Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Uite ca se poate si asa . I-am dat-o proastei ...dush...mai stat la vorba...imbracat si curva intra la baie sa se rujeze sa o duc la mall la ora 21 seara ...descui usa...ies...urc in lift si ceao...pacat ca nu am incuiat-o pe handicapata in casa si sa plec cu cheia . M-am gandit si la varianta asta recunosc . O panarama ordinara dar nici eu nu-s nascut ieri

 

=)))))))))) respectele mele boss mai vroia si la mall prastia ehee cum dq =)) Lesin de ras cu incuiatu in casa ceva gen 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Uite ca se poate si asa . I-am dat-o proastei ...dush...mai stat la vorba...imbracat si curva intra la baie sa se rujeze sa o duc la mall la ora 21 seara ...descui usa...ies...urc in lift si ceao...pacat ca nu am incuiat-o pe handicapata in casa si sa plec cu cheia . M-am gandit si la varianta asta recunosc . O panarama ordinara dar nici eu nu-s nascut ieri

Urât! Foarte urât!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Niste dobitoci...

La ce sunteți măi pe forumul acesta, stați pe Publi24 daca nu aveti un minim de bun simt!

La mall să te duci cu gagica-ta, mincinosule!

Atâtea tampenii ati facut pentru ce?

Oricum eu nu obisnuiesc sa ma întâlnesc cu astfel de oameni, nu-mi plac figurile...imi plac oamenii ca mine, cu suflet bun.Schimba forumul acesta realitatea cu ceva?Va strangeti in haită?Hartuiti si jigniti?Pff...

  • Like 15
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Niste dobitoci...

La ce sunteți măi pe forumul acesta, stați pe AT daca nu aveti un minim de bun simt!

La mall să te duci cu gagica-ta, mincinosule!

Atâtea tampenii ati facut pentru ce?

Oricum eu nu obisnuiesc sa ma întâlnesc cu astfel de oameni, nu-mi plac figurile...imi plac oamenii ca mine, cu suflet bun.Schimba forumul acesta realitatea cu ceva?Va strangeti in haită?Hartuiti si jigniti?Pff...

 

Va sa zica minte cand zice de mall =)) ? La cum te cunosc si cat tupeu ai in tine nu ma mira =)) 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Va sa zica minte cand zice de mall =)) ? La cum te cunosc si cat tupeu ai in tine nu ma mira =))

 

Confunzi calitățile adevarate ale unui om cu falsul vostru?

Intelege ca nu aveti cum sa ma cunoasteti, oameni ca voi...nici gand, nu-mi trebuie pentru plăcerea mea!

  • Like 16
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

IMNSHO, don't take whatever they say to heart ♥, you wouldn't touch them with a barge pole :)

Viața i-a facut asa, sa nu cunoască decat minciuna, viața să-i repare!

Mersi. ☺

  • Like 14
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cei care vor sa vadă recenzii si poze cu mine, găsiți in niste link-uri puse pe pagina anterioara.

  • Like 16
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Confunzi calitățile adevarate ale unui om cu falsul vostru?

Intelege ca nu aveti cum sa ma cunoasteti, oameni ca voi...nici gand, nu-mi trebuie pentru plăcerea mea!

 

Pai stai ma asa ca naveam eu de unde sa stiu despre sorsor7 daca va cunoasteti sau nu am intrebat nu mai lua foc asa ca ti se duce tot farmecu de femeie fatala

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ete pix...la experienta si educatia mea am libertatea sa fiu cum doresc eu, nu cum dictează un tinerel care nu poate uita un act sexual sau voi...care habar nu am de ce va aflati in treaba pe acest topic, fara sa lăsați loc celor care au intalniri cu mine!

  • Like 18
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Prastie chinezeasca sau mai bine zis te aseman cu o bricheta chinezeasca ...s-a terminat gazul o arunci !

 

Apai daca tu care zici ca o sti personal vb asa despre ea noi astia care nici nu o stim cum vrei sa ne adresam altetei sale =)) 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ideea e ca induceti in eroare oamenii care-mi vizitează profilul...De ce nu o lămuriți la sectiunea de discutii generale de pe acest forum?Un refuz de a întâlni un om josnic nu cred ca e un subiect asa dificil de discutat, ci chiar un exemplu...si pentru alți oameni care citesc sectiunea respectiva de discutii.

  • Like 16
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ideea e ca induceti in eroare oamenii care-mi vizitează profilul...De ce nu o lămuriți la sectiunea de discutii generale de pe acest forum?Un refuz de a întâlni un om josnic nu cred ca e un subiect asa dificil de discutat, ci chiar un exemplu...si pentru alți oameni care citesc sectiunea respectiva de discutii.

 

Mai domnita ce fluieru meu ala mic care se face mare ai cu mine ca sa mi dai minus?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Răspundeți întâi întrebării mele.

  • Like 19
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Prastie chinezeasca sau mai bine zis te aseman cu o bricheta chinezeasca ...s-a terminat gazul o arunci !

Hopa, stai ca eu acum "văzui"...

Tu esti prost? 😅

Serios vorbesc...

Stiu ca umplu de multe ori spatiul pentru ca celalalt nu aduce in conversatie idei de valoare, dar sunt doar cativa oameni cărora prefer să le repet aceeasi informație!

Mai exact spus...prefer să uit ce vorbesc cu cei care Stiu ca nu vor reusi decât să fie niste "uitati" in lista telefonului meu.De aceea repet ideile care aparent par fără nici o valoare si le răspândesc in conversațiile avute la telefon cand sunt in vacanțe sau in întâlniri.

Dar...azi a fost doar unul căruia i-am aruncat una d-asta!

De ce crezi ca am facut gestul?😈

  • Like 20
  • Minus 12
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pis - Veceu mai intai dai tu raspuns intrebarii mele preluata de la avpop ! =)) si pe urma sa vezi cum vine si raspunsul intrebarii tale !

Voi sunteți trasi la imprimanta?

Crezi că eu ma rezum doar la ce gândiți voi?

Nu baiatu', asta-i smecheria...rămâi jos, cu gândirea ta!

Vezi conflictul pe Craiova...poate nu-ti plac femeile, decat nevestele!In rest, iti place....

Sa vedem, sunt destui ciudați pe forumul ăsta si se gaseste unul si pentru tine!

Uite ala ce tocmai a pus o melodie...e cioban si zice ca e si țigan, d-ala periculos, din genul acela ce curvele isi adună in "anturaj" si ii numesc ca fiind utili.Nu-s proxeneți, dar mulți dintre ei sunt in dezechibru cu societatea in care trăim!

Daca iti place de el iti pot povesti mai multe despre genul acesta de indivizi...

  • Like 20
  • Minus 13
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...