamaia e lesinata de foame,bagi o fisa dai o muie.Anilingusul virtual pe care il faci tu e inutil.

Zice că a futut-o! Probabil că vrea mocangeli. 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bre,cu lingerisme n-ai s-o futi pe Vis nici peste 10 ani.Mamaia e lesinata de foame,bagi o fisa dai o muie.Anilingusul virtual pe care il faci tu e inutil.

Anilingus virtual faci mataluta. Esti in plus, habar n-ai despre ce e vorba in propozitie. Bai pulifrici, asta cu 10 ani e valabila pentru alti linge blide. Ori n-ai inteles, ori nu stii sa citesti. O cunosc  demult pe Vis asa ca treba cu lingerismele recit-o la alta masa. Misca !

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da-o-n pula mea ce mocangeli mai vrea ala cand Vis cere un pachet de tigari si o saniuta.

Io nu crez! E o femeie rafinată și o intelectuală. 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Anilingus virtual faci mataluta. Esti in plus, habar n-ai despre ce e vorba in propozitie. Bai pulifrici, asta cu 10 ani e valabila pentru alti linge blide. Ori n-ai inteles, ori nu stii sa citesti. O cunosc  demult pe Vis asa ca treba cu lingerismele recit-o la alta masa. Misca !

Cand o futeam in cur pe proasta asta,tu veneai sa-i faci anilingus.

Link spre comentariu
Reputație: -1104
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da-o-n pula mea ce mocangeli mai vrea ala cand Vis cere un pachet de tigari si o saniuta.

Da' de unde stii tu mah ? Ai baut tu cu ea ? Bolovane, sa nu mori prost, Vis fumeaza, asa e, dar nu bea.

Vbsti sa nu te doara capul. Mars de-aici !

  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da' de unde stii tu mah ? Ai baut tu cu ea ? Bolovane, sa nu mori prost, Vis fumeaza, asa e, dar nu bea.

Vbsti sa nu te doara capul. Mars de-aici !

Nu bea, doar se droghează. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...