Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Cred că e încă activă.

Am fost acum 3 săptămâni la ea pe Brăilița unde e de multă vreme și nu am luat nimic cadou extra. Să zicem că am făcut un test cu/pe mine. Nu am fost la nicio altă fată de atunci, nu am niciun simptom, all good.

 

La cât de mult s-au zis că ar fi fost bolnavă de atâtea luni ar fi arătat și ea nasol dar nu avea nicio urmă de nimic nici bucal mici vaginal.

 

Singura chestie nasoală a fost că are patul rupt în jumătatea stângă.

Altfel a fost experiența standard cu ea, oralul ăla deep zdravăn (neprotejat) și normal/anal neprotejat revenit la final la oral cu finalizare.

În continuare nu are cea mai bună selecție de prosoape, dar dacă de atât timp nu a făcut ceva în sensul ăsta nici nu cred că o va face.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cred că e încă activă.

Am fost acum 3 săptămâni la ea pe Brăilița unde e de multă vreme și nu am luat nimic cadou extra. Să zicem că am făcut un test cu/pe mine. Nu am fost la nicio altă fată de atunci, nu am niciun simptom, all good.

 

La cât de mult s-au zis că ar fi fost bolnavă de atâtea luni ar fi arătat și ea nasol dar nu avea nicio urmă de nimic nici bucal mici vaginal.

 

Singura chestie nasoală a fost că are patul rupt în jumătatea stângă.

Altfel a fost experiența standard cu ea, oralul ăla deep zdravăn (neprotejat) și normal/anal neprotejat revenit la final la oral cu finalizare.

În continuare nu are cea mai bună selecție de prosoape, dar dacă de atât timp nu a făcut ceva în sensul ăsta nici nu cred că o va face.

Asta spune tot

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am sunat-o acum 2 saptamani pe la 10 seara si mi-a spus ca inca lucreaza. Nu a vrut sa vina la mine, iar mie imi era lene sa ies din casa la ora aia, asa ca am renuntat la idee, mai ales ca citisem pe aici ceva legat de posibile BTS.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu am fost la ea și nu am luat nimic. Ca să fiu sigur nu am umblat nicăieri decât la ea o perioadă.

Nothing.

Acum ce să zic. Or fi unii pe interes, or fi pățit-o din altă parte, nu știu. Dar eu am fost la ea la peste o lună de la începutul shit-show-ului și nu am pățit nimic.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sighet
  • Oras:Sighet

Eu am fost la ea și nu am luat nimic. Ca să fiu sigur nu am umblat nicăieri decât la ea o perioadă.

Nothing.

Acum ce să zic. Or fi unii pe interes, or fi pățit-o din altă parte, nu știu. Dar eu am fost la ea la peste o lună de la începutul shit-show-ului și nu am pățit nimic.

Nu cred ca e nimeni pe interes. Vanessa ar trebui sa lamureasca lucrurile dar nu zice nimic.

 

Ar trebui sa zica ceva daca o intereseaza, ori are deja destui clienti si nu ii pasa.

 

Tare mult imi placea cum sugea pula, insa nu e suficient ca sa ma faca sa o sun sa programez ceva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...